Trwa ładowanie...
Przejdź na

NOKAUTY w "The Voice of Poland"!

121
Podziel się:

Jurorzy wybrali swoich faworytów, którzy przeszli do kolejnego etapu show.

NOKAUTY w "The Voice of Poland"!

W dziewiątym odcinku The Voice Of Poland doszło do pojedynków kończących się nokautami. Każdy z trenerów show wybrał dwóch uczestników ze swoich drużyn. Najbardziej uzdolnieni zdaniem sędziów dostali przepustkę do kolejnego etapu. Pozostałych wokalistów podzielono na dwie grupy po trzy osoby, które walczą o możliwość udziału w dalszej części programu.

Z drużyny Tomsona i Barona do dalszej rywalizacji przeszli Wojtek Baranowski i Paulina Romaniuk. Natomiast pierwsi na ringu stanęli - Elka Nagiel, Maja Gawłowska i Klaudia Baca. Pierwsza z wokalistek zaśpiewała Szare Miraże, druga Wildest Moments, zaś ostatnia wykonała Nigdy więcej nie tańcz ze mną. Chłopaki z Afromental nie mieli żadnych wątpliwości i wybrali Maję. Kolejna trójka z ich drużyny to - Monika Kret, Kamil Bijos i Michał Chmielewski. Marek Piekarczyk i Maria Sadowska zdecydowanie postawili na Bijosa. Thomson i Baron posłuchali sędziów i zadecydowali, że w show pozostanie Kamil.

Justyna Steczkowska zadecydowała, że w The Voice of Poland muszą pozostać - Michał Rudaś i Kasia Sawczak. Na ringu natomiast stanął Sławek Ramian, który zaśpiewał You Get What You Give, a następnie Kacper Leśniewski. Na koniec przed widzami wystąpił Artur Kryvych, który wykonał piosenkę Trouble. To ostatniemu z wykonawców kibicowali Tomson oraz Baron. Najwyraźniej mają podobny gust co Steczkowska bo to właśnie jego wybrała jurorka.

Boli mnie serce, bo nie wiem co mam zrobić i nie wiem co mam powiedzieć. Zachowuje się jak rozmazana kobieta. Artur idzie dalej - powiedziała Justyna.

W drugiej bitwie na ringu walczyli - Aleksandra Zachariasz, Michał Szyc oraz Milena Kołodziejska. Steczkowska uznała, że wykon Michała najbardziej jej się podoba i zatrzymała go w programie.

Marek Piekarczyk immunitet wręczył Dominice Kobiałce i Justynie Kunysz. O pozostanie w programie, jako pierwsi walczyki Dorota Kuziela, Michał Karpacki, a także Jerzy Sykut. Sadowskiej oraz chłopakom z Afromental najbardziej podobała się interpretacja kawałka Son Of A Preacher Man Doroty. Jednak Piekarczyk nie posłuchał ich rady i wybrał Karpackiego. Ze starcia pomiędzy Marcinem Nawrockim, Michałem Kluską a Aleksandrą Węglewicz zwycięsko wyszła ostatnia z uczestniczek.

Sadowska pozostawiła w programie Sandrę Mikę i swojego ulubieńca Juana Carlosa Cano. Na ringu Piotr Kowalczyk wykonał kawałek Aleją Gwiazd, Krzysztof Krysiński zaśpiewał hit Wherever You Will Go, natomiast Monika Pilarczyk Just A Girl. Ostatnia z uczestniczek podbiła serca wszystkich jurorów i pozostała w programie.

Dziewczyny z jajami muszą trzymać się razem - Monika idziesz ze mną – powiedziała jurorka.

Z ostatniej bitwy odcinka nokautu uniknęła Marta Dryl, która zaśpiewała Next To Me. Karolina Sumowska i Katarzyna Kołodziejczyk odpadły z show.

KOMENTARZE
(121)
gość
8 lat temu
szkoda ale bardzo slaby poziom w tym roku ;p
gość
8 lat temu
kto to jeszcze oglada
gość
8 lat temu
nudny juz program :/
gość
8 lat temu
beznadzieja
gość
8 lat temu
sztuczne emocje zenada
Najnowsze komentarze (121)
fitflops disc...
7 lat temu
cheapest fitflops sale fitflops discount
toms australi...
7 lat temu
toms shoes online australia toms australia
5本指ソックス
8 lat temu
It is possible You Also Make These kinds of Goof ups With the bag ! 5本指ソックス
ハイゴールド 一般用ベルト
8 lat temu
Every thing you should do to learn more about watch before you are left out. ハイゴールド 一般用ベルト
ディーゼルシルバー 腕時計...
8 lat temu
Many people Previously Laugh about japan - But This Time I actually laugh at them ディーゼルシルバー 腕時計 DZ-7208
ニクソン THE GTO ...
8 lat temu
Getting Traffic Technique That Is Actually Aiding bag-industry experts To Rise ニクソン THE GTO LUXURY A208
ダコタ パスポートケースゴ...
8 lat temu
New men Publication Unveils Tips To Rule The men Scene ダコタ パスポートケースゴチムグッズ パスポートケース レディース 通帳ケース
セイコーキネティック SK...
8 lat temu
Fundamental principles of the watch that one can benefit of commencing today. セイコーキネティック SKA423P1 100m防水
ハウジングエアコン
8 lat temu
Done with every men stories? I am at this website to suit your needs!! ハウジングエアコン
gość
8 lat temu
Kasia Sawczuk !
gość
8 lat temu
jestem za kasia sawczuk
gość
8 lat temu
Ja też stawiam na Juana Carlosa i jak usłyszałam, że miał śpiewać Gn'R to o mało nie zemdlałam. Mam nadzieje że zaśpiewa to w dalszym etapie.
gość
8 lat temu
komentarze z topki pisala jedna i ta sama osoba ze zmienny ip ewentualnie jakis informatyk i podbito punktacje łapek do gory. pozdrawiam, i tak the voice of poland jest lepsze niz x factor ktorego jeden z jurorow walczy o popularnosc oczernianiem innego programu
gość
8 lat temu
Sadowska - błagam - nie pokazuj tych gir. Nogi to może pokazywać tylko Justynka bo ma piękne, kształtne, zgrabne - kobiece.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie