Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowy "Wprost" z ofiarami molestowania seksualnego! "SIEDZIELIŚMY W SMRODZIE"

397
Podziel się:

"Nawet tego nie czuliśmy. I nagle "Wprost" powiedział, że coś śmierdzi" - mówi Ewa Wanat, wieloletnia szefowa TOK FM.

Nowy "Wprost" z ofiarami molestowania seksualnego! "SIEDZIELIŚMY W SMRODZIE"
bECStEOd

Dziś mija dokładnie miesiąc od pierwszego artykułu tygodnika Wprost, w którym opisano przypadki molestowania "znanej dziennikarki" przez "popularną twarz telewizyjną". W kolejnych tygodniach poznaliśmy "ciemną stronę Kamila Durczoka". Po udzieleniu wywiadu w TOK FM Durczok trafił do szpitala i aż do dzisiaj milczał. Twierdzi, że nie czytał artykułów na swój temat ze względów zdrowotnych. Kilka godzin temu zapowiedział, że będzie walczył o swoje "dobre imię" z sądzie. Zrezygnował jednak z pracy i "oddał się do dyspozycji zarządu TVN".

Wprost w nowym numerze znów porusza temat mobbingu i molestowania w mediach. Tym razem na okładce nie ma już Kamila Durczoka, ale cztery znane kobiety, które są ofiarami molestowania.

bECStEOf

Wprost publikuje historie dziennikarki Ewy Wanat, wieloletniej szefowej radia TOK FM, Ewy Kozierowskiej, aktorki Pauliny Młynarskiej oraz posłanki Iwony Guzowskiej. Każda z nich była molestowana lub mobbingowana. Na Facebooku Wprost opublikował fragment artykułu ze słowami Wanat:

Mam nadzieję, że wasze artykuły o molestowaniu staną się początkiem większej dyskusji. Siedzieliśmy w smrodzie i nawet tego nie czuliśmy. I nagle "Wprost" powiedział, że coś śmierdzi - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem.

Przypomnijmy, że kilka dni wcześniej na osobiste wyznanie zdecydowała się Paulina Młynarska, jedna z czterech bohaterek jutrzejszego tekstu.

bECStEOl

Myślicie, że to początek większych zmian w polskich mediach? Warto zwrócić uwagę, ilu znanych dziennikarzy milczy i od tygodni ani słowem nie komentuje tej afery. Słyszeliście jakiś komentarz Moniki Olejnik? Albo Tomasza Lisa?

bECStEOm
bECStEOG
KOMENTARZE
(397)
gość
7 lat temu
Brawo dziewczyny za odwagę! To jest ważne dal wielu słabych kobiet, które przeżywają ten sam koszmar w pracy!
gość
7 lat temu
Paulina mlynarska to aktorka??
gość
7 lat temu
No i dobrze, niech mówią na głos.
bECStEOH
AGAR
7 lat temu
Brawo dziewczyny!!! Nie bójcie się powiedzieć prawdę!!!! szacunek dla Was!'
Gość
7 lat temu
I tak nic z tego nie bedzie.Obroni sie pieniedzmi.
Najnowsze komentarze (397)
kid
7 lat temu
wiąkszość tych pań miało wiącej partnerów h..i w d***e niz lat
gość
7 lat temu
pani ewa want obudzila sie ze snu a do tej pory co pani robila jest pani dziennikarka czy kim amoze jeszcze podkreca pani atmosfere zeby opani pisaliizeby byla pani wkazdej rubryce portalu troche to zalosne apan durczok to pozadny facet a co do wad to pani tez je ma
gość
7 lat temu
to prawda – gdzie Olejnik? Zawsze ma tyyyle mądrego do powiedzenia na każdy temat..
John
7 lat temu
Byłem molestowany w pracy przez szefową, ale do takich spraw Polska jeszcze niedorosła. Na razie pozwólmy wyszczekać się szczukom
gość
7 lat temu
Etyka pracy jest najważniejsza. Ciężka praca tak nie męczy jak niewłaściwe stosunki w pracy. Wiem co to mobbing i molestowanie.
gość
7 lat temu
no bo jak można nie chcieć poklepać taka pogodynke , która pracowała w agencji erotycznej i widzieli ją wszyscy nagą.
gość
7 lat temu
Kobiety psychicznie i emocjonalnie niezrównoważone nawet uśmiech faceta - szefa uważają za molestowanie, nawet niewinny żart lub komplement, bo zaczyna im buzowac wyobraźnia i przypisują sobie jak to faceci chcą je bzykac. A tu, kto by chciał bzykać Wanat, albo Młynarska...
gość
7 lat temu
Wanat ...kobieto , jestes tak samo wiarygodna jak Młynarska. Wanat, po to by dopieprzyc Durczokowi, bierze udział w tym linczu na nim ,
bECStEOz
gość
7 lat temu
może jest jego dna na lalce! policja nie spieszy się żeby to wyjaśnić
gość
7 lat temu
Ani Olejnik ani Lis i kilka jeszcze innych znanych osób z TVN nie piśnie ani słowa o Durczoku, bo to kolesiostwo się kryje. Ktoś ma na kogoś haka i trzyma "za mordę". Taka jest prawda.
gość
7 lat temu
Jeśli ta "znana dziennikarka" z pierwszego artykułu "Wprost" jest równie znana jak Olga (nie Ewa, Pudel!) Kozierowska, to równie dobrze ja też jestem znana.
Don Juan Synd...
7 lat temu
Durczok ja wiem zes nie Polak tylko slazak ale miej honor czlowieku i przyznaj sie publicznie, wyjdz wreszcie z szafy i potwierdz ze masz zaburzenie psychiczne zwane seksoholizmem,ze jestes uzalezniony od seksu,ze masz bardzo duży, nadmierny popęd seksualny potocznie zwany erotomanią.hiperseksualizmem,Przynaj ze jestes po prostu taki jak Tiger Woods , Charlie Sheen Rob Lowe Michael Douglas David Duchovny Warren Beatty maniakiem seksualnym i wszyscy cie zrozumiemy .Tylko miej honor i odwage sie przyznac.Tamci mezczyzni mieli odwage sie przynac do sexoholizmu
gość
7 lat temu
same prowokują kusymi ubraniami,zachowaniem luzackim,a potem pretensje do chłopów,Pani Torbicka by sobie na to nie pozwoliła,mają szacunek do niej za zachowanie ,inteligencję i odpowiedni ubiór
gość
7 lat temu
Guzowska powaliłaby dwóch facetów jednym ciosem.. niby kto ją molesował?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECStEPs
bECStEPt
bECStEPu
bECStEPv
bECStEPw
bECStEPb