Książę Karol o Putinie: "JEST JAK HITLER!"

281
Podziel się

Powiedział coś niezgodnego z prawdą?

Książę Karol o Putinie: "JEST JAK HITLER!"

Media na Wyspach żyją od wczoraj małym incydentem, który może wstrząsnąć i tak już napiętymi relacjami na linii Wielka Brytania - Rosja. Jak bowiem donoszą osoby z otoczenia rodziny królewskiej, pierwszy w kolejce do tronu, książę Karol, porównał działania Władimira Putina na Ukrainie do polityki Adolfa Hitlera w 1939 roku.

W sprawie jest również wątek polski - opinia na temat polityki Putina padła bowiem w trakcie rozmowy z polską weteranką wojenną mieszkającą na stałe w Kanadzie. Karol odwiedził ten kraj w związku z 69. rocznicą zakończenia II wojny światowej.

Książę zapytał, kiedy przybyłam do Kanady - relacjonuje pani Ferguson. Stwierdził, że Hitler atakował różne kraje i anektował je. Później powiedział, że to, co robił wtedy Hitler, ma podobny skutek, co obecne działania Władimira Putina.

Chociaż skandal wisi w powietrzu, brytyjscy komentatorzy polityczni przypominają, że książę Karol, mimo swojej pozycji, wciąż ma prawo do prywatnych rozmów i opinii, które nie są oficjalnym stanowiskiem Wielkiej Brytanii. Pałac Buckingham sprawy nie komentuje.

Czy książę Karol powiedział coś niezgodnego z prawdą?

KOMENTARZE
(281)
gość
6 lat temu
Książę Karol rzadko się odzywa, ale jak już , to konkretnie...
gość
6 lat temu
ma rację !
gość
6 lat temu
prawdę mówi, polać mu ;)
gość
6 lat temu
Zgadzam sie.
gość
6 lat temu
bo jest jak hitler !
Najnowsze komentarze (281)
Gość
5 lata temu
Śmiesznie wygląda z tym mlotem:-)
gość
5 lata temu
Czytałam w tygodniku abc, że irlandzka policja aresztowała sześć osób w związku z udaremnieniem planowanego zamachu na Księcia Karola, dobrze, że nic złego się nie stało...
RP
5 lata temu
Co chcecie od Wladimira,powiedzial by wam tak,Was polakow mordowali a wy ich bronicie"trzeba wytepic tych zawszonych ukraincow od kolski,oddaje ich los w wasze rece".
gość
5 lata temu
A;KAROLEK;JEST;TRZECIM;HITLEREM!!!
gość
6 lat temu
Nie ma gwarancji że kto się urodzi w rodzinie królewskiej nie będzie idiotą. Nie jestem zwolenniczką Putiuna, ale on doszedł do władzy dzięki sobie. Natomiast ten śmieszny, frywolny księciuniu nie.
gość
6 lat temu
Al....s wypowieda sie na temat zbrodniarza ...ciekawe
gość
6 lat temu
To samo i mi przyszlo na myśl, więc chyba nie bez powodu.
gość
6 lat temu
powiedział prawdę
bulwers
6 lat temu
to dość śmieszne, skoro Anglia zaanektowała znacznie więcej krajów, niż kiedykolwiek Niemcy...
Mariusz Max K...
6 lat temu
Jeżeli Putin jest terrorystą dlatego, że dozbraja separatystów rosyjskich na Ukrainie, to ja w takim razie nie wiem, kim jest Barack Obama, kim był prezydent Bush, prezydent Reagan i właściwie każdy amerykański prezydent we współczesnej historii, który zawsze dozbrajał separatystów, gdziekolwiek były zaangażowane interesy amerykańskie.
Gośćmkop
6 lat temu
😈😈😈😈😂😂👤💚💛💜💝💘💟💔💛💕
gość
6 lat temu
A Putin i tak ma to w d***e :)
gość
6 lat temu
karol wygląda na rzyda
gość
6 lat temu
Karol to d**ek na utrzymaniu mamusi
...
Następna strona