Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koterski: "Wojewódzki jest zbyt sławny, żeby się z kimś przyjaźnić!"

101
Podziel się

"Nie zazdroszczę mu, bo nigdy nie może być sobą. Ludzie są dla nie tylko kolejnymi szczeblami do kariery".

Koterski: "Wojewódzki jest zbyt sławny, żeby się z kimś przyjaźnić!"
bCNvDwPV

Nie wszyscy o tym pamiętają, ale duży udział w wypromowaniu w mediach Michała Koterskiego miał Kuba Wojewódzki. Pierwszy raz gościł u niego jeszcze w Polsacie, w 2006 roku. Kuba chętnie podkreślał swoją przyjaźń z Miśkiem, pomógł mu też w zdobyciu własnego programu. Misiek Koterski Show zdjęto z anteny po pierwszym sezonie. Mama celebryty i on sam przyznali później, że było to skutkiem jego uzależnienia od narkotyków.

Dzisiaj Koterski przyznaje, że jego znajomość z Wojewódzkim umarła śmiercią naturalną. Przyznaje, że Kuba jest bardzo interesowny i "przyjaźni" się z ludźmi tylko dla sławy i pieniędzy:

Miśka stworzył Kuba Wojewódzki. On pierwszy raz mnie tak nazwał w swoim programie i tak już zostało - tłumaczy w rozmowie z Fleszem. Kuba już taki jest. Trudno się z nim przyjaźnić. Jest tak zamknięty w medialnym wizerunku, który sobie stworzył, że boi się kogokolwiek do siebie wpuścić, żeby nikt nie zobaczył, jaki jest naprawdę. W pewnym sensie go rozumiem, ale nie zazdroszczę mu, bo nigdy nie może być sobą. Ludzie są dla nie tylko kolejnymi szczeblami do kariery. Kuba jest po prostu zbyt sławny, żeby przyjaźnić się z kimś na serio. Nie czuję się przez niego porzucony. Nasze drogi zawodowe się rozeszły, więc prywatne też.

bCNvDwPX

Przypomnijmy, że Michał Koterski wrócił właśnie do Polastu. Zobaczymy go w 15. edycji _**Tańca z gwiazdami**_.

bCNvDwQd
bCNvDwQy
KOMENTARZE
(101)
gość
6 lat temu
a ja mysle ze bardziej przyczyną jest to że jest po prostu .. beznadziejny i nieszczery?..
gość
6 lat temu
Fatalny starzejacy sie szybko gej , chce zatrzymac cZas ubierajac sie jak nastolatek- wychodzi zenujaco... Nic na sile, cZas sie pogodzic ze 60 za rogiem!
gość
6 lat temu
Te, powiatowy, zle ci dokleili peruczke. daj se spokoj z rznieciem nastolatka, jesteś zwykłym, lysiejacym starym dziadkiem, który w dodatku już się wypstrykal z pomyslow:(
bCNvDwQz
Gość
6 lat temu
To po co misiek się zadawał z leśnym dziadkiem? :o swoją drogą z miśka jest niezly ćpun
gość
6 lat temu
fatalnie wyglada jego skora na twarzy nagle widac jego wiek choc wiadomo w telewizji puder itd ale wyglada staro to ze przytyl to normalne po 60-tce, ta peruka fuj!
Najnowsze komentarze (101)
asics running...
5 lata temu
asics singapore online asics running shoes singapore
gość
6 lat temu
czyli lesny dziadek jest zwyklym frajerem,ktorego interesuje kasa i popularnosc,brak jakichkolwiek wartosci wyzszych,podobnie jak przyglupawa mucha.Moze dlatego tyle lat latali sobie wokol odpytow.
Oburzony
6 lat temu
A ja nie myslę tylko wiem. Misiek obsmarowuje osobę, której b.duzo zawdzięcza podobnie jak matka obsmarowywała synka dla pieniędzy we wszystkich gazetach a jak więść gminna niesie wyrolowała kolezankę, której zawdzięczała jeszcze więcej niż synuś Wojewódzkiemu. K........two to charakter.
gość
6 lat temu
Pracownico opieki społecznej z dziennej zmiany pieluch - zbiórka! Dziadek powiatowy znowu zapaćkał pieluchę rzadką masą kałową! Doprowadzony do ostateczności debilnymi komentarzami młodych i ostrych chamideł z Pudelka, ujawnił wreszcie wstydliwie skrywaną prawdę o sobie. Poinformował wszystkich, że jest łysą ciotką, nosi perukę, ma menopauzę po profilaktycznym usunięciu piersi i jajników i jest największą, najstarszą i najbardziej opieluchowaną biedną kaleką wśród pacjentów przytułku św. Jakuba Bolesnego. Poinformował też z wrodzoną sobie skromnością czytelników Pudelka, że jest błyskotliwszy od trzody chlewnej, bo świecił gołą d**ą w Przekroju, dokładnie oskrobaną z zanieczyszczeń po zmianie pieluchy przez opiekunkę społeczną, która w jego obronie udziela się również na Pudlu w przerwie między oskrobywaniem i podmywaniem powiatowej d**y. kupa jeeees!
gość
6 lat temu
przecież nie będzie przyjaźnił się ze ślimakiem bez mózgu
gość
6 lat temu
Kubuś syn woźnego jeszcze długo pocieciuje na zwałowisku Pochwacie w Jastrzębiu – Zdroju, obsrywając gacie po tacie i taplając się we własnym gnoju.
gość
6 lat temu
opluta parówa wojewódzka odjechała czarną nyską do garażu na wiejskim cmentarzu :D
gość
6 lat temu
Moze i Koterski jest cpunem.....ale tak trafnej oceny Wojewodzkiego jeszcze nikt nie dokonal. BRAWO!!!!!!!
bCNvDwQr
Gienia
6 lat temu
No ale żeby nie Wojewódzki to nikt by nie wiedział kim jest Koterski do dziś
Gość
6 lat temu
Misiek przypomnij sobie -kiedy byłeś na odwyku to kto przemycal dla Ciebie dragi. Tylko Kuba Ciebie rozumiał...
gość
6 lat temu
Dzieckiem woźnego Kuba jest i co, zatkało? Inżynier Mamoń w chodakach wystruganych z lipowego drewna, wiecznie ślepiący przez lornetkę teatralną pewnie by ci bardziej zaimponował, a nie jakiś zwykły cieciu z miotłą skleconą z bazi okręconych drutem, snujący się po dziedzińcu szkolnym ze wzrokiem tępo utkwionym w glebę , żeby nie przeoczyć żadnego papierka. Woźny Wojewódzki w nieodłącznych kierpcach z ekoskóry.
gość
6 lat temu
wszystkie pieniądze stracił na giełdzie - tragedia jest , Orco go zeżarło
gość
6 lat temu
że nosi perukę, to zaraz narcystyczny. ja uważam kubę za wyjątkowo skromnego starszego pana.
gość
6 lat temu
boi się że się ośmieszy jako kłamliwe pedalisko, dlatego udaje. a nie ma się czego wstydzić. on - taki tolerancyjny człowiek... jesli o jest homoseksualistą, to jest hipokrytą.
...
Następna strona
bCNvDwQT