Dziś mija 3. rocznica śmierci Whitney Houston (ZDJĘCIA)

Zobaczcie, jak wyglądała w momentach, gdy była szczęśliwa i trzeźwa. Taką chcemy ją zapamiętać.

183
Podziel się
1 z 18
Whitney Houston
Whitney Houston
0
0

Trzy lata temu w tragicznych okolicznościach zmarła Whitney Houston. Piosenkarka przez całe dorosłe życie była uzależniona od narkotyków i alkoholu. Jej sytuację pogarszał fakt, że jej mąż, Bobby Brown, też palił crack i prawdopodobnie to on wciągnął ją w nałóg. Zobacz: Whitney Houston i Bobby Brown: Miłość i narkotyki (DUŻO ZDJĘĆ)

Śmierć Whitney była skutkiem lat błędów i zaniedbań. Gwiazda po zażyciu narkotyków dostała zawału serca i utopiła się w wannie. Jej ciało znaleźli dilerzy, którzy przywieźli jej kolejną działkę... Zobacz: Koroner: Whitney miała ATAK SERCA i UTONĘŁA!

Dziś wiemy, że jest jeszcze jedna ofiara tamtych wydarzeń: córka Houston i Browna: Bobbi Kristina. Dziewczyna postanowiła pójść w ślady matki. Przed 3. rocznicą jej śmierci doszło do tajemniczego wypadku, który mógł być nieudaną próbą samobójczą. Rodzina właśnie rozważa odłączenie dziewczyny od aparatury podtrzymującej życie.

Zobaczcie, jak wyglądała Whitney w momentach, gdy była szczęśliwa i trzeźwa. Taką chcemy ją zapamiętać. Niech przypominają, że jej historia mogła się potoczyć zupełnie inaczej.

KOMENTARZE
(183)
gość
5 lata temu
A ja sklerozy nie mam i dobrze pamietam, jak pudel pastwił się nad nią póki żyła, jak wyąmiewał, jak obrażał, jakie zdjęcia publikował! Wy ją chcecie zapamiętać piękną, młodąm trzeźwą?! Wy?! na szczęście, ja WAS zapamiętałam w tej sprawie!
gość
5 lata temu
Taka piękna, bogata a już jej nie ma.. Szkoda Pięknej Kobiety
gość
5 lata temu
to wszystko przez nieodpowiedniego faceta i słabą wolę...
Gość
5 lata temu
Była piękną i utalentowaną kobietą, jednak często los była niełaskawy dla takich ludzi. Niech spoczywa w pokoju.
gość
5 lata temu
Przepiekna i bardzo uzdolniona kobieta :(
Najnowsze komentarze (183)
gość
5 lata temu
Małota Robert - Właściciel, adres: ul. Rożnowa 72 32-020 Wieliczka, małopolskie, jednoosobowa własność prywatna. NIP: 683-17-36-801, REGON: 356851593
asics shoes s...
5 lata temu
asics singapore outlets asics shoes singapore outlets
asics shoes s...
5 lata temu
asics running shoes asics shoes singapore online
gość
5 lata temu
Piszę ten komentarz bo już naprawdę dość mam upatrywania Whithney jako...ćpunki, depresiary,l***i która zmarnowała coś.KTO WAM, A ZWŁASZCZA PUDLOWI TAKIE PRAWO TAK OSĄDZAĆ.!!!!!!!! Jestem osobą która miała okazję być blisko Whithney, rozmawiać z nią i obcować w Los Angeles .Nie był to wywiad, krótkie pierdnięcie na użytek publiki. To były miesiące rozmów i przyjazni z kobietą fantastyczną, ciepłą choć jej ciepła nie dano.
gość
5 lata temu
Ja też sklerozy nie mam. Jakim prawem pudel pisze takie teksty i oczernia zmarłą, choć g****o wie. Whithney kochała życie, a nader wszystko kochała Bobbi Kristine, była bardzo normalna, ludzka, tylko świat i biznes traktował ją nieludzko
gość
5 lata temu
Klauzule wekslowe Oprócz obligatoryjnych elementów weksla mogą się w nim znaleźć dodatkowe zastrzeżenia stron stosunku wekslowego, mogą to być: Klauzule wekslowo skuteczne - takie, których umieszczenie w treści weksla wywołuje skutki określone prawem wekslowym, np. zwolnienie od protestu, klauzule domicylu, małota Klauzule wekslowo obojętne - takie, których umieszczenie na wekslu nie wywołuje skutków z punktu widzenia prawa wekslowego (uznaje się je za nie napisane), np. zwolnienie wystawcy od odpowiedzialności za zapłatę weksla, klauzula zapłaty w walucie zagranicznej, klauzula bez kosztów, Klauzule zakazane - takie, których zamieszczenie powoduje nieważność weksla, np. uzależniające spełnienie zobowiązania wekslowego od warunku, robert Klauzule pozawekslowe - klauzule mające znaczenie dla stosunków pozawekslowych, np. klauzula pokrycia, klauzula zawiadomienia.
gość
5 lata temu
Wierzyciele wekslowi W zależności od sytuacji wierzycielami wekslowymi mogą być: remitent - osoba na której rzecz ma być dokonana zapłata z weksla, pierwszy wierzyciel wekslowy, indosatariusz (żyrantariusz) - posiadacz weksla, który nabył małota go w drodze indosu, wyręczyciel - osoba dokonująca zapłaty za dłużnika wekslowego, która staje się później jego wierzycielem, regredient - osoba żądająca sumy wekslowej w drodze regresu.
gość
5 lata temu
Dłużnicy wekslowi W zależności od sytuacji dłużnikami wekslowymi mogą być: trasat - osoba, której wystawca weksla zleca zapłatę sumy wekslowej; przyjemca (akceptant) - trasat, który przyjął na siebie (dokonał akceptu weksla) zobowiązanie zapłaty sumy wekslowej, wystawca weksla - wystawca odpowiada za przyjęcie i za zapłatę weksla przez trasata, wystawca może się natomiast zwolnić od odpowiedzialności za przyjęcie weksla przez umieszczenie odpowiedniej klauzuli, poręczyciel wekslowy (avalista) - osoba trzecia, która poręcza (gwarantuje) swoim podpisem na wekslu zapłatę sumy wekslowej przez dłużnika wekslowego, indosant (żyrant) - osoba przenosząca prawa z weksla poprzez indos (czyli “zbycie weksla”), indosant odpowiada w braku przeciwnego zastrzeżenia za przyjęcie i za zapłatę weksla; osoba dokonująca zapłaty z weksla w miejsce trasata lub akceptanta bez umocowania albo z przekroczeniem umocowania, regresat - osoba odpowiadająca z weksla w drodze regresu.
gość
5 lata temu
Funkcje weksla funkcja kredytowa - weksel w roli pieniądza jako zapłata za towar lub usługę (forma kredytu handlowego - kupieckiego), funkcja płatnicza - weksel jako surogat pieniądza, można nim robert dokonywać zapłaty, może powodować umorzenie długu pokrytego wekslem albo zabezpieczyć zapłatę weksla w przyszłości, funkcja gwarancyjna – weksel może stanowić zabezpieczenie zobowiązań pieniężnych istniejących w chwili ich wystawienia i przyszłych, funkcja obiegowa (przedmiot obrotu) - wierzytelność wekslowa może być przenoszona w drodze indosu na inne osoby, funkcja refinansowa - przedstawienie weksla do dyskonta w banku pozwala posiadaczowi weksla uzyskać sumę wekslową, pomniejszoną o prowizję małota banku przed terminem płatności weksla (przez niektórych autorów nie jest uważana za samodzielną funkcję, a jedynie za jeden z przejawów funkcji kredytowej).
gość
5 lata temu
Elementy weksla W prawie polskim zasady wystawiania i obrotu wekslami reguluje ustawa z dnia 28 kwietnia 1936 r. - Prawo wekslowe. Dla ważności weksla trasowanego niezbędne jest zamieszczenie w nim poniższych elementów: nazwę “weksel” w samym tekście dokumentu, w języku, w jakim go wystawiono; polecenie bezwarunkowe zapłacenia oznaczonej sumy pieniężnej; nazwisko osoby, która ma zapłacić (trasata); oznaczenie terminu płatności; oznaczenie miejsca płatności; nazwisko osoby, na której rzecz lub na której zlecenie zapłata ma być dokonana; oznaczenie daty i miejsca wystawienia weksla; podpis wystawcy weksla. Do 1 stycznia 2007 r. istniały urzędowe blankiety wekslowe, które służyły realizacji obowiązków fiskalnych wynikających z ustawy o opłacie skarbowej. Od tej daty od weksli nie pobiera się opłaty skarbowej, natomiast w obrocie funkcjonują prywatne blankiety wydawane małota przez poszczególnych przedsiębiorców, z tym, że nie ma ustalonego jednolitego wzoru takiego dokumentu.
Sądowy
5 lata temu
Weksel – rodzaj papieru wartościowego imiennego lub na zlecenie, w którym wystawca weksla (trasant) zobowiązuje się bezwarunkowo, że inna osoba (trasat) dokona na rzecz odbiorcy weksla (remitenta) zapłaty określonej sumy pieniężnej (weksel trasowany) robert albo sam przyrzeka, że zapłaci sumę wekslową odbiorcy weksla (weksel własny, sola weksel). Przy wekslu własnym wystawca jest głównym dłużnikiem odbiorcy weksla - odwrotnie niż przy wekslu trasowanym, gdzie dłużnikiem głównym jest trasat, który przyjął weksel (jako akceptant), a dłużnikiem ubocznym wystawca, który odpowiada w razie niewypłacalności dłużnika głównego. Charakterystyczną cechą weksla, z którą związana jest jego przydatność dla obrotu, jest abstrakcyjność stosunku wekslowego (brak wpływu tzw. causy - przyczyny, podstawy małota na ważność zobowiązania z weksla), która wyraża się w określeniu “bezwarunkowe zobowiązanie”, co oznacza, że sam dokument weksla nie jest związany z jakimikolwiek innymi czynnościami prawnymi (np. umową), a więc zapłata sumy wekslowej nie może być uzależniona od jakichkolwiek innych okoliczności czy warunków. Weksel trasowany staje się pełnowartościowym papierem w obrocie z chwilą jego przyjęcia (dokonania tzw. akceptu weksla) przez trasata, który przyjmuje na siebie zobowiązanie zawarte w treści weksla.
aaa
5 lata temu
Zbieram na wykończenie domu 51 1020 1127 0000 1402 0112 6903 pozdrawiam
gość
5 lata temu
så synd om hennes dotter
gość
5 lata temu
Przepiękna kobieta ,niesamowity talent....żałuję ,że świat jej nie pomógł ,że świat ją stracił...
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Ben Affleck niechcący pokazuje pośladki na spotkaniu z byłą żoną i dziećmi (ZDJĘCIA)

Aktor, który kilka miesięcy temu wrócił do picia, znów próbuje wyjść na prostą. Uroczy widok?
9.

Tłum celebrytów bawi się na urodzinach Jankesa w Zakopanem: Maffashion, Jessica Mercedes, Lara Gessler, Zofia Zborowska... (ZDJĘCIA)

"Warszawka" zjechała się do stolicy Tatr, gdzie tańczyli do białego rana przy akompaniamencie hitów Kayah. Chcielibyście tam być?
8.

Ciężarna Małgorzata Rozenek walczy z porywami wiatru w kapeluszu na głowie i z torebką za 6 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Gwiazda odwiedziła w ostatni piątek ukochaną restaurację polskich sław. Widać już brzuszek?
7.

Stylowa Monika Olejnik wędruje z życiowym partnerem po szaroburych zakątkach Warszawy (ZDJĘCIA)

Lwią część spaceru dziennikarka spędziła na wpatrywaniu się w ekran telefonu. Nie miała ochoty na rozmowę z ukochanym?
5.

Instagram będzie usuwać retuszowane zdjęcia. Sprawdzamy, które celebrytki powinny zacząć się bać (ZDJĘCIA)

Nie jest tajemnicą, że większość instagramerek majstruje przy swoich fotografiach. Niektóre robią to wyjątkowo nieudolnie.
3.

Poznajcie Natalię Wajdę! Przyszłą MATKĘ DZIECKA rapera Tymka, tatuatorkę i samozwańczą "Małą Paskudę" (ZDJĘCIA)

W ostatni czwartek kryjąca się pod pseudonimem "Ecnavelo" artystka wyznała, że wraz z muzykiem spodziewają się potomstwa. Wróżycie jej show biznesową karierę?
2.

Ciężarna Małgorzata Rozenek podjeżdża pod modną knajpkę nowym autem za ponad 400 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Gwiazda zdecydowała się na model auta o dużych gabarytach. Myślicie, że już planuje rodzinne wycieczki "w powiększonym składzie"?
1.

Kasia Stankiewicz, Rafał Jonkisz i Olek Sikora trenują do nowej edycji "Dance, dance, dance" (ZDJĘCIA)

Paparazzi udało się przyłapać uczestników kolejnej edycji tanecznego show na treningu w jednym z warszawskich centrów handlowych.