Głogowska też broni Joanny L.: "Jest traktowana JAK KRYMINALISTKA!"

1324 reakcje
0
0
1324
Podziel się

"Jest mi przykro słuchać o niej "Joanna L."..."

Głogowska też broni Joanny L.: "Jest traktowana JAK KRYMINALISTKA!"

Wypadek samochodowy spowodowany po pijaku przez Joannę L. to kolejny skandal z udziałem nietrzeźwego celebryty w ciągu ostatnich miesięcy. To niestety nie przypadek. Gwiazdy, przyzwyczajone do tego, że policjanci znają ich z telewizji i często nie wypisują mandatów, uważają, że po prostu wolno im więcej. Nawet narażać cudze życie. Joanna miała szczęście, że w samochodzie, w który wjechała swoim porsche nie było czyjegoś dziecka. Mogłaby naprawdę stać mu się krzywda. Czy matka dwóch córek, karmiąca piersią, powinna tyle pić i jeździć w takim stanie po mieście? Czy w Szwecji też prowadzi auta po pijaku? Pytań jest sporo.

Co ciekawe, żadnych wątpliwości nie ma inna znana mama i koleżanka Joanny L., Katarzyna Skrzynecka. Broniąc jej, oburzona na krytykujących gwiazdę Internautów zaszła tak daleko, że stwierdziła, że... "90% z nas", czyli nie tylko jej znajomych - wszystkich, jeździło "setki razy" po kilku winach, mając 1,2 promila alkoholu we krwi.

Na szczęście nie skończyło się tragedią, jak w przypadku Dariusza K. Widać już, że gwiazdy dostały polecenie obrony koleżanki z Twoja twarz brzmi znajomo. Programu nie da się odwołać, więc Joanna L. ma być gwiazdą jesiennej ramówki, bez względu na to, co się stało.

Milionerka zaproponowała już, że może zapłacić za umorzenie sprawy 10 tysięcy złotych i wystąpić w programach telewizyjnych, ratujących jej wizerunek. Zdziwicie się, jeżeli uda jej się tak łatwo wykręcić? Zobacz: Joanna L. chce ZAPŁACIĆ ZA UMORZENIE SPRAWY: 10 tysięcy złotych!

Teraz Joannę L. bierze w obronę inna przyjaciółka Anna Głogowska. Mimo że, jak sama przyznaje, że nie wie nic o sprawie, twierdzi, że celebrytka jest jej zdaniem niewinna:

Jest mi jej żal, jest traktowana w tej chwili jak prawdziwa kryminalistka i jest mi przykro słuchać o niej "Joanna L." - ubolewa Głogowska w wywiadzie dla bloga KA-VOX. Nie wiem czy zasłużyła sobie na coś takiego, nie mam pojęcia, niech się tym zajmą inne służby. Przepraszam, po prostu nie mam tak naprawdę pojęcia, co się wydarzyło i wiem tylko to, co przekazują media. Nie miałam jeszcze okazji porozmawiać o tym osobiście z Joasią, zatem nie zamierzam się do tego ustosunkowywać, bo po prostu boję się, że media jak zwykle przekłamują, albo w ogóle wysysają informacje z palca po to, żeby rzeczywiście nakład sprzedał się lepiej. Jeśli rzeczywiście ucierpią na tym najbliżsi Joasi, jej dzieci i mąż, to będzie ona naprawdę długo przez te wydarzenie cierpieć.

Czy ci ludzie naprawdę mówiliby to samo, gdyby w samochodzie, w który uderzyła Joanna L. siedziało ich dziecko?

1324
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(1324)
gość
5 lata temu
nie ma kary bez winy
gość
5 lata temu
Głogowska nie jest zbyt bystra w osądach
Gość
5 lata temu
Mąż Joanny ma miliony a ją na taksówke nie stać. Jakaś złotówa musi być.
gość
5 lata temu
Rozwala mnie ta ich obrona.
gość
5 lata temu
niektórzy ludzie są po prostu bezkarni...nie rozumiem jak można ich w ogóle bronic, może i jest super koleżanką ale tak się nie robi i dla takiego zachowania powinno być zero tolerancji i negacja a nie ubolewanie nad sprawcą!!!
Najnowsze komentarze (1324)
roger vivier ...
5 lata temu
PUDELEK - Głogowska też broni Joanny L.: "Jest traktowana JAK KRYMINALISTKA!" [url=]roger vivier outlet[/url]
gość
5 lata temu
No tak celebrytka.... jak zwykle nie winna Patologia po fachu kryje patola
gość
5 lata temu
Jak ktoś popełnia przestępstwo z kodeksu karnego RP ( a takim jest jazda po pijaku), to niestety z nazwy już jest przestępcą. Takie są fakty i nie ma co fanzolić farmazonów....
gość
5 lata temu
jak nie znasz sprawy to nie ubolewaj, lepiej zamilcz i nie pisz, wyrabiasz tym o sobie opinię, może nawet nie zasłużenie....
gość
5 lata temu
Z tego wynika,że większość z tych godnych pożałowania celebrytów to alkoholicy i potencjalni mordercy na drogach.Po ogłoszeniu wyroku skazującego jest się przestępcą.
gość
5 lata temu
Głogowska znowu pokazała się ze strony głupiej tancereczki., I*****a, która nie rozumie co się stało? a jak traktować wybryk Liszy???
Krystyna - Wo...
5 lata temu
Anno, myślała,że jesteś mądrzejsza! Tak, pijak za kierownicą to KRYMINALISTA! Inaczej byś śpiewała albo tańczyła, jak Ciebie by m********a potrąciła!
gość
5 lata temu
Ma ponieść taką samą karę jak inni obywatele tego kraju. Pijak to pijak i koniec. Nie powinno się bronić nikogo i nie mieć dla nich żadnej litości . Pani Kasiu wstyd że to akurat pani się na ten temat wypowiada.
gość
5 lata temu
Dość z pijaczkami na drogach ! dość z bezkarnymi celebrtami a najgorzej jak z dziada zrobi sie pan. Smieszne i żenujace linie obrony . Kasa to nie wszystko Malowane lalunie bez wyobrazni i mózgu. To sa kobiety i matki ?Kara z najwyższej półki dożywotnio !!!!!!
gość
5 lata temu
Tylko i****a moze bronic nachlanej pijaczki!
rosebuster
5 lata temu
Co ma znaczyć to porównanie "jak prawdziwa kryminalistka"? Tu nie ma "jak". To jest kryminalistka. Przypominam, że jazda po pijaku nie jest wykroczeniem, lecz przestępstwem.
gość
5 lata temu
głogowska tez chce być tak popularna jak liszoska ?
w
5 lata temu
Takie prawo. Jazda z tyloma %% to przestępstwo.
gość
5 lata temu
co za idiotki...gdyby Liszoska nie miała obok siebie takiego faceta,nie zostawiły by na niej suchej nitki.Durne zakłamane babsztyle...pijany za kierownicą to zwykły b*****a .Jasne że to b****o nie poniesie żadnych konsekwencji i uzna to za swój sukces....i to powinien być jej ostatni.Ten jej mężuś zamiast ratować tzw.wizerunek pijaka to niech się z nią rozwiedzie bo smród ciągnie się również za nim.
...
Następna strona