Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Salety z mamą i ciocią

0
Podziel się:

"Saleta od kilku dni nie widział swojej córki."

Córka Salety z mamą i ciocią

Czuje się dobrze i jest bardzo pogodna - zapewniają w rozmowie z Super Expressem lekarze z Centrum Zdrowia Dziecka. Nicole dzielnie znosi ten trudny dla niej czas.

Jak donosi tabloid, pobyt w szpitalu gorzej znosi jej ojciec, Przemysław Saleta: Nie może się już doczekac kiedy ucałuje swoją Nicole - pięściarz od kilku dni nie widział swojej córki.

Tymczasem Nicole odwiedziła sławna ciocia, która specjalnie po to przyjechała z Los Angeles. Ewa Pacuła ze swoją siostrą, Joanną, którą będziemy pamiętać jako pierwszą Polkę, która pojawiła się na okładce amerykańskiego Vogue'a, podjechały pod Centrum Zdrowia Dziecka eleganckim czarnym volvo. Przywiozły dziecku soczki, owoce i inne rzeczy, których zazwyczaj potrzebują osoby leżące w szpitalu. Obie przesiedziały przy jej łóżku cały dzień, z krótką przerwą na herbatę.

Joanna nie została nigdy matką. Zrobiła za to międzynarodową karierę. Gdyby nie sprzeciw jej ówczesnego męża, mogłaby być tak sławna jak Kim Basinger albo Sharon Stone. Niestety, nie pozwalał jej grać rozbieranych scen. Z tego powodu przeszły jej koło nosa role w takich hitach jak 9 i pół tygodnia i Nagi instynkt.

Ale i tak cieszyła się niesamowitym powodzeniem i żyła w luksusie - pisze Fakt. Przez pewien czas mieszkała nawet w rezydencji należącej nigdyś do Rudolfa Valentino.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie