Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Kwiatkowski i Lisowska to GWIAZDECZKI JEDNEGO SEZONU!"

129
Podziel się

"Nie mieli ani jednej świetnej piosenki. Nie są na tyle interesujący, żeby istnieć na rynku muzycznym" - ocenia Zapendowska.

"Kwiatkowski i Lisowska to GWIAZDECZKI JEDNEGO SEZONU!"
bCzzLYwR

Elżbieta Zapendowska dała się poznać jako osoba bardzo krytycznie nastawiona do polskich wokalistów, zwłaszcza tych młodych i pozbawionych charyzmy. Nauczycielka śpiewu nie wydaje się też przejmować tym, że jej dawne przyjaźnie przetrwają jej cięte słowa. Przypomnijmy, co mówiła o swoich byłych podopiecznych:

bCzzLYwT

Zapendowska nie ma dobrego zdania o dzisiejszych młodych gwiazdkach robiących furorę w Internecie. Zapytana o Dawida Kwiatkowskiego, Ewelinę Lisowską i Margaret, odpowiedziała:

To są gwiazdeczki jednego sezonu. Wykluczyłabym tylko Margaret, bo ona miała świetną piosenkę, czego nie można powiedzieć ani o Lisowskiej, ani o Kwiatkowskim - mówi na łamach Show. Owszem oni mają potencjał, ale nie są na tyle interesujący, żeby istnieć na rynku muzycznym przez lata.

Są jednak osoby, którym kibicuje:

bCzzLYwZ

Kamil Bednarek chodzi własnymi ścieżkami i wydaje mi się, że ma szansę coś osiągnąć. Zobaczymy, czy pieniądze i show biznes nie zdewastują go psychicznie i artystycznie. Dawid Podsiadło to chłopak, który ma talent i robi swoje. Oby nie dał się zmienić. Jest też Lemon – zespół, który mimo że gra szlachetną muzykę i jest na listach przebojów, nie wtłacza się w plastik.

bCzzLYxa
bCzzLYxu
KOMENTARZE
(129)
Gość
6 lat temu
Wszystko pod publikę robią!
gość
6 lat temu
skad sie w ogole wzial ten kwiatkowski, nie ma zadnego przeboju, nie kojarze jego piosenek, glos tez nie specjalny, ale szkole rzucil...wielka gwiazda.....tylko niech ta uwaza, to ta gwiazda moze bardzo szybko spasc....juz o wiele lepiej spiewaja ludzie w castingach chocby do x factora
gość
6 lat temu
Powodzenia! :)
bCzzLYxv
toms australi...
5 lata temu
toms shoes for sale toms australia shop
Gość
6 lat temu
Prawda jest taka że ten kraj to jeden wielki żart
Najnowsze komentarze (129)
gość
4 lata temu
EMINEM
toms australi...
5 lata temu
toms shoes for sale toms australia shop
Eweliners
5 lata temu
ja sądzę że Ewelina Lisowska ma potężny głos w jej piosenkach jest coś magicznego. A najgłupsze jest to że Ewelina jest kochana na scenie już ponad 2lata nie jest wcale "gwiazdą jednego roku" .
faneczki kami...
5 lata temu
Ma racje z Bednarkiem , LemONem ale z Podsiadło to nie wiem wsumie już teraz nke widać go na rynku muzycznym ale i mu i wszystkim innym gwiazdą życzę jak najlepiej rzeby się rozwijały i nke słuchały np. Eli Zapendowskiej bo sami wiedzą jaką mają wartość i czy potrafią być długo na rynku czy nke . Powodze/ia życzę
jz
6 lat temu
Zobaczymy, ela już tez sie myliła w swoich ocenach. Kwiatkowski brzydal ale porusza się świetnie
gość
6 lat temu
nie cierpię tego kwiatkowskiego
gość
6 lat temu
ona jest jakaś p********* młodzi chcą spełnić marzenia i osiągnąć coś w życiu a ona robi wszystko , żeby młodzi ludzie nie stali się gwiazdami . nie pozdrawiam
gość
6 lat temu
Sama talentu nie ma ale hejtowac to umie
bCzzLYxn
gość
6 lat temu
k****u, jak to jest że pod co drugim artykułem po 500 lajków mają te sponsorowane wpisy o stronkach o namierzaniu telefonu, śledzeniu na fb itd? no jak? czyżby jakaś pomoc waszych adminów?
Gość
6 lat temu
Dobrze gada! Polać jej!
gość
6 lat temu
to ona jest do d**y a nie Lisowska
gość
6 lat temu
wtf? p******* ją chyba, sama mialam z nią warsztaty i wiem jaka jest p*******.
gość
6 lat temu
ZAPENDOWSKA MATKA CIE BIJE ZIEMNIAKIEM
gość
6 lat temu
proszę was, a kim ona jest?? ludzie znają, ją bo znają, a szczerze mówiąc wątpię, że mają o niej dobre zdanie.
...
Następna strona
bCzzLYxP