Maga: "Moje sesje pojawią się w brytyjskich magazynach" (ZDJĘCIA)
Zobaczcie zdjęcia Mateusza z Londynu. Udane?
Mateusz Maga realizuje swoje wielkie marzenie i kontynuuje karierę modela, pomimo że nie udało mu się wygrać show Top model. Skandal, jaki wywołały ataki na celebrytę oraz jego kobieca uroda zapewniły mu rozpoznawalność i pomogły w podpisaniu kontraktu. Model po krótkiej przygodzie ze ścianką skupił się na pozowaniu. Niedawno poleciał do Londynu, gdzie wziął udział w kilku sesjach.
Londynie miałem sporo sesji zdjęciowych, które pojawią się również w brytyjskich magazynach. Jak na razie przedstawiam Wam ostatnie zwykłe model testy z Londynu autorstwa Tori Ferenc - napisał na blogu Mateusz.
Zobaczcie jego sesję z Londynu. Udana?