Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodzina Bobbi odłączy ją od jutro od aparatury? W ROCZNICĘ ŚMIERCI Whitney...

376
Podziel się:

Setki ludzi wzięły udział w mszy o uzdrowienie. Fani modlą się wokół szpitala. Teraz chcą pozwolić jej odejść...

Rodzina Bobbi odłączy ją od jutro od aparatury? W ROCZNICĘ ŚMIERCI Whitney...

Ostatniego dnia stycznia na oddział intensywnej terapii szpitala w Atlancie trafiła Bobbi Kristina Brown, córka tragicznie zmarłej Whitney Houston. Dziewczyna została znaleziona w wannie pełnej wody, leżąc z twarzą w stronę dna, przez męża, Nicka Gordona. Okoliczności wskazywały, że mogła być to próba samobójcza, związana ze zbliżającą się 3. rocznicą śmierci matki.

Mózg 22-latki został poważnie uszkodzony i lekarze od początku nie dawali jej dużych szans na przeżycie. Po przyjeździe do szpitala została wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną i od tej pory oddycha za nią maszyna. Cała rodzina, wraz z ojcem-narkomanem, Bobbym Brownem, zebrała się wokół niej, by modlić się o jej zdrowie.

Podczas gdy media spekulowały na temat stanu zdrowia Bobbi, zaczęło wychodzić na jaw, że okoliczności jej niedoszłego utonięcia nie są tak jednoznaczne, jak się wydawało. Na ciele dziewczyny znaleziono ślady, które nie mogły być związane z próbą samobójczą. Przed przyjazdem policji Gordon wysprzątał całe mieszkanie, a potem zniknął. Tymczasem przyjaciółka Bobbi twierdziła, że dziewczyna bała się o pieniądze, które odziedziczyła po matce...

Podczas gdy policja prowadzi dochodzenie, wokół łóżka Bobbi czuwa rodzina, a przed szpitalem zbierają się tłumy fanów jej matki. Wszyscy modlą się o jej przebudzenie. Zorganizowano także specjalną mszę zwaną Rozpalenie Uzdrawiającego Światła w której wzięło udział około 500 osób.

Rodzina uznała w końcu, że nadchodzi czas, żeby zaakceptować to, że Bobbi już się nie obudzi. Jej babcia, Cissy Houston, poinformowała media, że podjęto wspólną decyzję o odłączeniu jej jutro od aparatury, w rocznicę śmierci Whitney.

KOMENTARZE
(376)
gość
7 lat temu
Straszne. Whitney miała wszystko, a tak żle skończyła. Jej głos nie potrzebował żadnego show, tylko mikrofon wystarczył.....
gość
7 lat temu
Niestety wygląda to jak zaplanowane już dawno... jak scenariusz filmowy dosłownie
Gość
7 lat temu
To straszne... Jaki bol musi czuc babci tej dziewczyny? Stracic corke i wnuczke...
elza
7 lat temu
TRAGEDIA cieszmy sie życiem !!!!
Gość
7 lat temu
Kto nie lubi Sary Boruc łapka w gore ;)
Najnowsze komentarze (376)
gość
7 lat temu
matka zabiera corke do siebie...przykre....
gość
7 lat temu
Bardzo podejrzane okoliczności śmierci i podejrzanie szybka decyzja o odłączeniu. Bardzo mocno wygląda to na sprawę o kasę.
gość
7 lat temu
Zniszczyl je obie a teraz tak spokornial
gość
7 lat temu
gdyby nie Whitney pewnie do tego by nie doszlo
gość
7 lat temu
tak szybko,dziwne....jacys niekchający...:((( w Polsce sie tak szybko nie poddajemy!!!!!ale widac ktos bardzo tam czeka na organy jak sęp.Przykre!!!!!!
gość
7 lat temu
makabryczne
gość
7 lat temu
biedna babcia....
gość
7 lat temu
smutne i straszne :(
Gość
7 lat temu
narkomanka byla wiec latwo ja bylo zalatwic dac wieksza dawke i potem do wanny i z glowy.mezusia robota albo i babci lasej na pieniadze.prxeciez cala ta rodzina lacxnie z whitney to prostacy i cpuni
gość
7 lat temu
strasne miala wszystko
Gość
7 lat temu
przykre
gość
7 lat temu
Wychowywana przez ćpunów, sama wcześnie zaczęła ćpać i związała się z facetem chyba jeszcze gorszym od jej ojca. Złoty strzał był kwestią czasu. Chciała tego i zrobiła tak, jak chciała, cóż.
gość
7 lat temu
straszne:(((((
Gość
7 lat temu
Jacy fani???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie