Wtorek 20.11.2007 00:00

"Nie jestem z Mroczkiem!"

Ula Dębska Rafał Mroczek

"Nie jestem z Mroczkiem!"M.D./FORUM

Ula Dębska wypiera się "kultowego" już romansu. Jaka szkoda... W rozmowie z serwisem Lansik.pl twierdzi, że jej relacje z Rafałem mają wyłącznie koleżeński charakter (zobacz).

Nie byłam i nie jestem dziewczyną Rafała - zapewnia Ula. Jesteśmy przyjaciółmi. Jestem singlem. Mam co robić, nie mam ciśnienia na faceta i na miłość.

Zawsze bawią nas ludzie reklamujący się jako "single". Takie stwierdzenie od razu narzuca myśl: Więc w ilu wolnych związkach jesteś? Robbie Williams często mówił, że jest singlem, a lepiej żebyśmy nie rozwijali tematu jego życia seksualnego.

Z drugiej strony - w wypadku Uli może być rzeczywiście inaczej. Niedawno znaleźliśmy w sieci życzenia urodzinowe nagrane przez jej przyjaciół (w tym i Mroczków). Na tym dziwnym nagraniu koleżanki życzyły jej wulgarnie "ostrego rżnięcia", którego w domyśle Rafał nie potrafił, nie chciał, albo nie mógł jej zapewnić. Przypomnijmy: "Życzę ci, żeby ktoś cię tak zerżnął, żebyś nie mogła chodzić przez 2 tygodnie. Buziaki"

Przy okazji - mamy pytanie, szczere: Kim jest Ula Dębska? Bo zapomnieliśmy. Czym się zasłużyła poza imprezowaniem z Mroczkiem?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (80)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 80
Odpowiedz
0 0
zgłoś
MEK i HZP 20.11.2007 03:25
Nie jest z mroczkiem, a jest z tym ksiedzem ze zdjecia? MASAKRA!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.11.2007 06:49
Mroczek będzie smutny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
psycholog 20.11.2007 07:27
juz nie przesadzajcie ze jest z tym aktorem.wlasnie poaz tym to jest aktor, a nie ksiadz. nie wiem jak inni ale ja to ograniam...widocznie niektorzy nie potrafia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.11.2007 08:11
Nie jest z mroczkiem, a jest z tym ksiedzem ze zdjecia? MASAKRA!
TY IDIOTO!!! Oni razem grają w jednym serialu. To zdjęcie było zrobione podczas I edycji "jak oni śpiewają" W jednym z odcinkó Dębska wspierała śpiewającego kolegę (podejrzewam, że na wyraźną prośbę realizatorów programu)!!!

Jak można być tak pustym, żeby widząć tę fotkę pomyśleć, że są parą???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.11.2007 08:14
ONA JEST Z PROBOSZCZEM - OGARNIACIE TO?
Jakim proboszczem??? On jest aktorem!!!
Naprawdę jesteś taki głupi, czy tylko takiego zgrywasz???
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 80