Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dymna o swojej figurze: "To nie są sprawy, którym poświęcam czas"

303
Podziel się

64-letnia aktorka od lat zajmuje się pomocą osobom niepełnosprawnym.

Dymna o swojej figurze: "To nie są sprawy, którym poświęcam czas"
bDIMdElh

Anna Dymna w latach 70-tych uchodziła za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Ponieważ miała bardzo dobrą figurę, reżyserom zależało na tym, by w filmach pokazała trochę ciała, tak jak np. w Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny z 1982 roku.

64-letnia obecnie gwiazda wygląda trochę inaczej. Jednak, jak wyjaśnia w Super Expressie, ma ważniejsze sprawy na głowie. Od lat pomaga potrzebującym w swojej fundacji Mimo wszystko i to bez wątpienia absorbuje ją najbardziej.

Z tym wyglądem to jest tak, że ludzie widząc mnie w Janosiku, a potem na żywo, dziwią się, że ja mogę teraz tak wyglądać. Ale to nie są sprawy, którym poświęcam swój czas - komentuje aktorka.

bDIMdElj

Dymna wyznała przy okazji, że zdarza jej się słyszeć niemiłe uwagi czy nawet otrzymywać listy o treści "ty zapyziały misiu, nie żryj tyle".

Nie przejmuję się takimi rzeczami - zapewnia aktorka.

bDIMdElp
bDIMdElK
KOMENTARZE
(303)
gość
5 lata temu
:))))))))))
gość
6 lat temu
Piękna ciałem i duszą. Kiedyś i dziś. Nie czepiać się jej, to wspaniała, cudowna kobieta
gość
6 lat temu
Co robi pani Dziadyk w fundacji? Tak nazywała się z panieńska Dymna. Znowu nepotyzm.A może tam jeszcze więcej rodziny?Dymna garnie do siebie cudzymi rękami
bDIMdElL
wojtek
6 lat temu
Pięknie , naturalnie i z godnością się pani Anna starzeje. Bez botoksów , sroksów, pierdoksów,
gość
6 lat temu
P.Dymna zaniedbała się okrutnie,często widać ją nawet z nieumytymi włosami. Jeśli jej z tym dobrze to niech zyje jak chce. Dbałość o siebie w starszym wieku wymaga wysiłku ale człowiek starszy ma wręcz obowiązek wyglądać estetycznie.
Prawdziwa kob...
6 lat temu
, ,,piękna kiedyś, piękna dziś...prawdziwie piękna kobieta z piękną duszą, dobre serce, mądrość, szlachetność, piękno jej duszy promieniuje na zewnątrz, nadając to coś twarzy , oczom, najważniejszego, klasę i blask...Sztuczne udawane piękno to pustaki strzelające sobie fotki do lustra, , to taka Doda, Kardashian, Rihana Beyonce, na zewnątrz uroda, wykosmetykowana, a w środku, zło, chciwość, podłość, wredota, podstęp i materializm, puste tępe, wulgarne, agresywne spojrzenie.
Jagoda
6 lat temu
Mądra i piękna kobieta. Wie, co ma w życiu prawdziwą wartość i nie traci czasu na głupoty!
mario11
6 lat temu
Kobieta z klasą
gość
6 lat temu
To wspaniała kobieta jej urodą jest jej serce .Więcej takich pięknych ludzi.
polka
6 lat temu
Jest Pani fajną kobietą.Lubię panią oglądać w TV.Tak trzymać i być sobą.
gość
6 lat temu
Pasztet to ty powinnas,powinienes miec na drugie. Do nauki gimbusie,a nie po nocach Pudla czytasz:)[/cytat]Ta, nie ma to jak przypisywać komuś nieistniejące cechy na podstawie innych cech. Anna Dymna jest brzydką kobietą i nie zmieni tego jej piękna dusza. Tak samo jak Edyta Zając jest brzydka, a z litości wiele osób pisze o niej jak o pięknej.[/cytat]* Aneta Zając[/cytat]*tez jest brzydka
gość
6 lat temu
Ale tej d..y napokazywała się. Niech teraz pokaże
gość
6 lat temu
Super babeczka :)
bDIMdElD
gość
6 lat temu
Nie zglupiala,jak wiele innych niestety..Dobrze ze z nami jest!,
...
Następna strona
bDIMdEmf