Trwa ładowanie...
Przejdź na

Adamczyk ODWIEDZIŁA Dariusza K. w areszcie! (ZDJĘCIA)

271
Podziel się:

Płakała? Zza okularów było widać łzy i rozmyty makijaż.

Adamczyk ODWIEDZIŁA Dariusza K. w areszcie! (ZDJĘCIA)
bESNEWZN

Ostatnie tygodnie były dla Izy Adamczyk naprawdę ciężkie. Jej nowy partner, Dariusz K., zabił 63-letnią kobietę na przejściu dla pieszych, teraz w areszcie czeka na rozprawę. Adamczyk jest więc pozbawiona podstawowego źródła utrzymania, dzięki któremu tak świetnie radziła sobie "na salonach". Przypomnijmy: Rodzice Dariusza K. utrzymują jego kochankę!

Najwidoczniej, mimo tej mocno skomplikowanej sytuacji, uczucie Adamczyk do Dariusza K. nie wygasło. Ostatnio odwiedziła go w areszcie, ale rozmowa nie przebiegła chyba pomyślnie. Po wyjściu z aresztu nie dało się ukryć, że płakała, spod okularów było widac rozmyty makijaż i łzy.

bESNEWZP
bESNEWZV
bESNEWZW
bESNEXaq
KOMENTARZE
(271)
gość
7 lat temu
Ludzie przestancie Pisac o Dariuszu i jego kobiecie, wielka mi tragedia, nacpal sie to ma. I pomyslcie o rodzinie zmarlej, ktora co dwa dni musi czytac o zabojcy matki, zony, babci itp. Ma za swoje !!!!!!!?
gość
7 lat temu
gdzie wy widzicie rozmyty makijaz?
gość
7 lat temu
A co u rodziny zabitej kobiety????
bESNEXar
Gość
7 lat temu
Życie
gość
7 lat temu
Zabierać takim dożywotnio prawko.
Najnowsze komentarze (271)
Tadek
5 miesięcy temu
Pojęcie przechodzi ilu jest "inwalidów" mentalnych na tym świecie którzy nie lubią ruszać rękami by zrobić w życiu coś pożytecznego. Pasożyci i pijawki którzy są przekonani że samym faktem że się urodzili zrobili łaskę temu światu i to świat powinien zadbać o ich utrzymanie
gość
6 lat temu
I gdzie ona jest ladna? Moja kobieta 3 razy ladniejsza.
gość
7 lat temu
powinien siedzieć w p*****u do usr...nej śmierci a ona jak go tak kocha razem z nim -ale nie za darmochę na państwowym garnuszku
gość
7 lat temu
utrzymanka i narkuska jak dariusz, ma twarz jak buldog. edzia była od niej o wiele ładniejsza i przynajmniej sama zarabia na siebie i syna
gość
7 lat temu
Współczuję rodzinie kobiety, którą zabił. Dariusz K. zabił człowieka, uświadomcie to sobie ludzie. Naćpany król życia zabił człowieka - to mógł być każdy, i ty i ja, i twoje dziecko. Oby nie wyszedł na wolność za prędko, żeby kasą nie załatwił sprawy. Tacy ludzie powinni gnić w więzieniu. A podczas odsiadki pracować- w pomarańczowym kombinezonie zbierać śmieci na ulicy - to byłaby dla takich królów życia kara dotkliwa.
kuba
7 lat temu
on jest tylko czlowiekiem ciagle piszecie o niej co z jej rodzina on tez ma rodzine nikt nie jest doskonaly i popelnia bledy zajmijcie sie swoja d...a nie ocenianiem czy to jego wina byliscie tam ?????
gość
7 lat temu
Mam nadzieje , ze posiedzi z15 lat
gość
7 lat temu
Pewnie rozprowadza narkotyki i dobrze na tym zarabia
bESNEXaj
gość
7 lat temu
Torebka lv 2 tys € . Takiej to sie powodzi
gość
7 lat temu
Ta k***a niech bierz sie do roboty.
gość
7 lat temu
Adamczyk wez sie do roboty a nie roztkliwiaj sie nad soba.
gość
7 lat temu
Zostawi go dla innego , po co jej goły i wesoły więźień ???
Putin
7 lat temu
a nasz rząd kochany codziennie posyła do piachu swoich obywateli co zdychają z głodu i jakos ich nikt nie zamyka...ani tak nie szkaluje jak Dariusza K.
gość
7 lat temu
torebka LV jest wiec chyba tak zle jej sie nie powodzi...(to tak obok tematu...)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESNEXbc
bESNEXbd
bESNEXbe
bESNEXbf
bESNEXbg
bESNEXaL