Szyc o sytuacji na Ukrainie: "TO BĘDZIE JATKA. Rosja pójdzie dalej"

"I jak tu z carem Putinem wojować?"

Obraz

_

Obraz

_

W sobotę prezydent Władimir Putin dostał zgodę Rady Federacji na wojskową interwencję na Ukrainie. W efekcie wojska rosyjskie zaczęły przejmować ukraińskie jednostki wojskowe na Krymie,. Narastający konflikt międzynarodowy tuż za granicami Polski skomentował na swoim Facebooku Borys Szyc.

No i Rosja wkracza na Ukrainę... To będzie jatka. I jak tu z carem Putinem wojować?? - napisał. To jest tak blisko. Jeśli mają w dupie wszelkie zasady, równie dobrze może im się zachcieć pójść dalej. A tak za karę, a co? To jest dopiero Olimpiada Putina i ogień który lubi. Tylko ten trudniej zgasić.

Zdaniem aktora wojna jest bardzo prawdopodobna.

_

Obraz
Obraz
Obraz

_

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą