Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Lubię zaciągnąć kobietę do łóżka"

1204
Podziel się

Dramatyczna autopromocja Dody. Czy to już początek końca?

"Lubię zaciągnąć kobietę do łóżka"
bCHHunph

Każda mocno eksploatowana skandalistka dochodzi wreszcie do momentu, w którym nie może już nikogo niczym zdziwić ani zaszkować (patrz chociażby: Britney Spears, Paris Hilton). W Polsce nikt jeszcze nie przeszedł tej drogi od początku do końca, czyli do zamęczenia ludzi swoją osobą. Doda jest blisko.

Chyba sama to czuje, bo postanowiła zaszokować nas czymś nowym. Chyba zorientowała się już, że teksty o pierdzeniu, bekaniu i "jebnięciu zupki z torebki" wszystkim się przejadły. Samo chamstwo w wykonaniu Doroty już nikogo nie szokuje. Postanowiła pójść więc kawałek dalej. W rozmowie z Olivierem Janiakiem w Co za tydzień na pytanie, czy nie boi się konkurencji pięknych kobiet, odpowiedziała:

Absolutnie nie. Lubię się otaczać pięknymi kobietami, bo lubię je czasem zaciągnąć do łóżka.

bCHHunpj

Co to w ogóle miało być?

bCHHunpK
KOMENTARZE
(1204)
gość
12 lat temu
p****k. p****k p****k p****k pustak
gość
12 lat temu
ale debilka! ale nie o art mi chodzi, tylko o moje kolczyki!!!!!!!!!!!!! wiem ze kopijuje z innych no ale to już przesada!!!!!!!!!!!!!! ŚCIĄGAJ JE TY G****A DEBILKO!!!!!!!!
gość
12 lat temu
jesteś straszna a ten pryszcz to straszne jak ty sama chlopcy się tobą nie interesują to zabrałaś się za dziewczynki jestes jednym słowem żałosna i g****a
bCHHunpL
hm:/
12 lat temu
a w ogóle nie zaszokowała. Ani ta jej g****a mina mnie nie zdziwiła, ani nic. To było żenadne, bo wciąż chce, żeby o niej mówili, ale jak dla mnie, to jej koniec był już dawno, jest nikim i tylko jeszcze bardziej się pogrąża. Nawet na tym zdjęciu widać, jak bardzo jest sztuczna i jak bardzo chce, żeby w końcu jej małoletni fan wziął stamtąd głowę, bo i tak ma go gdzieś. Mali chłopcy lubią ją, bo ma duże cycki, a małe dziewczynki, bo chcą, żeby o nich też było głośno kiedyś, a to niedobrze;( Naprawdę mi ich szkoda.
WeRu$...
12 lat temu
... Wiecie, co no comments! ... Albo nie pokuszę się, bo mnie poprostu ogarnia "szał macicy", jak widzę kolejne, koszmarne wybryki DODY... Na nic, się zda powiedzieć "pusta" "g****a" Doda... To do niej już nie pasuje... Jej szare komórki na tyle już się spracowały, że pożerają same siebie...!
Najnowsze komentarze (1204)
gość
10 lat temu
doda do smietnika l***i robic s**o
gość
11 lat temu
ona jest naćpana!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
skoro inne kobiety nie sa dla niej konkurencja, to dlaczego sie rozwiodla z majdanem jak ten ja zdradzil? wkurwila sie? skoro tak lubi inne kobiety to mogla isc z nimi w trojkacie. prawda, ty jebnieta dorotko?
gość
12 lat temu
napisz domie prosz 12508335 to moje gg
gość
12 lat temu
daj mi swoje gg
gość
12 lat temu
Doda jest Super
gość
12 lat temu
doda, weź mnie zaciągnij :)
obasan69
12 lat temu
Nie trzeba być lesbijką, żeby lubić kobiety (istnieje jeszcze bisexualizm). Ale w jej przypadku ani to, ani to nie jest. ona po prostu zmysła, żeby wydać się jeszcze bardziej "szokująca". Wymyśliła to na poczekaniu. To śmieszne, że ktoś, czym bardziej stara się być "inny i zbuntowany" w efekcie staje się żałosny i komercyjny. Doda to tego szablonowy przykład.
bCHHunpD
gość
12 lat temu
Chciała nas czymś zadziwić. Ale myślę, że to gówno prawda. Doda chce być jak Paris, bo o Paris się mówi. Ale pewnie pocałunek na planie "Szansa" był jej jedynym doświadczeniem z kobietą (patrz: Brit i Madonna...). DODA, C**O, NIE NAŚLADUJ!!!
gość
12 lat temu
JEJ nie udawaj Britney!!!!wieśniaku z krzywymi nogami!!
gość
12 lat temu
współczuję tym wybrankom... Lodzia chyba jest masochistką - ja rozumiem, że ma ubaw, że wciąż o niej piszecie, ale komentarze ludzi to już chyba czyta z czystego masochizmu
Paula:)
12 lat temu
nuda i żenada ...........
gość
12 lat temu
ona jest p******a fuuuuuu
gość
12 lat temu
mysli ze jest piekna niech sie rozejrzy jest wiele kobiet ladniejszych od niej i wcale nie sa gwiazdami jak to doda sieokresla
...
Następna strona
bCHHunqf