Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jacek Kurski UKRYWA PIENIĄDZE przed żoną?!

283
Podziel się

Twierdzi, że jako europoseł... nic nie zarobił! Inni odłozyli w czasie kadencji nawet po 1,7 miliona złotych. Co się stało z jego pieniędzmi?

Jacek Kurski UKRYWA PIENIĄDZE przed żoną?!
bDmEQMbp

Wtorkowa rozprawa rozwodowa Moniki i Jacka Kurskich nie przyniosła rozstrzygnięcia. Co gorsza, na światło dzienne wyszły nowe fakty, które mocno zaniepokoiły żonę byłego europosła. Kurski ujawnił w sądzie, że rok temu złożył pozew rozwodowy w Brukseli, gdzie miał wówczas status rezydenta. Wnioskująca o rozwód z winy męża Kurska poskarżyła się dziennikarzom, że mąż próbuje ją w ten sposób szantażować. Zasugerowała ponadto, że polityk próbował oszukać wyborców, rozwodząc się po cichu na rok przed wyborami. Zobacz: Kurska o mężu: "Chciał się rozwieść rok temu, TO SZANTAŻ!"

Od tamtej pory sprawy jeszcze bardziej się skomplikowały. Fakt przyjrzał się finansom byłego europosła. Wynika z nich, że im bliżej rozwodu, tym Kurskiemu wiodło się gorzej...

W Parlamencie Europejskim ciężko się nie dorobić. Europosłowie zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie i nie muszą za nic płacić. "Żyją za darmo", i to jeszcze lepiej niż warszawskie "szafiarki". Rekordzistom udało się odłożyć w czasie jednej kadencji ponad 1,5 miliona złotych.

bDmEQMbr

To ewenement na skalę europejską. Otóż Jacek Kurski, idąc w 2009 r. do europarlamentu w Brukseli miał na koncie 25 tysięcy złotych. Po 5 latach zarabiania jak krezus, ma... tylko 15 tysięcy złotych i 2000 euro! A w majątku przybyło mu tylko mieszkanie - które kupił ponoć dla córki - i dwa leciwe samochody - informuje tabloid. W zaskakujący sposób ten wyjątkowo oszczędny polityk zbiedniał od czasu, gdy powziął decyzję o rozwodzie z żoną. Choć - jak wynika z jego oświadczenia majątkowego za rok 2013 - zarobił w tym roku aż 170 tysięcy euro, oszczędności nie przybyło nawet o złotówkę. Wieczorem Kurski odpowiedział nam, że dwa razy wpisał jedną i tę samą kwotę w oświadczeniu majątkowym. Raz jako uposażenie - 95 tys. euro brutto i raz jako diety pobytowe - 74 tys. euro netto.

Czy to tylko "niewinna pomyłka"?

Z informacji, do których dotarł tabloid, wynika, że w roku 2014 Kurski nie odłożył ani grosza, nie dokonał żadnego zakupu, a nawet... pozbył się pakietu inwestycyjnego, który nabył rok wcześniej.

Choć Kurski zarabiał w Brukseli niebotyczne pieniądze i miał darmowe przejazdy i inne granty, żonie dawał pieniądze jedynie na zwykłe, codzienne potrzeby. Gdzie więc jest reszta pieniędzy?! - zastanawia się gazeta. Żona polityka boi się, że Kurski specjalnie przed rozwodem ukrywa majątek, a do podziału pójdzie tylko tyle, ile oficjalnie wykazuje w oświadczeniach.

bDmEQMbx
bDmEQMbS
KOMENTARZE
(283)
Gość
6 lat temu
Przeciez to polityk - oni tak maja
gość
6 lat temu
Widać po twarzy i postępowaniu, wypowiedziach - cwany, głupio-mądry, fałszywy chłop, syn prawniczki-ma to we krwi! Kłamanie, oszukiwanie i nie przejmowanie się normalnymi ludźmi - będą na niego pluli a on powie, że deszcz pada. Dziwię się, że ktoś na niego głosował i dziwię się kobiecie która wytrzymała z nim kilka lat-chyba tylko dlatego, że nie było go w domu.
gość
6 lat temu
szok! stacza się wzorem małego kazia, staje się "popularny inaczej"
bDmEQMbT
Gość
6 lat temu
nie on jeden
gość
6 lat temu
wstyd!
Najnowsze komentarze (283)
gość
4 lata temu
nie rozumiem waszych narzekań !! jego praca , jego pieniądze! żona jak chce niech idzie do pracy!!!!
taka prawda
5 lata temu
Taka Ś****A !!!!!!dostał taką posadkę,może ś****a by tak nie postąpiła jak ten kameleon.
abb
5 lata temu
Kochankę za coś utrzymać musi - prorodzinny Kurski !!!!!!
gość
5 lata temu
BUC
kurdupel
5 lata temu
Pani Kurska niech weżmie sobie do sprawy P.Giertycha i ten mu pokaże po czym muchy zdychają
gość
5 lata temu
prawdziwy Polak katolik. Amen
gość
5 lata temu
szmaciarze ! i tyle ! zwykli oszuści polityczni i do tego matrymonialni
ana
5 lata temu
ale gnida,,,no,,, wyborcy pisu macie być z czego dumn
bDmEQMbL
gość
6 lat temu
Przecież to polityk a oni mają we krwi jak okłamywać ludzi czy społeczeństwo, to normalne że żone dużo łatwiej jest okłamać z majątku przy rozwodzie. Niestety wszyscy politycy to wredni i bezwględni k****y i oszuści, tylko na tym potrafią żerować na biednych ludziach.
gość
6 lat temu
Kłamczuch ,jak wszyscy w polityce
gość
6 lat temu
wartości rodzinne prawicy...
gość
6 lat temu
Kurski to gnida i k****y męda społeczna już po nim i dobrze
gość
6 lat temu
S***A !!!
gość
6 lat temu
czy europoslowie tez od zarobionych pieniedzy w europarlamencie odprowadzaja tez podatek w polsce tak jak polski rzad sciaga go od zwyklych ciulaczy pracujacych poza granicami kraju na zmywaku?? bo prawo chyba jest takie samo dla wszystkich??? i czy tez ich zarobki sa zarejestrowane w zusie i polskim urzedzie skarbowym??
...
Następna strona
bDmEQMcn