Werner, Richardson, czy Sykut? (ZDJĘCIA)

Telewizyjne prezenterki na gali Wiktorów. Która wypadła najlepiej?

Obraz

W sobotę wieczorem odbyła się gala przyznania Wiktorów. Impreza organizowana jest z coraz mniejszym rozmachem. W tym roku miała miejsce w Zamku Królewskim. Na bardzo ograniczonej liście gości znalazły się oczywiście gwiazdy telewizji.

Fotoreporterom pozowały m.in.: Anita Werner, Monika Richardson i Paulina Sykut. Która wypadła najlepiej?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą