Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kożuchowska nie zatrudni niani!

223
Podziel się:

"Nie będzie castingu dla. Małgosia i Bartek powierzą maleństwo jej mamie".

Kożuchowska nie zatrudni niani!
bESWwDEB

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej powoli zbliża się do końca. Aktorka konsekwentnie nie komentuje doniesień o powiększeniu rodziny, na które ponoć cierpliwie od lat czekała. Styliści Prawa Agaty ukrywają jej brzuszek pod obszernymi ubraniami. Zobacz: Ciężarna Kożuchowska na planie "Prawa Agaty"! (FOTO)

Kożuchowska i jej mąż, dziennikarz Bartek Wróblewski, urządzili już pokój dla dziecka, wybrali również klinikę, w którym przyjdzie na świat. Jak donosi tygodnik Rewia, zapadła też decyzja dotycząca opieki.

Nie będzie castingu dla niań. Małgosia i Bartek powierzą maleństwo mamie Małgosi - zdradza w rozmowie z tygodnikiem osoba z otoczenia gwiazdy. Pani Jadwiga jest emerytowaną nauczycielką. Małgosia wysoko ocenia jej metody wychowawcze i nie wyobraża sobie lepszej opiekunki dla swojego maleństwa.

bESWwDED

Niestety, Kożuchowscy mieszkają w Toruniu, skąd pochodzi aktorka. Poważnie jednak rozważają przeprowadzkę do stolicy. Córka ufa im stuprocentowo. Szczególnie, że wciąż ma w pamięci stalkera, który od lat uprzykrzał jej życie.

Małgosia jest przeświadczona, że tylko im i Bartkowi może powierzyć dziecko. Wie, że nawet na moment nie spuszczą z niego oka - dodaje źródło. Po złych doświadczeniach z natrętem są bardzo ostrożni i wolą dmuchać na zimne. Zwykła niania mogłaby sobie nie dać rady.

bESWwDEJ
bESWwDFe
KOMENTARZE
(223)
gość
7 lat temu
podobna na zdjęciu jak wysiada z samochodu do Ostałowskiej
gość
7 lat temu
ależ ona zbrzydła.
gość
7 lat temu
Matka. Ale do tego trzeba się nadawać.
bESWwDFf
gość
7 lat temu
rodzic
gość
7 lat temu
moja teściowa jest nauczycielką i to nauczania początkowego, a metod nie ma żadnych
Najnowsze komentarze (223)
gość
7 lat temu
OOOO? Wygodna paniusia ! Ja pracowałam dziecko do żłobka kończyłam studia i budowę domu. Mąż pracuje całe życie w delegacji przyjeżdzał raz na dwa tygodnie.
gość
7 lat temu
jaka spuchnieta
gość
7 lat temu
Za leniwe toto ,paskudnie wygląda ,pozerka i hipokrytka .
gość
7 lat temu
ciekawa jestem czy to dziecko będzie ok
gość
7 lat temu
NIE SPEKULUJCIE !jeszcze nie urodziła nic nie wiadomo co będzie jak będzie dziecko ono może wywrócić życie rodziny do góry nogami całkiem niezgodnie z planami
gość
7 lat temu
ona rodzi w wieku 44 lat a nie 40...
gość
7 lat temu
Pudelek, mam nadzieję , sprawdzi dokładnie gdzie pani Kożuchowska urodzi......cud prawdziwy bowiem zajść w ciążę mając 43 lata i akurat wtedy kiedy miała wyjechać z mężem do USA, aby ratować małżeństwo...
Gość
7 lat temu
Zrobiła sie podobna do prezydent Litwy ...
bESWwDEX
gość
7 lat temu
najpierw mama, potem niania. znamy to, ale stać ją, więc o co chodzi?
gość
7 lat temu
Tak i powinna nie pracować dopóki dziecko nie wydorośleje, czyli tak mniej więcej do 30 roku życia. Bez sensu, takie myślenie ze średniowiecza - kobieta ma siedzieć w domu z dzieckiem, to chyba już tylko na wsi!
gość
7 lat temu
Dokładnie. Nie wyobrażam sobie siedzenia w domu z dzieckiem.
gość
7 lat temu
ALE BRZYDKA SIE ZROBILA STARO WYGLADA
gość
7 lat temu
co robisz
gość
7 lat temu
okej
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESWwDFQ
bESWwDFR
bESWwDFS
bESWwDFT
bESWwDFU
bESWwDFz