Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pazura poprosił o pomoc Weronikę?! "Nie chciała mieć z nim NIC WSPÓLNEGO"...

617
Podziel się

Edyta nie sprawdziła się ponoć jako menedżerka.

Pazura poprosił o pomoc Weronikę?! "Nie chciała mieć z nim NIC WSPÓLNEGO"...
bCOuaWKt

Cezary Pazura nie ma ostatnio zbyt wielu powodów do radości. Podobno tonie w długach, a jego nowy serial okazał się klapą. 3 miliony złotych, które ma zwrócić Instytutowi Sztuki Filmowej, zostały pożyczone na produkcję dwóch nieudanych filmów: Weekend i Sztos 2. Zobacz: "Puls Biznesu": Pazura ma 3 MILIONY ZŁOTYCH długu!

Z tego powodu Pazura wystawił na sprzedaż dom i narzekał w tabloidach, że nie ma czego zostawić dzieciom. Jak twierdzi Fakt, w branży plotkuje się, że winę za porażki aktora ponosi jego żona. Edyta Pazura pełni rolę menedżerki męża. Najwyraźniej nie do końca odnajduje się w tej roli.

Czarek też podobno tak myśli. Doszło nawet do tego, że poprosił o spotkanie swoją poprzednią żonę, Weronikę Marczuk. Ona jako menedżerka aktora radziła sobie znacznie lepiej. Za jej czasów Cezary odnosił największe sukcesy zawodowe. Niestety, gdy ich miłość się wypaliła, padło między nimi kilka gorzkich słów, ze "słynnym żałuję, że nosi moje nazwisko" na czele. To okrutne zdanie wypowiedział Czarek pod adresem Weroniki po aresztowaniu jej w kominiarce przez CBA. Zobacz: Czarek: "ŻAŁUJĘ, ŻE NOSI MOJE NAZWISKO!"

bCOuaWKv

Poprosił Weronikę o spotkanie, choć nie rozmawiali ze sobą od lat - ujawnia w tabloidzie znajomy Cezarego. Była zszokowana, gdy zaproponował jej współpracę. Chciałby, żeby to ona poprowadziła jego karierę. Odrzuciła propozycję i dała jasno do zrozumienia, że nie chce mieć z nim nie wspólnego.

Cóż, chyba trudno się jej dziwić. Po aferze z aresztowaniem przez CBA musiała pozbyć się drugiego, znacznie popularniejszego członu swojego nazwiska, które zawdzięczała sławnemu byłemu mężowi.

bCOuaWKB
bCOuaWKW
KOMENTARZE
(617)
Gość
5 lata temu
Operacje kosztuja
Gość
5 lata temu
Aktor jednej miny
Gość
5 lata temu
No tak jego serial to klapa, zgadzam sie ;)
bCOuaWKX
Gość
5 lata temu
Wcale jej sie nie dziwie. Najpierw ja zostawił a teraz pomocy chce. Faceci...
Gość
5 lata temu
Edyta to pusta lalka!!!!
Najnowsze komentarze (617)
gość
4 lata temu
Lubię Weronikę Marczuk. Podziwiam ją za jej aktywność. Moja córka jest jej rówieśnicą, jest również ładna, aktywna i naprawdę mądra, ale nie dorównuje Weronice. Pazura zmarnował życie Weronice, nie mówiąc już o agencie Tomku! Uważam, że Pazura odtąd jest nielubiany, a Weronika zyskała sympatię Polaków (wychowała mu córkę).
gość
5 lata temu
i****a .Na co on liczyl
gość
5 lata temu
Lubie p. Czarka, ale bardzo dobrze zrobiła p. Weronika, że przysłowiowo "kopnęła go w d...". Gdy Ona potrzebowała wsparcia, zwyczajnie się na nią wypiął i teraz oczekuje, że mu pomoże? Co za hipokryzja.
gocs
5 lata temu
fvrfhcv c
gość
5 lata temu
Czemuś biedny ? boś g***i . Czemuś g***i .....
gość
5 lata temu
brawo pani Weroniko,tak wszyscy faceci wini skończyć gdy zostawiają żony dla młodszych ( nie użyję brzydkiego słowa).
Zofia
5 lata temu
przyszła koza do woza, a weronka kozę biczem, biczem...
gość
5 lata temu
On naprawdę myślał, że Wera mu pomoże?! Miałeś c****e złoty róg......
bCOuaWKP
gość
5 lata temu
brawo Weroniko ten b****n nawet do sprzedaży garów się nie nadaje p******y bez talentu !
gość
5 lata temu
MOŻE PRZECIEŻ PRACOWAĆ W WARSIE JAK JEGO ŻONA
gość
5 lata temu
O, anetka z pkp, hihihi. Niech dalej prowadzi mu jego interesy i interes.
gość
5 lata temu
Bardzo dobrze, jak Weronika miala klopoty to jej nie pomogł tylko martwił się o swoje nazwisko. Pani Weronika poradzila sobie bez tego nazwiska,ktore za chwile nic nie będzie znaczyć.A mloda zona kosztuje.
gość
5 lata temu
Ta jego w*******a nigdy nie dorówna Weronice. Wpadłeś stary jak sliwka w kompot. Nawet zębów nie miala w calosci, co Cię urzekło kabareciarzu.
szczera
5 lata temu
Pani Weroniko brawo !!!!!!!! Jesteś piękną i madra kobietą. Zabrał nazwisko z długami niech martwi sie Edyta
...
Następna strona
bCOuaWLr