Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozwód Kaczyńskiej i Dubienieckiego zależy od... sondaży?

366
Podziel się:

Mógłby popsuć notowania Prawa i Sprawiedliwości... "Jeśli będą wysokie tak jak teraz, z szansą na zwycięstwo, nie będą się rozwodzić, bo to zaszkodzi partii".

Rozwód Kaczyńskiej i Dubienieckiego zależy od... sondaży?
bFdLddNN

Relacje Marty Kaczyńskiej z mężem, Marcinem Dubienieckim, znów się ostatnio popsuły. Mimo że nie mieszkają razem od prawie dwóch lat, a pozew rozwodowy leży w trójmiejskim sądzie od pół roku, zdołali pozostać w nienajgorszych stosunkach. Bliscy pary mieli nawet nadzieję, że podejmą jeszcze próbę ratowania małżeństwa.

Ostatnio jednak prawnik znów rozczarował żonę, podejmując się reprezentowania pacjentki prof. Bogdana Chazana, której w państwowym szpitalu odmówiono prawnie dozwolonej aborcji. Kobieta została zmuszona do urodzenia ciężko chorego dziecka, które wkrótce po narodzinach zmarło. Partia, której prezesem jest stryj Marty bardzo zaangażowała się w obronę lekarza, powołującego się na klauzulę sumienia i wyższość prawa boskiego nad państwowym. Ponieważ Dubieniecki chętnie nazywa profesora sadystą, w rodzinie wytworzyła się niezręczna atmosfera. Zobacz: "Puściły jej nerwy! SPAKOWAŁA WALIZKI!"

Mimo że Jarosław Kaczyński nigdy nie przepadał za mężem bratanicy, a teraz, jak można się domyślać, lubi go jeszcze mniej, ciągle nie może się zdecydować, czy pozwolić Marcie na rozwód. Zdaniem polityków Prawa i Sprawiedliwości, mogłoby to popsuć sondaże partii.

bFdLddNP

Rozwód jest możliwy, jeśli będziemy mieć niskie notowania i nie będzie mógł nam zaszkodzić - ujawnia w rozmowie z Faktem jeden z członków partii. Rozwód zależy od sondaży. Jeśli będą wysokie tak jak teraz, z szansą na zwycięstwo, nie będą się rozwodzić, bo to zaszkodzi partii.

Przypomnijmy, że Kaczyńska i Dubieniecki dwukrotnie omal się nie rozwiedli. Za pierwszym razem Marta odwołała rozprawę ze względu na zbliżające się wybory do europarlamentu, zaś za drugim razem Dubieniecki uznał, że jeszcze się zastanowi.

bFdLddNV
bFdLddOq
KOMENTARZE
(366)
Gość
7 lat temu
No tak...co ludzie powiedza...
gość
7 lat temu
oni są irytujący , myslą,że ich zycie prywatne zmienie podejscie ludzi do tej partii
Gość
7 lat temu
Wujek trzyma łapę na wszystkim
bFdLddOr
Gość
7 lat temu
Dubieniecki całkiem spoko
gość
7 lat temu
Edyta Pazura to Jim Carrey z Głupiego i głupszego
Najnowsze komentarze (366)
gość
6 lat temu
lubi nie lubi to jest jego rodzinna sprawa. tysiace matek w Polsce nie lubi swoich zieciow i synowych ,takie jest zycie. tego nie miesza sie z polityka.
gość
6 lat temu
lubi nie lubi to jest jego rodzinna sprawa. tysiace matek w Polsce nie lubi swoich zieciow i synowych ,takie jest zycie. tego nie miesza sie z polityka.
USA
7 lat temu
evifCr Hey, thanks for the article post.Much thanks again. Awesome.
gość
7 lat temu
po co mieszaja polityke do małzenstwa,albo sie kochaja albo nie...
gość
7 lat temu
Ale hipokrytka.Była mężatką i wrobiła męża w nie jego dziecko. Tak robi uczciwa kobieta? Coś z jej głową się dzieje ,co chwila rozchodzą się za chwilę już się godzą.To jakieś chore! Chłopie znajdżsobie normalną kobietę ,stabilną psychicznie.
Doktor
7 lat temu
Panie von Dubieniecki na tych zdjęciach wygląda pan jak ksiądz wikary a nie jak prawnik . Może zawód Pastor ? Co ?
gość
7 lat temu
zrobcie cos z nimi jakie usta nos brwi policzki czolo broda wstretni okropni
gość
7 lat temu
brzydcy ludzie geby maja okropne
bFdLddOj
gość
7 lat temu
Wujaszek ma doświadczenie w pożyciu małżeńskim to nich się go trzymają.
daniele
7 lat temu
ale porypana rodzina sekta zwykła sekta a tylu ludzi popiera PIS nawet nie zdajecie sobie sprawy co będzie jak ten cały PIS dojdzie do władzy wtedy dopiero będą łzy ale jak to polacy muszą najpierw doświadczyć tylko że PIS już był u władzy przypomnijcie sobie co się działo chyba macie trochę rozumu albo i nie
gość
7 lat temu
i****i
gość
7 lat temu
pudel nie rób z ludzi ciemnej masy! akurat wszyscy śledzą życie dubienieckich i tym kierują się w wyborach...tak naprawdę to marta nigdy do przykładnych żon nie należała i co?! nic! każdy ma swój rozum a nie słucha ślepo polityków...ale oczywiście robicie z ludzi drugą Koreę
gość
7 lat temu
Matka sie w sarkofagu przewraca, martusiu.
gość
7 lat temu
ale ona beznadziejna,jakos PiS SIE NIE WSTYDZILA ANI Mmusia I tatus jak dawala d**y Uubienieckiemu I robil jej dzieci a miala pierwszego meza c*****a ,ani radio maryja nie grzmialo ,jeszcze wystepowala w kampani prezydenckiej ,cjcho dajka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdLddPc
bFdLddPd
bFdLddPe
bFdLddPf
bFdLddPg
bFdLddOL