Trwa ładowanie...
Przejdź na

HTTP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, administrator portalu pudelek.pl niniejszym informuje, że w przedmiocie treści zawartych w poniższym artykule zostało wytoczone powództwo, w związku z czym mogą one naruszać dobra osobiste Joanny Koroniewskiej Dowbor oraz Macieja Dowbora. Powyższa informacja została zamieszczona na skutek postanowienia sądu w przedmiocie udzielenia zabezpieczenia powództwa o ochronę dóbr osobistych.

Już żałuje odejścia z "M jak miłość"!

254
Podziel się

Nie może wrócić. Jej rola jest już zajęta.

Już żałuje odejścia z "M jak miłość"!
bDmXAZgB

Minął już ponad rok, odkąd Joanna Koroniewska pożegnała się z postacią Małgosi Mostowiak. Zrobiła to zachęcona przykładem starszej koleżanki. Małgorzata Kożuchowska pokazała bowiem, że istnieje życie po śmierci w kartonach. Koroniewska wierzyła, że w jej przypadku będzie podobnie. Odchodząc z serialu była w najlepszym momencie swojej kariery. Prowadziła dwa programy telewizyjne, była zasypywana propozycjami zawodowymi i reklamowymi, a jej twarz w ciągu pół roku pojawiła się na 33 okładkach. Od tamtego czasu sporo się zmieniło.

Jak odchodziła z serialu, była rozchwytywana - wspomina w rozmowie z Faktem znajoma aktorki. Teraz nie ma nic poza programem o oszczędzaniu, który w tym sezonie rusza miesiąc później niż planowano. Będzie miał też mniej odcinków.

Dla Koroniewskiej to niezbyt dobra wiadomość. Jak można wywnioskować z decyzji producentów, Pogotowie rachunkowe nie okazało się takim hitem, jak zakładali. Niestety Joasia, nawet gdyby chciała wrócić do M jak miłość, tę drogę ma już zamkniętą. Producent serialu, Tadeusz Lampka, znany jest z surowości w traktowaniu nielojalnych, jego zdaniem, pracowników. Zresztą jej rolę oddał już Barbarze Kurdej-Szatan.

bDmXAZgD
bDmXAZgJ
bDmXAZhe
KOMENTARZE
(254)
Gość
7 lat temu
Kolejna po Zielinskiej przekonana o swoim talencie Niestety prawda jest okrutna..
gość
7 lat temu
Kożuchowska dała sobie radę poza serialem, bo jest dużo lepszą aktorką, Koroniewska jest niestety słaba, nie tylko aktorsko, ale również jako prowadząca programy.
gość
7 lat temu
ma co chciała i tak ma pewnie kasę a niektórzy mają naprawdę poważne problemy!
bDmXAZhf
Ojeju
7 lat temu
To byłą cieplutka posadka, ale Gocha- inni musza tyrac za 1200 PLN, wiec nie przesadzaj
gość
7 lat temu
niestety nie jest bardzo utalentowana, więc reżyserzy nie będą sie podkładać, żeby ją angażować do filmów. trzeba było się trzymać serialu.
Najnowsze komentarze (254)
Do******lacz
7 lat temu
k********a ja nie wytrzymam jakie mordy ,pedałi pedałkaaa ,s**a k***a i c*****./
Do******lacz
7 lat temu
hhhaaaaa, ale morda normalnie żal ,i lol jaka k***a żyl łyska s****a pozdrawia was dobierdalacz
gość
7 lat temu
Na mózg C***adło, toż oni nawet nie czapką a g****m by nas przykryli
gość
7 lat temu
nie była najgorsza szkoda ze spaliła mosty natomiast była bym za zmianą przepięknej urody Baśki w Barwach SZczęśćia nie wiem z kąt takie brzydkie dziecko wyczasneli chyba z wykopalisk film powinien przyciągać widza do telewizora a nie odpychać jak ją widzę to chce mi się rzygać
gość
7 lat temu
jeżeli Kurdej-Szatan ma zagrać powracającą Małgosię/ zmieni się po jakiejś diecie?/, to lepiej gdyby dalej zaangażowali Joannę. Nie możemy patrzeć na to dziecko/córkę/ pani Marty Mostowiak.Po co ta podmianka?Chyba,że rodzice zabronili bawić się w aktorstwo poprzedniej dziewczynce. Najlepiej prowadzi się mały Łukasz, on jest tutaj od pieluszek. Wszyscy go lubimy i znamy, bo to wciąż to samo dziecko.
gość
7 lat temu
W*N BEZTALENCIE SĄDZIŁAS JAK ZROBISZ Z SIEBIE PUSTA BLONDYNE TO BEDZIESZ SŁAWNA A TU ZERO BYŁAS I JESTEŚ MNIEJ NIŻ ZERO.
gość
7 lat temu
z głodu nie umrze
gość
7 lat temu
Przynajmniej nie sśie starych c****w jak taka jedna z innego newsa ;-)
bDmXAZgX
ajwaj
7 lat temu
Kurdej! Szatan! Ratuj się kto w Boga wierzy
gość
7 lat temu
a co myślała że ja jak Kozuchowska beda obsypywać propozycjami? niestety Joanna to aktorka jednego serialu i trzeba było sie tego trzymac! az takiego talentu to ona nie ma ...nie zabija sie kury znoszacej złotych jajek!
gość
7 lat temu
wydawalo się jej ze jest dobra niestety pomylila się dobrze ze odeszla jak dla mnie mogliby wogle zlikwidować role goski ona nie jest tam potrzebna
gość
7 lat temu
No i dobrze, nie znoszę Koroniewskiej! Oszpecała cały serial, teraz przynajmniej można oglądać :)
gość
7 lat temu
ta postać w M jak miłość była nijaka wiała nudą wiecznie niezadowolona Małgosia doprowadzała mnie do szału.kiedy odeszła zrobiło mi się lżej na sercu
gość
7 lat temu
ojejejej taka wspaniała aktorka wręcz wybitna. Może dało by się jej załatwić na planie chociaż etat sprzątaczki albo mogłaby zaparzać kawę ekipie. Jest zżyta z nią i na pewno jako gwiazda nie miała by tremy. Ulitujcie się OSCAR na nią czeka a wy rzucacie jej kłody pod nogi.
...
Następna strona
bDmXAZhz