Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyńska i Dubieniecki jednak się nie rozwodzą?

81
Podziel się

"Marta była w wyjątkowo dobrym nastroju: śmiała się często i rozmawiała ze swoim mężem".

Kaczyńska i Dubieniecki jednak się nie rozwodzą?
bDgrWdCd

Marta Kaczyńska początkowo odłożyła sprawę rozwodową na prośbę stryja, Jarosława Kaczyńskiego. Prezes Prawa i Sprawiedliwości martwił się, że skandal rodzinny może zaszkodzić jego kandydatom w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Zobacz: Kaczyńska ODWOŁAŁA ROZWÓD z powodu wyborów?

Z kolei na drugiej rozprawie doszło do zawieszenia sprawy rozwodowej na wniosek Marcina Dubienieckiego.

Jednak kiedy tylko bliscy pary nabrali nadziei, że małżeństwo jest jeszcze do uratowania, Dubieniecki zaangażował się w sprawę pacjentki, zmuszonej przez profesora Bohdana Chazana do urodzenia ciężko chorego dziecka, które zmarło po kilku dniach. To wywołało kolejny zgrzyt w rodzinie, bo partia stryja Marty stanowczo opowiedziała się po stronie lekarza.

bDgrWdCf

Na szczęście wygląda na to, że Marta i Marcin wyjaśnili sobie najważniejsze nieporozumienia. Doszedł nawet do skutku ich plan spędzenia wspólnie wakacji. Wprawdzie nie pojechali daleko, bo tylko na sopocka plażę, za to sprawiali wrażenie bardzo serdecznie do siebie nastawionych.

Ostatnio małżonkowie spędzili kilka chwil na sopockiej plaży. Marta z córeczkami pojawiły się tam pierwsze, a wkrótce dołączył do nich Marcin Dubieniecki - relacjonuje Super Express. Wszyscy poszli ochłodzić się do plażowej kawiarni. Zwłaszcza Marta była w wyjątkowo dobrym nastroju: śmiała się często i rozmawiała ze swoim mężem. Czas płynął miło, ale po kwadransie czy dwóch rodzina się rozstała. Tym razem dziewczynki poszły z tatą w jedną stronę, a mama w drugą. Ten, kto patrzył na nich, nawet przez moment by nie pomyślał, że tych dwoje nie chce być już ze sobą. Wyglądali na zgodną rodzinę.

bDgrWdCl
bDgrWdCG
KOMENTARZE
(81)
Gość
6 lat temu
A zdjec z imprezy brak :(
gość
6 lat temu
kiedy był taki upał w Sopocie? Dorwaliście stare foty i powstał wielki nowy news? A średnio dwa razy w miesiącu- rozwodzą się czy nie? Co Was to kur...obchodzi? Włazicie z buciorami w życie osób, o których akurat na tym portalu nie powinniście pisać.
Gość
6 lat temu
Hejas gimbusy. Zeszyty kupione smarki?
bDgrWdCH
gość
6 lat temu
po co wymyślasz i piszesz bzdury na ich temat
Gość niedziel...
6 lat temu
Spędzili ze sobą 15 minut nie skacząc sobie do oczu w towarzystwie dzieci. Ona przekazała jemu córki i poszła w swoją stronę. Faktycznie to świadczy o chęci ratowanja małżeństwa. O ludzie! Nie rozwiodą się bo wybory idą i wujek na to nie pozwoli. Zachowują pozory po prostu. A ona swoim życiem już dawno pokazała że daleko jej do zasad moralno- religijnych lansowanych przez partię wujka.
Najnowsze komentarze (81)
gość
6 lat temu
Wszystko to sztycznie naciagniete-celebrytka Kaczynska jest ustawiona do konca ZYCIA Moze do pracy...
gość
6 lat temu
zycze powodzenia piekna para sa ok.pozdrawiam.
gość
6 lat temu
Cieszyła sie bo miała wolna chatę i moze spotkanie z kimś miłym :-)
ego
6 lat temu
ależ to p******a, żylasta baba
gość
6 lat temu
i gdzie oni niby razem na tej plaży?
gość
6 lat temu
Niesamowite jak te dziewczynki już urosły. Bardzo przykre, że bez dziadka i babci.
jo1
6 lat temu
co to kogo obchodzi ?
gość
6 lat temu
stare foty kościstej zmory nie interesują nas! już lepiej napiszcie o tym, jak w felietonie Marusia zapowiada "konieczną weryfikację postaw patriotycznych społeczeństwa". już czuje władzę i mówi ludziom "jak żyć". moralistka za 5 groszy. oj, zatęsknią Polacy szybko za Tuskiem, jak im kacza familia zacznie życie urządzać - hahahaha. będzie miło popatrzeć z zewnątrz na ich głupotę :)
bDgrWdCz
gość
6 lat temu
jak można tak śledzić ludzi!?? TO GRZECH CIĘŻKI!!!
gość
6 lat temu
Ale buty ma z zeszłego sezonu...
gość
6 lat temu
To przecież stare zdjęcia!!!! Ale ściema - niby news a foty z lipca!!! Prosimy przynajmniej o trochę profesjonalizmu Szanowni Państwo.Żenada!
Gość
6 lat temu
Zbliżaja sie wybory I stryjek zabronił.
gość
6 lat temu
sielanka trwa czy udaja
gość
6 lat temu
Po wyborach ,trzeba dalej mydlić oczy.
...
Następna strona
bDgrWdDb