Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin-Piotrowska: "Pierwsze wino wypiłam z rodzicami"

156
Podziel się

Dziennikarka o metodach wychowawczych Gawlińskiego. "Przed maturą od matki, dla kurażu, dostałam łyk koniaczku. Zdałam wyśmienicie".

Korwin-Piotrowska: "Pierwsze wino wypiłam z rodzicami"
bDoMrdrF

W ubiegłym tygodniu Benjamin Gawliński, 22-letni syn Roberta, wyznał w Dzień Dobry TVN, że zapalił pierwszego papierosa i "wypił pierwszą wódeczkę" z rodzicami. Chociaż sławny ojciec nie pochwala jego nałogu tytoniowego, to Benjamin liberalny model wychowania bardzo sobie chwali. Zobacz: Syn Gawlińskiego: "To fajnie, kiedy można zajarać z rodzicami!".

Głos w sprawie zabrała szybko Anna Mucha, która zapewniła, że synowie Gawlińskich, których zna osobiście, są świetnie wychowani, a ona sama również została wychowana w podobny sposób. Zobacz: Mucha o Gawlińskim: "Nigdy nie widziałam lepiej wychowanych chłopców!"

Karolina Korwin-Piotrowska, która okrzyknęła niedawno Muchę "matką polką od mercedesa" i wyśmiewała jej "eksperckie" zapędy w programach śniadaniowych, tym razem przyznaje jej rację. Jak wspomina, alkohol piła po raz pierwszy właśnie w towarzystwie rodziców:

bDoMrdrH

Uprzejmie informuję, że swoje pierwsze wino (kieliszek, pól na pól z wodą ale jednak) wypiłam na obiedzie z rodzicami. Miałam wtedy 13 lat. Pierwszego szampana piłam z tatą. Moj tata nauczył mnie też, co to znaczy Campari Orange, Krwawa Mary, Gin&Tonic oraz drink Jamesa Bonda - pisze na swoim profilu. Dla zainteresowanych - nie jestem alkoholiczką. Może właśnie dlatego, że to nigdy nie był dla mnie owoc zakazany. A przed maturą od matki, dla kurażu, dostałam łyk koniaczku. Zdałam wyśmienicie. Wszystko jest dla ludzi.

_

bDoMrdrN

_

bDoMrdsi
KOMENTARZE
(156)
gość
6 lat temu
i racja, ludzie szukają patologi tam gdzie jej nie ma
Paco NIE Raba...
6 lat temu
Pić trzeba umieć
Gość
6 lat temu
I bardzo dobrze. Lepiej rzygać w domu z kimś bliskim, niż za jakimś przystankiem.
bDoMrdsj
gość
6 lat temu
też piję z rodzicami :D
gość
6 lat temu
zdrowo
Najnowsze komentarze (156)
数字监控安装
6 lat temu
呵呵,谢谢啦@抓紧时间收藏.
gość
6 lat temu
A tak wogóle mimochodem ten alkohol musi być?
gość
6 lat temu
Uważam, że Pani Piotrowska nie pisze na temat.
gość
6 lat temu
Ja nigdy przy rodzicach nie piłam, chociaż jak skończyłam 18 lat się się pytali pół żartem pół serio czy chcę wina lub Martini, a sami pili tylko jak jacyś znajomy czasami wpadali. Ogólnie alko nie piję.
gość
6 lat temu
Tak powinno być, kiedy rodzice zabraniają, to dziecko pije po kątach.
gość
6 lat temu
dokładnie, moi rodzice też uznawali zasadę zakazanego owocu. zawsze mogłam przy nich się napić, i dzięki temu do tej pory choć mam 25 lat nigdy się nie upiłam
gość
6 lat temu
kogo to obchodzi
Kasia
6 lat temu
Pani Karolino, co Pani mówi ???? "koniak dla kurażu i zdałam znakomicie" - chodzi o to, żeby dzieciaki przed maturami piły koniak ???!!!!!!!!!! Zastnawia się Pani czasami jakie mogą być konsekwencje takiego " paplania" ?????
bDoMrdsb
gość
6 lat temu
Czasem i Bogu brakuje skruchy jakby pośmiać chciał się z nas
gość
6 lat temu
Ja wypiłam lampkę wina z koleżankami po ukończeniu szkoły.Poczęstował nas mój tata,a miałam ukończone 18 lat.To był nasz -z koleżankami- pierwszy raz.Potem poszło lepiej.
gość
6 lat temu
No i Karolinka jako dziecko miała ogromne problemy z sercem. Nic tylko pic****alić - gratuluje 😃
gość
6 lat temu
zależy od dziecka. Ja zawsze byłam posłuszna, nigdy nie robiłam tego czego zabraniali mi rodzice, bo uważałam, że oni są starsi, mądrzejsi, mają rację. Pierwszy raz zapaliłam i wypiłam jak miałam 19 lat, na studiach. Zakazany owoc jakoś nigdy specjalnie mi nie smakował, nie ciągnęło mnie do niego, ponieważ ufałam rodzicom i temu co mówią. Za to moja siostra zupełne przeciwieństwo. Od małego się buntowała, paliła po klatkach, robiła wszystko czego nie wolno . Zależy od dziecka, trzeba poznać jego charakter i dobrać metode wychowawczą. nie ma jednej unikalnej
dzidzia piern...
6 lat temu
I w tem sposób została zrzędliwą starą panną nadal pijącą wino tylko w towarzystwie Mamy.
gość
6 lat temu
popieram, mam podobnie, a jestem spokojnym czlowiekiem
...
Następna strona
bDoMrdsD