Prezenterki reklamują... buty! (ZDJĘCIA)
Sykut, Richardson i Gardias. Nie miały co wczoraj robić?
Pozowanie z ubraniami na imprezach to już stały rytuał polskich celebrytek. Bardzo często producenci właśnie od tego uzależniają podarowanie gwiazdom upominków.
Wczorajszego popołudnia nic ciekawszego niż uczestniczenie w "imprezie" obuwniczej nie miały do roboty m.in.: Paulina Sykut, Monika Richardson, Izabela Trojanowska i Dorota Gardias.
Myślicie, że wyjście na bankiet się opłaciło?