Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grabowski BRONI WYSTĘPÓW PRZY GARNKACH!

268
Podziel się:

Firma, którą reklamował, została ukarana przez Urząd Konsumenta. Nie widzi w tym nic złego?

Grabowski BRONI WYSTĘPÓW PRZY GARNKACH!

Większość polskich aktorów już dawno uznała, że reklamować można wszystko. Andrzej Grabowski kilka miesięcy temu podpisał umowę z naciągającą emerytów firmą Eco-Vital. Za kilka weekendowych występów potrafił zainkasować nawet 50 tysięcy złotych. Nie obchodziło go oczywiście, jakimi metodami firma zarabia pieniądze na jego wynagrodzenie.

Okazało się, że przedstawiciele Eco-Vital organizowali spotkania dla starszych osób, na które nie miał wstępu nikt młody (!). Wciskano im później zwykłe garnki i koce, których ceny były zawyżone kilkukrotnie. Na miejscu byli nawet obecni bankowcy, proponujący szybkie kredyty. Firma za swoje nieetyczne praktyki została ukarana przez UOKiK kwotą 200 tysięcy złotych.

Grabowski nie widzi w tym nic złego:

Na ten występ na sali czekało siedemset osób. Większość w moim wieku. Bawiły się świetnie. A że wcześniej uczestniczyły w pokazie gotowania, to co z tego. Ich wolna wola - tłumaczy się na łamach Show. Gdyby mnie ktoś zaprosił na pokaz nowego ferrari, a potem wystąpiłby Elton John, to bym poszedł z ciekawości. I nie kupiłbym tego ferrari, bo nie mam na to kasy. Tyle.

A gdyby wcisnęli ci "korzystny kredyt"?

Andrzej udaje chyba, że nie rozumie, że właśnie na tym polega problem - oszukanych ludzi nie było stać na te drogie garnki. Zapłacą za nie z emerytury.

Przypomnijmy, że Grabowski pojawi się niedługo w _Tańcu z gwiazdami._ U boku Natalii Siwiec.

KOMENTARZE
(268)
gość
8 lat temu
środkowym palcem
Gość
8 lat temu
Duzo stracił w moich oczach.Byle zarobić nieważne jakim albo czyim kosztem
gość
8 lat temu
ten pan jest nadętym bucem! był u mnie w szkole na wizycie w ramach spotkań ze znanymi osobami i był BARDZO niemiły!
gość
8 lat temu
no i nie wzial pod uwage ze ci starzy ludzie juz nie maja takiej bystrosci umyslu i nie zdaja sobie sprawy ze to zwykly wkret. kiedys go lubilam,uwazalam za dobrego aktora. zeszmacil sie totalnie, nie wierze ze brakowalo mu na zycie. wstyd panie grabowski (pisze mala litera z braku szacunku)
Gość
8 lat temu
Kasa rozum odbiera co niektorym...zal
Najnowsze komentarze (268)
gość
5 lata temu
O Boże
gość
8 lat temu
Ty opasły wieprzu, jaki ty jesteś mądrala. Za kasę to dałbyś się pociąć łajzo złodziejowata.
gość
8 lat temu
grabowskiemu ostatnio odbija totalnie,zrobił sie miernotowy aktor kojarzony z kiepskim i przekrecanymi garami i czuje sie z tym dobrze, czekamy na jego wystepy w agencjach go-go, na targowiskach oraz na wystepy z grupą grajaca w trzy karty.
gość
8 lat temu
Taka jego natura wieśniaka z Alwernii dla kasy zrobi wsio
gość
8 lat temu
To że mu to nie robii to nie nowość tak jak bronił producenta Rywina że czysty jak łza.W tej sprawie "garkowej" która toczy się kolejny rok dziwi bezczynność prokuratury która choćby z informacji medialnych powinna rozpocząć dochodzenie. Dziwi fakt łamania prawa które zabrania wykorzystywania numerów telefonów prywatnych osób do prowadzenia działalności a to ma miejsce kolejny rok również numerów zastrzeżonych.Co na to prokuratura nie wiedzą ślepi i głusi bo trzeba wziąść się do roboty
nina
8 lat temu
cwaniak,zarabia na krzywdzie starszych biednych ludzi!Jak taki się nazywa?
gość
8 lat temu
to jest maszyna do zarabiana pieniędzy co już dawno pokazał wchodząc w kiepskich a potem tłumaczył jakie to arcydzieło którego "elyta" nie rozumie potem jego stand upy i teraz gary oraz TzG do tego udaje że nie wie iż swoja znana facjatą uwiarygodnia takie garnkowe firmy
gość
8 lat temu
typowa zagrywka naciągaczy jak anber gold!!!! Ludzie nie wierzcie nikomu. niestety taki świat złodziejski na każdym kroku.
Gość
8 lat temu
Za te naciąganie starszych ludzi na garnki za 7000 zł to razem z Pazurą Grabowski powinien siedzeć to jest zwykłe wyłudzenie....
gość
8 lat temu
Komedianta zawsze wynająć można i zagra za pieniądze co zechcesz.
gość
8 lat temu
Po co on w TG Nie ma fachowcow?
gość
8 lat temu
Nie widzi nic złego bo dostawał kupę kasy, ale wstyd taki aktor,juz go nie lubie!!!!!!!Feeeeee!!!
gośćhipo
8 lat temu
Ferdus,jednak jestes błaznem i miernotą.
gość
8 lat temu
Oszust podobnie jak wszyscy pracujący w tej firmie garnków
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie