Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dykiel o pigułce "dzień po": "Moim brzuchem chcę rządzić ja i koniec!"

1143
Podziel się:

66-letnia aktorka popiera dostęp do antykoncepcji awaryjnej bez recepty. "Niechciana ciąża jest najgorszą rzeczą dla kobiety".

Dykiel o pigułce "dzień po": "Moim brzuchem chcę rządzić ja i koniec!"

Bożena Dykiel, mimo że sprawa nie dotyczy jej już bezpośrednio, bardzo zaangażowała się w dyskusję na temat dostępności pigułki "dzień po" bez recepty. Wbrew opinii jej przeciwników nie jest to pigułka "wczesnoporonna", gdyż jej zadaniem jest niedopuszczenie do zapłodnienia, a nie przerwanie ciąży. Polskie Ministerstwo Zdrowia ogłosiło w tym tygodniu, że lek ten, zgodnie z zaleceniami Komisji Europejskiej, będzie dostępny w Polsce bez recepty, ale to nie zakończyło dyskusji. Emocje po obu stronach są bardzo silne. Małżeństwo Terlikowskich nazywa tabletki... "trutką na dzieci".

_**Ja uważam, że niechciana ciąża jest najgorszą rzeczą dla kobiety**_ - stwierdziła Bożena Dykiel w programie _**Świat się kręci**_. Przyjęto że dziewczyna, która ma 15 lat, musi absolutnie donosić brzuch, donosić ciążę. A ona przede wszystkim musi być dojrzałą kobietą. Decyzja o dziecku jest najważniejszą decyzją w życiu kobiety. Ja bym nie chciała, by ktoś rządził moim brzuchem. Moim brzuchem chcę rządzić ja i koniec.

Przypomnijmy, co Małgorzata Terlikowska mówiła ostatnio o "pigułkach rozpusty": Żona Terlikowskiego o tabletkach "dzień-po": "Europa UMRZE, POJAWI SIĘ KALIFAT!"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1143)
melody695
7 lat temu
mądrze mówi
Gość
7 lat temu
No i dobrze!
ginekolog
7 lat temu
najlepiej zabezpieczyc sie w srodki antykoncepcyjne. po co robic tyle szumu wokol tabletki, ktora jest bardzo droga i nie zawsze zdrowa. Niektorym moze powaznie zaszkodzic
gość
7 lat temu
kiedy wreszcie pojawi sie pigula antykoncepcyjna dla mezczyzn?
gość
7 lat temu
Te dwa swietoszkowate karly Telikowskie mnoza sie jak kroliki.
Najnowsze komentarze (1143)
Roman
5 lata temu
To niech sie gowniary nie piepsza na prawo i lewo !!
gość
7 lat temu
Przyjmuje się, że dziewczyna mająca 15 lat, nie ma prawa angażować się w życie intymne, bo jest jeszcze małoletnia i nie ma męża i jest na utrzymaniu rodziców. Niestety nawet sami rodzice i nauczyciele namawiają do zabawy w małżeństwo. To niedopuszczalne, takie coś nie powinno mieć miejsca. To po prostu zgorszenie.
luba
7 lat temu
Brzuchem tak, po prostu ograniczyć posiłki, bo dziecko to już tej pani nie "grozi"
gość
7 lat temu
Dykielka, szkoda, że twoja mamusia nie myślała identycznie! wtedy by cię tu nie było!
gość
7 lat temu
Jak ci Terlikowscy głupio wygladaja ,szkoda ich dzieci...
gość
7 lat temu
pani Dykiel, zawsze uda się pani mnie rozbawić, bo pani brzuchem to co najwyżej gastrolog mógłby się zająć
gość
7 lat temu
zawsze czułam, że pani Dykiel, to mądra kobita i nie pomyliłam się
gość
7 lat temu
zgadzam się z panią Dykiel, nikt, a już szczególnie Terlikowski i jego mnożąca żona nie mają prawa do decydowania kto chce mieć ile dzieci i co ma zażywać aby się uchronić od niechcianej ciąży, jeszcze ten oszołom nie rządzi i nie będzie rządził moim i innych kobiet brzuchem, sam może sobie n płodzić dzieci ile tylko chce ale od innych kobiet to wara i niech się nie wp....prza w cudze życie
gość
7 lat temu
Brawo brawo ! Jestem pod wrażeniem! Ludzie, opamiętajcie się!! Gdyby Wasze matki tak podchodziły do sprawy mogłoby Was nie być. Życie to nie zabawa!!!!!!
gość
7 lat temu
Brawo brawo ! Jestem pod wrażeniem! Ludzie, opamiętajcie się!! Gdyby Wasze matki tak podchodziły do sprawy mogłoby Was nie być. Życie to nie zabawa!!!!!!
gość
7 lat temu
Nie mogę uwierzyć w to co się dzieje. Co za ludzie komentują, że ktoś się mnoży...Tak, mnożą się. A Wy się bzykacie na lewo i prawo, bez zobowiązań i myślicie że jesteście z***biści. Za dużo MTV! Zastanawiam się skąd się biorą tacy ludzie. Dykiel, wątpliwy autorytet. Jako kobieta dojrzała już zresztą powinna wiedzieć, że ona nikim nie rządzi!! To jest odrębny człowiek, który będzie decydował o sobie. Jej zadanie polega na ochronie i zapewnieniu mu miłości i opieki. Co ma na celu pisanie o niej, przecież nic mądrego nie powiedziała. Robi się ludziom wodę z mózgu niestety. Naród jest otumaniony. Wartości prawdziwe są wyśmiewane. W telewizji oglądam pedałów, gejów i alkoholików w roli ekspertów!! Zwariowali. I co, to ja jestem ta zła, bo nie jestem tolerancyjna!
gość
7 lat temu
jasne, zamiast kierować się rozumem a nie c**ą i brać odpowiedzialność za swoje czyny lepiej pójść wziąć pigułe i po wszystkim... chryste.
gość
7 lat temu
Mówi o tym, że 15 latka nie jest osobą dojrzała! Oczywiście, że nie, więc skoro nie jest dojrzała to jakim cudem pcha się do łóżka z chłopakiem?! Ludzie teraz te małolaty będą uprawiać sex non stop bez żadnych konsekwencji, bo taka gówniara pójdzie do apteki i sprawa załatwiona! JESTEM PRZECIWKO wprowadzania tego świństwa, bo teraz te dzieciaki nie bedą miały żadnych zahamowań!
gość
7 lat temu
brawo Bozenka te dwa downy mnie maja tu nic do powiedzenia,niech sie rozmnazaja nam nic do tego i niech zamkna ryja w sprawie innych
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie