Trwa ładowanie...
Przejdź na

Steczkowska: "Ty jesteś GWIAZDĄ"

152
Podziel się:

Kim zachwyciła się Justyna? Podobał Wam się trzeci odcinek „The Voice of Poland”?

Steczkowska: "Ty jesteś GWIAZDĄ"

Trzeci odcinek The Voice of Poland okazał się wyjątkowo emocjonujący I jury bardzo starało się podkręcać atmosferę. Czy nie za bardzo? Pierwsza na scenie pojawiła się 17-latka, Małgorzata Priebe, która zaśpiewała The Time is Now zespołu Moloko. Wokal dziewczyny zachwycił wszystkich poza Justyną Steczkowską. Wokalistka zdecydowała się przyłączyć do grupy Sadowskiej.

Kolejna wystąpiła Monika Kręt, która postanowiła zaprezentować swoją interpretację Imagine Dragons Radioactive. Wszyscy jurorzy pragnęli ją mieć w swojej drużynie, ale piosenkarka zdecydowała się współpracować z chłopakami z Afromental. Zmianę klimatu zaproponował Damian Bartosiewicz, który wykonał piosenkę Wish You Where Here, zespołu Pink Floyd. Rockowy kawałek przypadł do gustu Markowi Piekarczykowi. Sensacje wzbudził natomiast głos Moniki Pilarczyk, który zaśpiewał hit Bon Joviego. Wszyscy jurorzy byli zachwyceni i zaczęła się rywalizacja o początkująca piosenkarkę.

Ty w biurze tą energią to musisz rządzić. Ty jesteś gwiazdą, musisz zapomnieć o tym biurze – skomentowała jej występ Steczkowska.

Jednak to Piekarczyk przekonał Monikę do swojej drużyny. Angelika Kot nie miała aż takiego powodzenia. Po jej występie odwróciła się jedynie Maria Sadowska. Podobna sytuacja zaistniała w przypadku Elki Nagel, która nie przypadła do gustu jedynie Tomsonowi i Baronowi. Wokalistka wysłuchała długiego peanu z kilkoma uwagami z ust Steczkowskiej:

Ja się odwróciłam, bo masz niesamowicie oryginalny głos. Skrzeczysz naprawdę mocno. To jest twoja siła, ale robisz to za mocno. Jak trafisz do mojej drużyny to to ściągniemy. Jeśli chodzi o krzyczące piosenki, jesteś świetna. Ale nie wiem czy będziesz potrafiła mnie wzruszyć. Dlatego zapraszam Cię do mojej drużyny.

Kolejna w show pojawiła się Klaudia Trzepizur. Brawurowy występ bardzo spodobał się chłopakom z Afromental. O wyjątkowy głos wzbogaciła się grupa Steczkowskiej, która odwróciła się w trakcie występu Gabrieli Panasiuk. Odcinek miał wyjątkowo wysokim poziom i również Michał Szyc miał szczęście - jego interpretacja Summertime Janis Joplin bardzo spodobała się Thomsonowi i Baronowi. Podobnie Maja Gawłowska przeszła do kolejnego etapu show i nad jej głosem będzie pracować Steczkowska.

W trzecim odcinku pojawił się także Michał Ruda, który występuje w show Jaka to melodia. Piosenkarz nie jest amatorem, ale dostał szanse od Sadowskiej.

KOMENTARZE
(152)
gość
8 lat temu
Nie lubię wszystkich trenerów!
gość
8 lat temu
Przecież ten program kreuje jedynie jurorów, ludzie
gość
8 lat temu
zalosny progranik gdzie nad kazdym sie podniecaja bo oni wszyscy to zaproszeni zawodowcy z teatrow
gość
8 lat temu
Jak ja lubię pana Marka Piekarczyka. Jedyny fajny w tym gronie
gość
8 lat temu
Steczkowska jest piękna a Sadowska dziwna!
Najnowsze komentarze (152)
buy fitflops
7 lat temu
fitflop shops buy fitflops
http://tomssg...
7 lat temu
toms shoes sale
belstaff jack...
7 lat temu
belstaff archives reviews 150 belstaff jacket
belstaff sale...
7 lat temu
belstaff denim top skirt belstaff sale ladies
gość
8 lat temu
UWAGA !!! MANIPULACJA KOMENTARZAMI !!! Od dnia wejścia na ekrany kolejnej edycji X-factora, można zaobserwować systematyczny i metodyczny czarny PR skierowany przeciwko wszystkim rywalom X-factora, czy to personalnym, czy formatowym. Albo jedna osoba, która ma interes w tym, aby X-factor stwarzał pozory popularnego show, ale najprawdopodobniej grupa opłaconych ludzi, czeka na artykuły o X-F, MBTM i TVOP, następnie zasypuje je dziesiątkami odpowiednio wazeliniarskich albo dyskredytujących postów, a na koniec w 5-10 minut nabija setki, a jak trzeba tysiące lajków/hejtów, promując swoje słodkopierdzące peany i minusując krytyczne opinie o X-factorze oraz zbijając pozytywne komentarze i promując swoje wcześniej spreparowane negatywne i ośmieszające posty w artykułach o konkurencji. Tak się ustawia topy...
gość
8 lat temu
Michał Rudaś a nie Ruda
Hana
8 lat temu
Nie Michał Ruda tylko Michał Rudaś, najpierw sprawdzcie nazwisko a potem piszcie pismaki głąby.
gość
8 lat temu
Uważam,że jest to najlepszy program muzyczny. Bardzo lubie p. Marka, natomiast Sadowska działa mi na nerwy. O dziwo wole juz Justynę.
gość
8 lat temu
dla mnie jurorzy są śmieszni dyskutują między sobą wciąż łapę trzymają i udają że naciskają te ich dyskusje to skandal tylko Piekarski zachowuje się normalnie chłopaki również jak chcą to naciskają ale obie panie to żenada ta ich dyskusja i podpucha że nacisną to żenada
robi
8 lat temu
ma ladny naprawde ladny glos,natomiast jej piosenki sa do bani np.co mnie obchodzi jakis szaman i jego najarana dziewczyna
gość
8 lat temu
Zamiast przeglądać pula, zrób coś pożytecznego i pomóż biednej studentce.... WYPEŁNIJ ANKIETĘ PROSZĘ
gość
8 lat temu
DUCHY
gość
8 lat temu
cala ekipa jest super wyjatkowodobrani ludzie brawo
gość
8 lat temu
tak lubiłam kiedyś ten program! niestety to najgorszy sezon, uczestnicy kiepsko śpiewają, same dzieci po 15 lat, a jury jara się nie wiadomo czym i robi z siebie pajaca zwlaszcza justa-ostry z niej c****ł
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie