Włodarczyk o Joannie L.: "Nie lepiej wydać 50 ZŁOTYCH NA TAKSÓWKĘ?"

Agnieszka komentuje sprawę pijanej koleżanki. Zarabia 20 tysięcy za odcinek serialu, ale żałowała na taksówkę...

Obraz

Dziś rano na warszawskim Mokotowie pijana aktorka, celebrytka i matka dwójki dzieci, Joanna L. spowodowała wypadek samochodowy. Miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Milionerka jadąca luksusowym, czarnym porsche nie zdążyła wyhamować i wjechała w tył nissana, który uderzył w skodę.

Nie wiadomo dlaczego aż tak się upiła. Być może oblewała w nocy 1 września, albo początek zdjęć do nowego sezonu serialu, w którym zarabia aż 20 tysięcy złotych za każdy odcinek...

Co musi mieć w głowie matka dwójki dzieci, znana w całym kraju, z milionami na koncie i mężem milionerem (Ola ma ponad 100 milionów złotych!), żeby nie zadzwonić po taksówkę, albo "alko-drivera", tylko wsiadać do auta i ryzykować swoim i cudzym życiem? Podkreślmy - Joanna jest matką karmiącą piersią, ma dwie małe córki, młodsza z nich kończy właśnie roczek... Czyli w Szwecji jest przykładną mamą a w Polsce jeżdzi porsche po pijaku i może zabić czyjeś dziecko? Przecież dopiero co z podobnego wypadku cudem uszło z życiem dziecko Magdy Modrej, zasłonione przez nią własnym ciałem... Tym kierowcą, wiozącym śmierć i rozpacz, mogła być właśnie Joanna L.

Czy Polsat będzie chciał dalej promować kogoś takiego na gwiazdę i sympatyczną blondynkę z telewizji?

Wypadek Joanny jest kolejnym takim skandalem w polskim show biznesie. To oczywiście nie przypadek. Bogatym i znanym ludziom miesza się w Polsce w głowach i myślą, że wolno im po prostu więcej - w niektórych wypadkach kończy się na parkowaniu luksusowym samochodem na pasach, czy środku chodnika; inni "idą na całość".

Tę sytuację w branży postanowiła skomentować Agnieszka Włodarczyk. Aktorka komentuje wyczyn swojej koleżanki po fachu na Facebooku. Poradziła jej całkiem słusznie kurs taksówką:

_Nie wiem jak Wy,ale ja mam wrażenie że liczba pijanych kierowców rośnie z roku na rok.. I nic nie daje nawet świadomość nieuniknionych konsekwencji. Nie lepiej wydać na taksówkę 50 zł? Zawsze też można wezwać profesjonalną pomoc.. Nie wsiadajcie do auta pod wpływem alkoholu!!!_

**_

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

_**

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą