Ivan zapomniał, że ma wyłączony mikrofon!

340
Podziel się

Najgłupsza wpadka na koncercie?

Ivan zapomniał, że ma wyłączony mikrofon!

Jaka była najgłupsza koncertowa wpadka zeszłego roku? Nie licząc Gosi Andrzejewicz zakazującej robienia jej zdjęć w pizzerii, z pewnością playback Ivana Komarenki. Podczas koncertu w Dziwnowie po wykonaniu Czarnych oczu chciał on pozdrowić publiczność. Zapomniał jednak, że gra z playbacku i ma w związku z tym wyłączony mikrofon!

Zorientował się, że go nie słychać i spalił "cegłę" - wspomina świadek. Włączył więc mikrofon i powiedział jeszcze raz to samo.

Mandaryna, Ivan Komarenko, Gosia Andrzejewicz - jacy to wszystko wspaniali artyści. To musi być prawdziwa radość - stać pod sceną i spijać słowa z ich ust.

KOMENTARZE
(340)
gość
12 lat temu
Apropo tej historii...Swego czasu zajmowałem się nagłośnieniem koncertów i na imprezie na rynku w Bielawie występował Ivan. Przez cały czas przy stole akustyka stał jego menadżer i mówił mu kiedy ma włączać i wyłączać mikrofon. Przy czym sam obsługiwał odtwarzacz MD puszczając z niego nagrane kawałki ;). A co ciekawe ten sam menadżer jest ponoć menadżerem zespoły Boys! ;)
gość
12 lat temu
ło matko jakaś ty g****a
MX
12 lat temu
Playback to największe zło, jakie zostało wynalezione. :)
gość
12 lat temu
a propos czy zauważyliście jakie miejscowości odwiedza ivan ? bez urazy ale to malutkie mieściny. może jego menager nie ma siły przebicia i nie potrafi zorganizować dużego koncertu dla szczerszej publiczności ? A może go tam nie chcą ?
agnaccia czlu...
12 lat temu
fajny koles dostalam kiedys od niego autograf na piersi:) niezle oczy duze zrobil,bo mial na co popatrzec he he he nie kazda dziewczyna z wioski jest tak odwazna jak ja hi hi hi czulam sie gwiazda!!!!!
Najnowsze komentarze (340)
gość
9 lat temu
kiuwhjwnw n n bn wnwnwn wnw wjw wm wwmwmwmwmw w wnw ww wm w hwwnw n qmqmqmwnwnw wmnw w wmjw wmnmw wm w w w wnw wmwmnwmw wnw wmw wmkjm
gość
12 lat temu
Heh..wpadka..
bi
12 lat temu
Co wy od niego chcecie? Moim zdaniem jest bardzo przystojny... Tylko niestety ubiera sie jak w******k i robi z siebie pajaca:D
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
12 lat temu
sa w polsce " lepsi" zawodnicy
ljkjvjbjbbkjb...
12 lat temu
iwangupi
gość
12 lat temu
iwan
filemonek
12 lat temu
kiedys lubialam Iwana ale teraz straszny opciach
gość
12 lat temu
haaahahahahahahahahaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahaahahhahhaahaha
gość
12 lat temu
DAJCIE MU SPOKUJ!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
Mandaryna śpiewac nie umie, ale tańczyc...! Jak najbardziej.
rudzion
12 lat temu
Wtopa na maksa, no i lekceważenie publiczności. Nie dziwi mnie że spalił cegłę...
gość
12 lat temu
K***A ON MA INTELEKT!!!! :-))))))
gość
12 lat temu
Ale wyrozumiałe towarzystwo i jakże sympatyczne... Pewnie wpadki nigdy im się nie przytrafiają... Ivan trzymaj się i pokaż na co Cię stać! Trzymam kciuki. Przyjaciółka:))
...
Następna strona