Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ukraińska telewizja: "Tymoszenko BAWIŁA SIĘ, gdy MORDOWALI LUDZI na Majdanie!"

448
Podziel się:

Media są oburzone zachowaniem córki Julii Tymoszenko. W "czarny czwartek" zorganizowała imprezę w luksusowym hotelu.

 Ukraińska telewizja: "Tymoszenko BAWIŁA SIĘ, gdy MORDOWALI LUDZI na Majdanie!"

Ukraińskie media są zbulwersowane zachowaniem córki zwolnionej z więzienia Julii Tymoszenko. Jak donoszą, w "czarny czwartek" (tak nazywa się na Ukrainie wydarzenia 20 lutego na Majdanie) Jewhenija Tymoszenko dobrze się bawiła na swoich hucznych urodzinach. Córka miliarderki imprezowała w luksusowym hotelu w Rzymie. W tym czasie w Kijowie ginęli ludzie.

Pełen reportaż z imprezy opublikowała telewizja TNS, która nagłośniła bulwersującą dla Ukraińców sprawę. Zdaniem Tymoszenko jest to oczywiście atak na jej pozycję oraz autorytet.

To początek brudnej kampanii przeciwko mnie, która prowadzona jest "zgodnie z najlepszymi standardami Janukowycza" - skomentowała sprawę Julia.

Na Ukrainie już 25 maja mają odbyć się przyspieszone wybory prezydenckie. Kampania wyborcza już się rozpoczęła.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(448)
gość
10 lat temu
niestety z nią lepiej mieli nie będą
jawol
10 lat temu
dlaczego mnie to nie dziwi?
Gość
10 lat temu
Zlodzieje
gość
10 lat temu
Jaka matka taka córka.
gość
10 lat temu
Tymoszenko to osoba ze starego układu na Ukrainie.
Najnowsze komentarze (448)
gość
10 lat temu
POKEROWE GRACZKI,OBŁUDNE BABSKA
Gość
10 lat temu
Ja, ta Tymoszenko (Julia) to się jakoś zmieniła na jakby starszą.
gość
10 lat temu
ta tymoszka to ruska z********a, okradla swoj narod tak jak oni tam wszyscy, zlodzieje a teraz kaza na siebie mowic biznesmen
gość
10 lat temu
dwulicowiec z matki i z córki
gość
10 lat temu
stara cwaniara raz wydymala ludzi i samego putina a teraz coreczka probuje wesprzec ale chyba te ukraincy juz tacy g***i nie sa co?
gość
10 lat temu
Z********a i karierowiczka!
gość
10 lat temu
nie dopuszczać do wLadzy starych wyjadaczy. będzie to co u nas komuniści nie powinni być u władzy po latach osimdziesiątych.
gość
10 lat temu
A pieniążki na to mama uzbierała z dawnej pensji, tak?
gość
10 lat temu
Mama nakradla wczesniej kasy to ma sie za co bawic
gość
10 lat temu
dzielny naród a międz nimi tam i w Polsce Marczuk zdziry które chcą robić karierę a ten biedny naród okradać dla swoich uciech
gość
10 lat temu
ja się pytam po co wy te Marczuk zapraszacie do telewizji one wsystkie są diabła warte wielkie karierowiczki żyć za cudze pieniądze bo Marczuk też udaje chce do polityki i to do parti która wywodzi się z PZPR a na Majdanie też takich nie chcą bo kojarzą się z Rosją myślcie ludzie tego kryminaliste, dwie Tymoszenko, Marczuk na sybir i będzie ok
gość
10 lat temu
ja właśnie się pytałam męża gdzie była ta córka bo na Majdanie jej nie widziałam oglądałam Majdan dzień i noc bo byłam chora i mam czas więc wszystko wiem aż raptem się znalazła w sejmie żeby uwolnić mamę która częściowo udaje chorą wszyscy mówili jak to ona porwie tłum itd. nawet Marczuk tak twierdziła a tu klops brawo ludzie, zobaczcie jakie one są bezczelne , jakie obłudne matka sama niewiedziała czy na premiera, czy na prezydenta ledwo wyszła, a taka chora, myślała że się nachapie ludzie płakali żegnali bohaterów a ta im p*****y żeby złapali tego gnoja żeby ja pomścili. Mogła go złapać była blisko na wschodzie on też, a nie rękami ludzi, a ta Marczuk też chwilami p*****y jak Julia.
gość
10 lat temu
to zdzira!
gość
10 lat temu
Człowiek który jako dziecko przeżył banderowską rzeź opowiadał że nocą weszli do domu oknami. On schował się na strychu i wszystko widział przez szparę między deskami sufitu. Jego matkę cięli żywcem piłą do drewna, związaną kobietę wsadzili między deski i przecinali piłą, najpierw odcięli stopy, potem kolana, następnie cięli przez miednicę, potem przez brzuch, gdy przecinali pierś kobieta zmarła, to trwało całymi godzinami. Oczywiście wcześniej matkę i jego kilkuletnie rodzeństwo, braci i siostry, rozebrali do naga i zg****ili, banda 20-30 zwyrodnialców. Jak zginęło jego rodzeństwo tego się nie dowiedziałem, bo wielki zdrowy, dorosły mężczyzna dziś 80cio letni nagle rozpłakał się jak małe dziecko i nie był w stanie nic więcej powiedzieć. Dla mnie ten płacz dorosłego mężczyzny był naprawdę dziwny, ale gdy sam to pisałem to poczułem się niedobrze i musiałem dwa razy wziąć krople żołądkowe żeby nie zwymiotować, mimo to nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego co czuł ten mężczyzna gdy opowiadał to co spotkało jego rodzinę. Małego chłopca znaleźli na strychu Ukraińcy, ukryli i wywieźli do Polski, dlatego przeżył. Krew mnie zalewa jak słyszę że nasi politycy, wszyscy od lewa do prawa nagle wszyscy zgodni a na co dzień udający kłótnie i dzielący Polaków, krzyczą o pomocy potomkom banderowskiej bandy z majdanu, bo ci wszyscy politycy to ta sama banda. Nagle banderowscy zwyrodnialcy z majdanu proszą o pomoc Polaków, to szczyt obłudy, hipokryzji i chamstwa!!! Zrabowali nam najżyźniejsze ziemie w europie a cebulę i ziemniaki kupują u nas, krainę mlekiem i miodem płynącą zamienili w najbiedniejszy grajdoł, mają biedę i głód na najlepszych ziemiach. Życzę im jak najgorzej a politycy niech nie ważą się im pomagać z moich pieniędzy, niech im płacą z własnych zagranicznych kont. Kto tak samo jak życzy bandytom UPA łapka w górę!!! ...
...
Następna strona