Trwa ładowanie...

Drake skończył dziś 28 lat! (DUŻO ZDJĘĆ)

87
Podziel się:
87
Podziel się:

Raper ma na koncie rolę serialową, 3 płyty i romans z Rihanną. Na ile lat wygląda?

1
 / 20
Drake
Drake
0
0

Kanadyjski raper Drake, czyli Aubray Drake Graham, kończy dzisiaj 28 lat. Urodził się w muzykującej rodzinie. Jego ojciec, Dennis, był perkusistą Jerry'ego Lee Lewisa.

Kariera Drake'a rozpoczęła się od aktorstwa. W 2001 roku zaczął grać w serialu Degrassi: Nowe Pokolenie jako Jimmy Brooks. Serialowa przygoda trwała aż do 2009 roku. Działalność muzyczną prowadzi od 2006 roku, wydał już 3 płyty i 1 minialbum. Na 2015 rok zapowiedziano nową płytę, Views from the 6.

Od lat Drake romansuje z Rihanną, choć wszystkiemu zaprzecza i utrzymuje, że "są tylko przyjaciółmi". Łączy ich nie tylko skomplikowane uczucie, ale także pasja do wspólnego wydawania pieniędzy w klubach ze striptizem. Przypomnijmy: Wydali 50 TYSIĘCY w klubie ze striptizem!

2
 / 20
Drake
3
 / 20
Drake
4
 / 20
Drake
5
 / 20
Drake
6
 / 20
Drake
7
 / 20
Drake
8
 / 20
Drake
9
 / 20
Drake
10
 / 20
Drake
11
 / 20
Drake
12
 / 20
Drake
13
 / 20
Drake
14
 / 20
Drake
15
 / 20
Drake
16
 / 20
Drake
17
 / 20
Drake
18
 / 20
Drake
19
 / 20
Drake
20
 / 20
Drake
KOMENTARZE
(87)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
11 lat temu
Wygląda na tyle ile ma, Ty g***i Pudlu!
fanka
11 lat temu
Zycze Drake'owi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, a Wam drodzy Pudelkowicze wspanialego weekendu.
gość
11 lat temu
Pudlu fajnie jest stracić 300tyś? Trzeba mnieć glowę na karku, zalosny pudelku!
Gość
11 lat temu
fajny jest:)
maa
11 lat temu
Happy birthday!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (87)
gość
11 lat temu
Wygląda na tyle ile ma, Ty g***i Pudlu!
Gość
11 lat temu
pozdrowienia z Mławy :-)
gość
11 lat temu
ROCZNIK 86 NAJLEPSZY JEST
Gość
11 lat temu
Ja też mam dzisiaj urodziny;)
gość
11 lat temu
Jak tylko te włosy mu trochę odrastają to zaczyna wyglądać fatalnie, ale tak to ok. Nie jest typowym przystojniakiem ale ma coś w sobie :).
gość
11 lat temu
ale draka
gość
11 lat temu
wygląda na jakieś 35lat...a ta kasa na striptiz...pfffuuuu... dzieciom w Afryce by dał na jedzenie...
gość
11 lat temu
on ma taki sympatyczny uśmiech :D taka wiewióreczka :D
loooooooolo
11 lat temu
Kocham jego ''hold on we're going home''
gość
11 lat temu
myślałam że starszy
gość
11 lat temu
Jak handlarz w budce z kebabami.
Aubrih
11 lat temu
Jezuuuuuuu Pudel i ludzie tutaj... Piszecie o nim jakby był znany tylko z tego, że sypia z Rihanną, a Drake jest obecnie najpopularniejszym raperem w USA i Kanadzie, czwartym najlepiej zarabiającym w tym roku. Jego muzyka jest świetna. A wracając do Rihanny to w tym roku spotykali się przez kilka miesięcy i byli oficialnie razem-Pudel nie napisał nic.
pey
11 lat temu
Wyglada to on na Araba i w dodatku dzihadyste. Nie moge na niego patrzec
gość
11 lat temu
on wyglada jak Turek..
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Krzysztof Miruć oprowadził po swojej 39-metrowej kawalerce: czarna kuchnia, oryginalne obrazy i pusta lodówka

Krzysztof Miruć poza domem po Jerzym Połomskim posiada także niewielkie gniazdko w Warszawie. Zobaczcie, jak je urządził.
9.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej relacjonują podróż na Bali. Zatrzymali się w luksusowym ośrodku. Cena za noc? Niemała

Roksana Węgiel i Kevin Mglej relacjonują w sieci kolejną w tym roku zagraniczną podróż. Małżonkowie wybrali się na Bali i oboje chętnie dzielą się fotkami z wyjazdu. 28-latek udostępnił zdjęcie z plaży, na którym widać logo hotelu. Za noc w tym obiekcie trzeba zapłacić minimum 1500 złotych.
8.

Blanka i Malik Montana pod osłoną nocy wybrali się na sushi, po czym spakowali manatki i ruszyli w nieznane

Blanka i Malik Montana ostatnio znów zostali "przyłapani" przez stołecznych paparazzi na mieście. Piosenkarkę i rapera sfotografowano pod osłoną nocy, co z pewnością podsyci kolejne spekulacje o ich relacji.
7.

Stylowa Melania Trump przestrzega przed sztuczną inteligencją: "ROBOTY JUŻ TU SĄ". Uwagę zwracały jej obszerne spodnie

Żona Donalda Trumpa nie jest zbyt aktywna podczas jego drugiej kadencji. Teraz jednak zrobiła wyjątek i pojawiła się w Białym Domu. Melania Trump zorganizowała konferencję, podczas której przestrzegała przed sztuczną inteligencją. Pierwsza dama, jak na prawdziwą fashionistkę przystało, prezentowała się niezwykle stylowo w obszernym garniturze.
6.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
5.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
4.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
3.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
2.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
1.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.