Trwa ładowanie...
Przejdź na

Allen CHCE SIĘ BRONIĆ! Córka: "To są PRAWDZIWE WSPOMNIENIA!"

142
Podziel się:

Reżyser chce użyć jednego dziecka przeciwko drugiemu? "To zdrada mnie i całej mojej rodziny. To są moje wspomnienia i będę musiała żyć z nimi do końca moich dni!"

Allen CHCE SIĘ BRONIĆ! Córka: "To są PRAWDZIWE WSPOMNIENIA!"
bEDlMvkR

Odpowiedzią Woody'ego Allena na oskarżenia o molestowanie seksualne 7-letniej córki było jedynie krótkie oświadczenie, w którym stwierdził, iż "smucą go te kłamstwa". Dorosła dzisiaj Dylan Farrow wysłała do redakcji The New York Timesa przejmujący list, w którym opisała pedofilskie praktyki słynnego reżysera, który gwałcił ją w ciemnym pokoju. Zobacz: Córka Woody’ego Allena: "Kazał mi położyć się na brzuchu i ZGWAŁCIŁ MNIE"

Teraz Allen szykuje się ponoć do dłuższej odpowiedzi, którą chciałby opublikować na łamach tego samej gazety. Sekretarz redakcji New York Timesa, Andrew Rosenthal potwierdził, że reżyser zwrócił się do nich z prośbą o wydrukowanie jego listu. Nie wiadomo, czy będzie to możliwe w całości, jednak redaktorzy magazynu rozważają i taką możliwość.

Zazwyczaj nie publikujemy tego typu personalnych odpowiedzi - mówił Rosenthal. W tym jednak wypadku wydaje się nam, że powinniśmy.

bEDlMvkT

Tymczasem swojego ojca w obronę wziął Moses Farrow, adoptowany syn aktorki i reżysera. Stwierdził, że matka przez lata nastawiała go wrogo wobec Allena, więc zapewne to samo zrobiła z Dylan.

Moja matka nauczyła mnie nienawidzić mojego ojca za rozbicie rodziny i molestowanie seksualne mojej siostry. I nienawidziłem go przez lata. Teraz widzę, że był to jedynie mściwy sposób na odpłacenie mu się za to, że zakochał się w Soon-Yi - mówi 36-latek w rozmowie z magazynem People.

Obecnie nie utrzymuje kontaktów z matką i resztą rodzeństwa, zbliżył się za to do ojca i swojej siostry-macochy. Łatwo się więc domyślić, jaka będzie linia obrony reżysera - używanie słów i emocji jednego dziecka przeciwko drugiemu.

Przypomnijmy, że drugi syn Allena, Ronan, przekonuje z kolei, że jego ojciec jest zboczony i chory. Tak czy inaczej, widać wyraźnie, że realizując swoje seksualne fantazje skrzywdził większość swoich dzieci. Zobacz: ŻYCIE PEDOFILA: Co Allen zrobił swoim dzieciom?

bEDlMvkZ

W komentarzu do słów brata Dylan mówi:

To zdrada mnie i całej mojej rodziny. To są moje wspomnienia i są prawdziwe, będę musiała żyć z nimi do końca moich dni. Moja matka mnie nie wytrenowała. Nie zasadziła fałszywych wspomnień w mojej głowie. Moje wspomnienia są moje. Pamiętam je.

Dodajmy, że Dylan Farrow zmieniła swoje imię i nazwisko, nie ujawniła również, gdzie obecnie przebywa. Jedyne zdjęcie, jakim dysponują media, pochodzi sprzed kilku lat.

bEDlMvla
bEDlMvlu
KOMENTARZE
(142)
Gość
8 lat temu
Tylko wyobraźcie sobie jak ona musi się czuć...
jovanka
8 lat temu
wierzę córce...facet ożenił się z własnym adoptowanym dzieckiem więc...bez komentarza...
czarna
8 lat temu
Oblesny dziad!!!!
bEDlMvlv
gość
8 lat temu
smutne to wszystko
gość
8 lat temu
poprawka - ona już dawno się skończyła ; p
Najnowsze komentarze (142)
gość
8 lat temu
Dziad czuje sie niewinny jak ksieza pedofile,trzeba z ty zabobonem skonczyc,a jego zonka obecna wierzy w cuda chyba,lub jest zastraszona,to chore.
gość
8 lat temu
Przebrzydły dziad !!!!
gość
8 lat temu
On zawsze był zakompleksiony, może też był molestowany w dzieciństwie. Zobaczcie jego filmy, z jednej strony niezwykłe, z drugiej, w jakiś sposób "chore", neurotyczne i schizofreniczne. Przeraża mnie ten wielki reżyser, chociaż lubię jego niektóre filmy. Ale talent reżyserski nie zawsze idzie w parze z byciem dobrym człowiekiem. Wierzę Dylan.
gość
8 lat temu
Nie ma żadnych granic:(na pierwszym zdjęciu dwóch pedofilów sobie dyskutuje!okropny jest ten gwiazdorski swiat! Nikt ich nie ruszy:(
gość
8 lat temu
Po drugim ślubie z opóźnioną intelektualnie Soon Yi rozwinął rodzine adoptujac nowe dzieci.
Gość
8 lat temu
Wstrętny staruch
gość
8 lat temu
trochę dziwne że dopiero po takim czasie sobie przypomniała co jej robił tatuś :_
gość
8 lat temu
Takie chłopki chuć i strach przed kobietami przerzucają na dzieci. Myślałam, że pójdzie mu w intelekt i kreatywność, ale niestety rozporek zwyciężył intelekt. Oto przykład, że można być wykształconym i mieć kilka fakultetów a być moralnym dnem.
bEDlMvln
gość
8 lat temu
Zobaczcie na ta morde tego Allena wyglada jak zboczeniec seksualny ,moze to prawda co pisza.
gość
8 lat temu
ja jej wierzę,stary zbok jak i Polański
gość
8 lat temu
stary neurotyczny zakompleksiony zbok, wystarczy obejrzec jego filmy
gość
8 lat temu
Allen to ztary zboczek, w końcu ożenił sie ze swoja wietnamska córką....
kobviet
8 lat temu
to jest toksyczny człowiek, któremu nie do końca można wierzyć
gość
8 lat temu
Tak dlugo jak mu niemozna nic udowodnic lepiej nic niemowic
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDlMvmg
bEDlMvmh
bEDlMvmi
bEDlMvmj
bEDlMvmk
bEDlMvlP