Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sadowska TEŻ ODCHODZI z "The Voice of Poland"!

171
Podziel się

"W kolejnym sezonie nie uda mi się wszystkiego pogodzić i z przykrością muszę zrezygnować z funkcji trenera w nadchodzącej edycji". Kto ją zastąpi?

Sadowska TEŻ ODCHODZI z "The Voice of Poland"!
bCzithZx

Nowy sezon hitu telewizyjnej Dwójki, show The Voice of Poland stoi pod znakiem zapytania. Widzowie nie mogą przyzwyczaić się do jury, które znowu czekają zmiany. Podobno Justynę Steczkowską ma zastąpić Halina Mlynkova a Marka Piekarczyka Grzegorz Skawiński lub Janusz Panasewicz. Przypomnijmy: Piekarczyk też wyleci z The Voice of Poland?

To nie koniec zmian w składzie sędziowskim. Dzisiaj rano na swoim Facebooku o odejściu z The Voice poinformowała Maria Sadowska. W wyczerpującym oświadczeniu wyjaśniła, że zajmuje się innymi projektami zawodowymi a na udział w show zaczyna brakować jej czasu:

Swój udział w programie potraktowałam jako wyzwanie i kolejny krok w misji, którą od lat uprawiam: zawsze chciałam zarażać miłością do muzyki niekomercyjnej, często wręcz niszowej - napisała. Wszyscy, którzy mnie dobrze znają wiedzą jednak, że nie potrafię zatrzymać się w jednym miejscu na dłużej. Chęć nowych doświadczeń i wyzwań wciąż pcha mnie do przodu.

bCzithZz

Sadowska zajmuje się obecnie między innymi promocją swojej płyty Jazz na ulicach, przez co nie znajduje już czasu na The Voice of Poland:

Do tej pory godziłam prace nad scenariuszami ze zobowiązaniami wynikającymi z promocji płyty, koncertów, czy pracy na planie "The Voice of Poland". Niestety wiem już, że w kolejnym sezonie nie uda mi się wszystkiego pogodzić i z przykrością muszę zrezygnować z funkcji trenera w nadchodzącej edycji - wyjaśniła.

Jak myślicie, kto ją zastąpi?

bCzithZF
bCzitiaa
KOMENTARZE
(171)
Gość
6 lat temu
Justyna i Marek MUSZĄ ZOSTAĆ !
gość
6 lat temu
ja mogę być w jury... wystarczy mi 3000 tysiące. TVP by zaoszczędziło ;)
gość
6 lat temu
Trans Dodek chciałby, ale nie chcą zrobić z programu cyrku, więc może zapomnieć.
bCzitiab
gość
6 lat temu
Kobieto zmień kolor włosów bo wyglądasz jak własna prababcia !
ania
6 lat temu
Niech ona wybieli te zęby! I niech trochę przyciemni wlosy, bo wszystko sie zlewa
Najnowsze komentarze (171)
Gość
6 lat temu
Marysia przynajmniej jest prawdziwą w tym co robi daje dużo serca dużo swoich emocji widać jej talent nie ważne jak ją pokażecie jakie głupie zdjęcie wstawićie dla mnie zawsze będzie bardzo utalentowana piękna Marysia
Gość
6 lat temu
Zawsze podziwiałam i będę podziwiała talent Marysi Sadowskiej zastanawia mnie tylko to dlaczego wstawilście tu takie brzydkie zdjęcie Marysi bez makijażu żeby ją ośmieszyć to jest cios poniżej pasa każdy ma prawo żyć tak jak chce
FAMA
6 lat temu
cudowna wiadomość!!! Maria odchodzi, bo widzi, że są bardziej utalentowani artyści od niej...NARESZCIE!!! Myślę, że po jej odejściu program wiele zyska i wielu ludzi znów zacznie go oglądać. Bo Marysia potrafiła tylko zniechęcać...
Magda
6 lat temu
Edyta Górniak,Tomson i Baron,Marek Piekarczyk,Cleo
Sara
6 lat temu
Chlopaki maja zostac!!! Bo jak ich nie bedzie to nie ogladam.. Steczkowska wypad... stronniczza baba .... mi w tym programie podobaja sie przesluchania w ciemno później to nudy ... Chlopaki sa fajni i boscy ;)
gość
6 lat temu
BRODKAAA
gość
6 lat temu
dobra decyzja o usunięciu Pani żółtozębnej :-)
gość
6 lat temu
Brodka!
bCzithZT
gość
6 lat temu
fuuuuuuuuuuu jaki chlop z dlugimi wlosami z niej
46
6 lat temu
na pierwszym zdj jak babka
gość
6 lat temu
doda !
aćka
6 lat temu
p******a
gość
6 lat temu
piekarczyk najlepszy steczkowska tez
gość
6 lat temu
tylko nie Panasewicz, stary, nieznośny strup!
...
Następna strona
bCzitiav