Trwa ładowanie...
Przejdź na

Beyonce i Jay sypiają W INNYCH HOTELACH!

139
Podziel się

W sumie dlaczego mieliby sypiać razem? Łączą ich tylko pieniądze, biznes... i dziecko.

Beyonce i Jay sypiają W INNYCH HOTELACH!
bDIxDGpx

Media za oceanem dostarczają coraz więcej informacji na temat poważnego kryzysu w małżeństwie Beyonce i Jaya-Z. Od lat znajdują się w czołówce najlepiej zarabiających par w show biznesie i wiele wskazuje na to, że pieniądze skutecznie zastąpiły im uczucie. Wolą trwać w związku będącym tak naprawdę kontraktem biznesowym, niż stracić możliwość dalszego pomnażania swojego majątku. Ich pazerność jest zatem imponująca - na kontach mają już ponad miliard (!) dolarów, więc ewentualne uszczuplenie zarobków nie byłoby chyba dla nich wielkim ciosem.

Majątek okazuje się jednak najważniejszy. Jak donosi New York Post, kolejnym dowodem na brak jakiejkolwiek zażyłości uczuciowej między Knowles i Carterem jest fakt, że sypiają w innych hotelach. Obecnie są w kolejnej trasie koncertowej.

Nie tylko śpią w oddzielnych pokojach, ale rezerwują je w innych hotelach, a na koncerty przyjeżdżają osobno - relacjonuje osoba z ich otoczenia. Mieli niedawno poważną rozmowę na temat tego, jak chcą całą tę sprawę rozegrać medialnie. Jay powiedział Bey jasno, że nie chce jej zobaczyć w wywiadzie o Oprah czy Barbary Walters, w którym zrobi z siebie ofiarę.

bDIxDGpz

Jak sądzicie, uda im się wyreżyserować "idealny" rozwód?

bDIxDGqa
KOMENTARZE
(139)
Anna z Legion...
7 lat temu
No tak,forsa najważniejsza niż rodzina.Ta para jest żałosna
gość
7 lat temu
A nie przyszło Wam do głowy, że to oni sami wymyślają i podsycają te plotki? Może teraz mają taką strategię, żeby wszyscy gadali, że się rozwodzą, a tymczasem oni spokojnie będą trwać jako małżeństwo.
gość
7 lat temu
Dziwnym trafem gadka o rozwodzie zaczęła się gdy rozpoczęli tą trasę koncertową moim zdaniem kolejny chwyt marketingowy i żadnego rozwodu nie będzie,..
bDIxDGqb
gość
7 lat temu
gdybym miała tyle kasy co ona...ech...jak ja bym się stroiła ech...marzenia...
gość
7 lat temu
Praca wspólna brak rozłąki powoduje takie rozstania
gość
7 lat temu
Tak, to jest na se bierze na grzbiet starego pryka, starszego o 10 lat ! Najlepiej byc z równolatkiem, wtedy jest mniej kłopotów !
USA
7 lat temu
A1WJzi I really like and appreciate your blog.Really looking forward to read more. Really Cool.
gość
7 lat temu
Ale p*********e bzdury! spac a nie wymylać jakies dyrdymaly!
gość
7 lat temu
jeżeli to wszystko to prawda to jest to szambo i dalej brak slow
Gość
7 lat temu
Pudelek jest g***i jednak. W zyciu zdrowie I pieniadze SA wazne. Nie istotne czy maja 10 millionth czy 100 milionow. Bogaci Ludzie dbaja o swoje pieniadze, to biedni maja gest... Po za tym odeolanie trasy koncertowej bylo by nieprofesjonalne. Faktycznie, ten facet jest obrzydliwy.
gość
7 lat temu
szkoda
obbb
7 lat temu
nic o nich nie wiecie pudlu i wymyślacie jakieś "newsy" z d**y. TO JEST FAŁSZYWA INFORMACJA!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
pewnie dlatego zatrudnili obcą babkę do urodzenia dziecka - nie chcieli nawet spać ze sobą.. potem tylko Beyonce udawała, że ma brzuszek i idealna bajka trwa :D
bDIxDGpT
gość
7 lat temu
ona jest z****** to szukal innej
...
Następna strona
bDIxDGqv