Korwin-Piotrowska: "Czuję się JAK JAKAŚ SZAFIARKA!"
Karolina wyznaje, że kupiła swoje "słynne białe buty" bez stylisty. Jest się czym chwalić?
Na premierze filmu Powstanie Warszawskie na czerwonym dywanie pojawiła się Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka chwali się, że jej czarno-biała stylizacja okazała się sensacją i fani "bombardują ją mailami". Postanowiła odpowiedzieć więc na pytania o swoje białe buty. Wyjśnia, że kupiła je "bez stylisty":
Bombardowana pytaniami o moje "słynne już białe buty"- odpowiadam - to ta firma, z której walla jest link. Kupiłam je sama, bez stylisty, za własne pieniądze, w Złotych Tarasach, nawet bez rabatu, bo taka ze mnie gwiazda, że nie mam rabatów. O bosze czuję się jak jakaś szafiarka teraz...
Jak oceniacie: udany zakup?