Trwa ładowanie...
Przejdź na

"PRZYKLEIŁA MU ETYKIETKĘ "CIOTA"! Po czymś takim nie podam jej ręki!"

281
Podziel się

"W związku z Dunin Karpowicz był ewidentnie "dziewczynką". Świetnie wiedziała, że mówiąc: "patrzcie to gej", po prostu go zniszczy".

"PRZYKLEIŁA MU ETYKIETKĘ "CIOTA"! Po czymś takim nie podam jej ręki!"
bDmBcLgB

Kinga Dunin przyznała, że pisząc publicznie o swoich brudach i kulisach branży kulturalnej zrobiła "gówno do wentylatora". Okazało się, że gównem ochlapała nie tylko Ignacego Karpowicza, ale i nagrodę Nike, która nie błyszczy dziś już tak, jak jeszcze tydzień temu. Powód jest prosty - wszyscy zdają sobie sprawę, że znana i wpływowa w swoim środowisku publicystka zna prawdziwe, brudne kulisy wzajemnego promowania się ludzi kultury. Sprowokowana napisała po prostu to, co naprawdę myśli - że w świecie "kultury wysokiej", tak samo jak w show biznesie, kariery robi się przez łóżko. Zdaniem feministki Karpowicz został nominowany do Nike dzięki wstawiennictwu swojego "konkubenta", będącego przez przypadek sekretarzem nagrody.

Taki "outing" byłego kolegi bardzo nie podoba się Karolinie Korwin-Piotrowskiej, która twierdzi, ze w środowisku oświeconych elit i feministek panuje tak naprawdę "najgorszy seksistowski i prostacki syf":

- Dlaczego intelektualiści chcą być obecni na "Pudelku"?

bDmBcLgD

- To nieudolne próby wejścia w orbitę mediów brukowych. Zaczęło się od pisarza Wojciecha Kuczoka i Agaty Passent. Teraz na topie są Dunin i Karpowicz, a przy okazji i cały ten półświatek. Wyszło na jaw, że w środowisku elit tak naprawdę panuje najgorszy seksistowski i prostacki syf. A za awantury te zapłacą feministki.

- Feministki wystąpiły w obronie Dunin. Agnieszka Graff stwierdziła, że nie poda ręki Karpowiczowi, dopóki nie zwróci długu jej koleżance.

- Środowisko jest zszokowane. Po stronie Dunin wypowiedziała się również Kazimiera Szczuka. Jestem ciekawa, czy zmieniły zdanie, po tym jak Dunin ujawniła orientację seksualną domniemanego partnera Karpowicza? Był to przecież najgorszy w historii Polski publiczny outing (outing to publiczne ujawnienie orientacji seksualnej jakiejś osoby. Różni się od comming outu tym, że jest dokonany bez zgody zainteresowanego, zwykle po to, by mu zaszkodzić - red.). W dodatku publiczny i brutalny! Takich numerów po prostu się nie robi!

Karolina wyjaśnia też, że Karpowicz był "dziewczynką" w tym związku i dlatego Dunin ujawniając jego orientację i metody pracy zniszczyła jego karierę:

bDmBcLgJ

Karpowicz ma mentalność dziewięciolatka. To takie dziecko. W związku z Dunin był ewidentnie "dziewczynką". Ona jest natomiast twardą, zahartowaną życiem kobietą. Świetnie wiedziała, że celując w niego palcem i mówiąc: "patrzcie to gej", po prostu go zniszczy. Przykleiła do niego etykietkę "ciota", teraz będzie mu trudno kontynuować karierę. A już całkowitym skandalem było ujawnienie orientacji seksualnej osoby trzeciej, która została wciągnięta w tę kłótnię. Dziś wszystkie brukowce napisały o sekretarzu nagrody NIKE, wymieniając jego nazwisko jako o domniemanym partnerze Karpowicza. To wszystko dużo mówi o samej Dunin - przecież to osoba, która walczy o prawa kobiet. Walczy w imieniu i za prawa osób pokrzywdzonych. Sama natomiast sięgnęła po typowo samczą retorykę, w stylu "sam się o to, k..., prosił". Jednym posunięciem wyrzuciła przez okno 25-letni dorobek polskich feministek. Po czymś takim ja sama jej ręki nie podam**.**

Przypomnijmy, że prawda wyszła na jaw, bo Ignacy nie chciał oddać Kindze 13 tysięcy złotych, a poproszony po raz kolejny o zwrot odpowiedział szczerym "spierdalaj". W odpowiedzi na publiczne ponaglenie ogłosił, że starając się o pozyczkę zgodził się spać z Kingą łóżku i dotykać jej, mimo że wcale go nie podniecała.

bDmBcLgK
bDmBcLgL
bDmBcLhe
KOMENTARZE
(281)
gość
6 lat temu
Inteligencka elita.......niech to szlag.
gość
6 lat temu
No cóż od Pana karpowicza dowiedziałam się ze czerpanie korzyści finansowej lub innej to nie prostytucja a gwałt. Ciekawa ta koncepcja.
gość
6 lat temu
Karpowicz był utrzymankiem (a może i nadal jest), nie da się tego ukryć.
bDmBcLhf
gość
6 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Skoro chcemy uznawać homoseksualizm za orientację równoprawną heteroseksualizmowi, to nie może uznawać za szkalowanie nazwanie kogoś gejem! Dunin chodziło o napiętnowanie protekcji, a nie homoseksualizmu.[/cytat]DOKŁADNIE TAK!!!
gość
6 lat temu
i bardzo dobrze się stało! niech ludzie zobaczą, kogo kreuje się na przedstawiciela elity! przez łóżko do elity! a prawdziwie uzdolniony pisarz z moralnymi zasadami nie ma szans, bo nie prześpi się z sekretarzem!
Najnowsze komentarze (281)
gość
6 lat temu
To facetem w związku z innym facetem nie jest ciotą ? To kim ? I 30 paroletni pisarz to 9-latek ? Gdzie mu będzie ciężko w artystowskim środowisku ? To tam gejów nie lubią, no ciekawe :) Kurwin p******i od rzeczy i niech sobie zostanie przy celebrytkach, a nie czepia ludzi kultury.
gość
6 lat temu
Ty się lepiej ćwierćinteligentko zamknij i idź piszczeć na komplement, że niezła z ciebie d**a rzucany przez twego koleżkę z pracy. Karpowicz jest gejem - to żadna zbrodnia, natomiast Dunin została oskarżona przez niego o gwałt. Karolinka masz klapki na oczach, czy naprawdę jesteś aż tak g****a?
gość
6 lat temu
Baba nie zadowolona to okrutna baba
sisar
6 lat temu
Co za syf.
biba
6 lat temu
Obecnie , szanujący się "literat" powinien być łysawą , tłustą ciotą.Zaś antyk pt. Dunin , jest przeżarty przez korniki i powinien być poddany konserwacji na koszt ostatniego użytkownika.
Wio
6 lat temu
Pani Piotrowska- nie poda pani reki Dunin, bo ujawnila wstydliwy sekrecik skorumpowanego sekretarza, a to w jaki sposob i za co przyznawane sa prestizowe nagrody to juz nie takie istotne.Dziwne , dziwne. Tyle wokol oszustwa i zlodziejstwa, ze niektorzy gotowi uznawac to za polska norme.
gość
6 lat temu
Ciekawa jestem jak ci co krytykują panią Dunin by postąpili gdyby oni byli kobietą i jakiś facet nie chciał oddać by wysokiego długu i jeszcze powiedział by "Spier.."
gość
6 lat temu
Widzicie.W całych show biznesie, kulturze, mediach sa homoseksualni nawzajem popierajacy sie i krzyczący że sa krzywdzeni, rzadajacy przywilejów.To jest taka mała sosoma i gomora XXIwieku na polskiej scenie.
bDmBcLgX
gość
6 lat temu
Jaki kraj takie elity
gość
6 lat temu
mając takie baby obok siebie też zostałabym gejem
gość
6 lat temu
Ostatnio ta fałszywa zezowata s**a outowała Renatę Przemyk, niech więc zamknie głupią gębę!!!!!
gość
6 lat temu
nie rozumiem krytyki elit. celebryci tylko o fryzurach, schudnięciach, zmianach partnerów, ciuchach itp, zaś tu wreszcie jakiś hardcore, włącznie z osłabieniem Nike. szkoda tylko, że fejsy słabe.
gość
6 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Skoro chcemy uznawać homoseksualizm za orientację równoprawną heteroseksualizmowi, to nie może uznawać za szkalowanie nazwanie kogoś gejem! Dunin chodziło o napiętnowanie protekcji, a nie homoseksualizmu.[/cytat]DOKŁADNIE TAK!!![/cytat]bzdura, nie uzywala argumentow o poplecznictwie ale walnela gejem, gdzie tu walka z protekcja? chciala go upokrzyc a upokorzyla siebie najbardziej..bo jej samej nikt juz reki nie poda.[/cytat]powiedziała, że karpowicz jest W KONKUBINACIE Z SEKRETARZEM NAGRODY. nie podała jakiej płci jest sekretarz, nie krzyczała GEJE! konkubinat z sekretarzem to jest właśnie ujawnienie protekcji i poplecznictwa, nie rozumiesz?[/cytat]ale dla wiekszoci newsem w tym wszystkim było to że jest w gejowskim zwiazku a nie to, jak wygląda struktura kapituły nagrody literackiej, to chyba gawiedzi nie interesuje!
gość
6 lat temu
A Dunin wygląda jak transa
...
Następna strona
bDmBcLhz