Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Zdarza mi się upić, miewam kłopoty z prawem!"

147
Podziel się

Koniec wizerunku "grzecznego chłopca"? "Sam sobie czasem zadaję pytanie, kim jestem i co we mnie prawdziwe."

"Zdarza mi się upić, miewam kłopoty z prawem!"
bEhalwgR

Janek Mela dorastał na oczach milionów Polaków, którzy obserwowali jego odwagę i upór w dążeniu do celu. Niepełnosprawny chłopak, który w dzieciństwie zdobył dwa bieguny nigdy nie chciał być traktowany w ulgowy sposób, więc teraz też robi wszystko, by zerwać z wizerunkiem grzecznego chłopca. Decyzja o wzięciu udziału w Tańcu z gwiazdami była dość kontrowersyjna, ale Mela zdaje sobie sprawę z realiów show. Przypomnijmy: Mela o Tańcu z gwiazdami: "Nie jara mnie kręcenie pupą!"

W najnowszym wywiadzie w magazynie Grazia chłopak po raz kolejny udowadnia, że nie jest już grzecznym "Jasiem Melą", któremu kilka lat temu kibicowała cała Polska:

Media lansują wizerunek Jasia Meli - słodkiego chłopca, uśmiechniętego bohatera, a to nie do końca prawda - opowiada. Zdarza mi się upić, być dupkiem, mieć drobne kłopoty z prawem, parę ryzykownych hobby. Wspinam się na budynki w przestrzeniach przemysłowych.

bEhalwgT

Chłopak tak jak inni ma swoje wady i wciąż walczy ze stereotypem człowieka, któremu w życiu wszystko się udało:

Miewam momenty słabości, gdy nic mi się nie chce i nie wierzę w siebie. Ludziom się wydaje, że mnie znają, a ja sam sobie czasem zadaję pytanie, kim jestem i co we mnie prawdziwe. To, jak ja widzę siebie, czy to, jak widzą mnie inni. Trzeba uświadamiać sobie swoje wady i słabości. To nie jest przyjemne.

_

bEhalwgZ
bEhalwha

_

bEhalwhu
KOMENTARZE
(147)
gość
7 lat temu
POLSKA!!! Brawo siatkarze, łapki w górę zobaczymy ile osób im kibicuje ;)))
gość
7 lat temu
Wolę niejednoznacznego człowieka, ale chociaż szczerego i autentycznego, niż sztuczna krystalicznie złotą postać.
Gośće
7 lat temu
Wspinam sie na budynki, wchodze do transformatorow. Taki ze mnie w****t
bEhalwhv
Gość
7 lat temu
Ludzie nie zdają sobie sprawy, że to już nie jest ten młody chlopak, tylko dorosły facet.
gość
7 lat temu
No i nie ma się czym chwalić duży Jasiu.
Najnowsze komentarze (147)
gość
7 lat temu
mam pociąg do transformatorów- takie tam hobby z dzieciństwa
gość
7 lat temu
taaaa, nie ma to, jak uswiadamiac sobie swoje wady i slabosci na lamach brukowcow, kolorowych pisemek i podczas krecenia dupskiem na parkiecie w tzg, jakiez to typowe dla celebrytow pasozytow, niedlugo bedzie okladka w gali lub vivie, moge sie zalozyc
gość
7 lat temu
OOOO niedobry, oj, oj
gość
7 lat temu
toz to drugi lechu w - "nie chcem ale muszem", przeciez ja protestowalem, jak moglem, chowalem sie przed nimi, gdzie moglem, nie chcialem , ale zrobili ze mnie gwiazde mediow i bohatera to korzystam, zyje sobie rozrywkowo, kasa plynie, wystarczy opowiedziec o trudnym dziecinstwie, wystawic do kamer, moze i jasiu zlapie jaka fuche w reklamowaniu jachtow, jak sam "prezydĘt"
dora
7 lat temu
jasiu sterotyp to wtedy gdy się nic nie udaje, lub jesteś w dołku. więc dziękuj Bogu że dużo ci się udaje. wiem to z dośświadczenia życiowego.
gość
7 lat temu
synu,Tobie nie zdarza się być dupkiem Ty nim jesteś
gość
7 lat temu
Przystojniak :)
gość
7 lat temu
ciekawe kto by to był gdyby nie wypadek? to trochę taki Wałesa nowego pokolenia W sumie wielkie nadymane zero
bEhalwhn
gość
7 lat temu
kłopoty z prawem ? hehehehe ten lamus to może je ma jak go z piwkiem złapią
gość
7 lat temu
Widocznie taka była potrzeba by go wykreować na bohatera i teraz z kalectwa zyje. Jaką uczelnię skończył i gdzie pracuje? Jak zarobił na wyprawy na biegun z Kamińskim który go tam zawlókł. Cały sztab ludzi pracował aby pokazać jaki Mela bohater.
gość
7 lat temu
Może jeszcze raz wleż w czasie deszczu do transformatora, ciekawe czy byłby tak sławny gdyby nie uległ wypadkowi i nie został wykreowany na bohatera na siłę
gość
7 lat temu
Zwykła wydmuszka lansowana na bohatera...Żałosne.
gość
7 lat temu
Panie Jasiu! Naprawdę nie wygląda estetycznie ten Pana kikut w programie tanecznym. Czy dla pana ważne są już jedynie pieniądze?
gość
7 lat temu
może przypomnimy wszystkim w jakich okolicznościach mela stracił nogę??? włamal sie do trafostacji i chaił ukrasć miedź, ale prad go pierd*****
...
Następna strona
bEhalwhP