Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha o Gawlińskim: "Nigdy nie widziałam lepiej wychowanych chłopców!"

331
Podziel się

Ania broni jego metod wychowawczych. "Chapeau bas Gawlińscy! Mama jak byłam nastolatką położyła przede mną na stole paczkę papierosów".

Mucha o Gawlińskim: "Nigdy nie widziałam lepiej wychowanych chłopców!"
bCxgwKrV

W ubiegłym tygodniu sporo kontrowersji wywołało wyznanie Benjamina Gawlińskiego, 22-letniego syna Roberta, który stwierdził, że pije z ojcem i "zajarał pierwszego papierosa razem z rodzicami". Jeden z synów bliźniaków Gawlińskiego i jego żony Moniki, który gra obecnie wraz z ojcem w grupie Wilki, gościł wraz z ojcem w Dzień Dobry TVN. Przypomnijmy:

Wypowiedź wzbudziła sporo emocji: od oskarżeń o promowanie patologii i fatalne wychowanie synów, po głosy poparcia, że lepiej jest, aby młodzi ludzie próbowali używek z rodzicami. Głos w sprawie zabrała także "ekspertka od wszystkiego", Anna Mucha.

bCxgwKrX

Tak się składa, że znam Gawlińskich i jakiś czas temu bywałam w ich domu - i przysięgam, ale chyba nigdy wcześniej (i nigdy później) nie widziałam równie dobrze wychowanych nastoletnich chłopców: kulturalnych, szarmanckich, miłych, czarujących, ciekawych, rozumiejących. słowem: chapeau bas Gawlińscy! - wspomina Mucha na swoim blogu i dodaje, że jej matka miała podobne podejście do palenia papierosów przez swoją córkę:

Moja Mama jak byłam nastolatką położyła przede mną na stole paczkę papierosów i powiedziała, że jeśli kiedykolwiek zechcę palić, to lepiej, żebym robiła to w domu, lepiej, niż żebym się ukrywała, że przecież pamiętam, że nie warto kłamać, że to trochę poniżające chować się za winklem itd. itp. i że jak będę potrzebowała na papierosy, to też lepiej powiedzieć niż kombinować...

Zgadzacie się?

bCxgwKsd
bCxgwKsy
KOMENTARZE
(331)
Gość
5 lata temu
Mucha-ekspert od wszystkiego
kasia nyc
5 lata temu
Tez uwazam ze gawlinski ma racje. Nie przesadzajmy ze to patoligia , dziecko jak bedzie chcialo to I tak zapali , a zakazany owowc zawsze bardziej kusi
Gość
5 lata temu
Ciekawe czy ze swoimi tez będzie jarala...
bCxgwKsz
gość
5 lata temu
pseudo aktorka, celebrytka nic innego
Gość
5 lata temu
Też wolałabym, aby dziecko było ze mną szczere. To, że się o czymś nie mówi, nie oznacza zawsze, że tego nie ma.
Najnowsze komentarze (331)
gość
5 lata temu
Ojej...mnie tez rodzice namawiali zebym sie napila wina, przy stole, jak bylam jeszcze nieletnia. Wszystko jest dla ludzi.
gość
5 lata temu
A później będzie wypowiadała się na temat zdrowego trybu życia, braku nałogów i wgl. Faktycznie lepiej coś zrobić z rodzicami, ale później niech nie zmienia zdania
gość
5 lata temu
a ja mam w to wyjeb**ne.
gość
5 lata temu
Mucha wszedzie, wszystko wie, a tak naprawde g****o wie, tylko wciska się wszędzie jak zdarta s****a.
gość
5 lata temu
Postępowe nowoczesne mamusie mimo, że kochają ponoć swoje dzieci to jednak nie mają nic przeciwko nałogom swoich dzieci i kurzą albo piją razem z nimi, aby tylko ich dzieci nie miały w życiu żadnych barier, bo by je serduszka bolały. HI hi. Durne mamcie.
szyderca
5 lata temu
tak samo dobrze wychowany jak ta mucha plujka.swoj burak popiera swojego buraka.
gość
5 lata temu
O wychowaniu dzieci Mucha będzie się wypowiadała, jak wychowa swoje. Przykład jej rodziców jest fatalny, bo ona jest akurat dowodem na brak jakiegokolwiek wychowania. Jej chamstwo, brak taktu i wiedzy, że przy stoliku w restauracji niemowląt się nie przewija jest wystarczającym dowodem. Wychowałam dwoje dzieci już dziś są dorosłe ale nie częstowałam ich papierosami. Nie palą, nie piją , nie zdradzają. Są porządnymi ludźmi. A pseudo gwiazdka niczego nie osiągnęła a wypowiada się na każdy temat. I to jeszcze wyjątkowo idiotycznie.
Sia
5 lata temu
Zgadzam się.
bCxgwKsr
gość
5 lata temu
Mucha sper.... bo mam dość twoich mądrości. Ekspertka od siedmiu boleści...
gość
5 lata temu
mimo, że nie przepadam za ekspertem od wszystkiego to w tym przypadku zgadzam się z nią w 100%.
gość
5 lata temu
O to chodzi ze oni chcą palić wszędzie Poza domem
gość
5 lata temu
Benjamin, widzisz jak popłaca szczerość?
gość
5 lata temu
Ta kobieta niech się nie wypowiada na tematy o których nie ma zielonego pojęcia!!!!!!Jestem wybitnym naukowcem i też ta zostałam wychowana ,bardzo lubię pana Gawlinskiego!!!!!!!Nie życzę sobie komentarzy od osób niekompetentnychtypu jakiejś PANI MUCHY KTO TO??????
gość
5 lata temu
mucha specjalistka od siedzenia na g*****e
...
Następna strona
bCxgwKsT