Trwa ładowanie...
Przejdź na

Znajomy Leszczyńskiego: "To wszystko jest bardzo podejrzane"

146
Podziel się

"Najpierw była informacja, że znaleźli go martwego. Później rodzina podała, że zmarł w szpitalu”.

Znajomy Leszczyńskiego: "To wszystko jest bardzo podejrzane"
bCMYKMtN

Zmarły 1 kwietnia Robert Leszczyński spoczął już na Wojskowym Cmentarzu na warszawskich Powązkach, jednak pogrzeb nie zakończył spekulacji na temat okoliczności jego śmierci. Przyjaciel dziennikarza, Michał Witkowski, przypomina, że Robert zawsze lubił używki i chciał umrzeć młodo. Znajoma Leszczyńskiego wyznała wczoraj w Twoim Imperium, że Robert źle wyglądał i był niewątpliwie chory. Jako przyczynę śmierci początkowo podano śpiączkę cukrzycową. Na pogrzebie jednak matka dziennikarza wywołała zamieszanie, ujawniając, że w szpitalu przyjął ostatnie namaszczenie.

To wszystko jest bardzo podejrzane. Najpierw była informacja, że znaleźli go martwego. Później rodzina podała, że zmarł w szpitalu. Moim zdaniem to było ewidentne samobójstwo -komentuje anonimowo znajomy Leszczyńskiego w rozmowie z Super Expressem.

bCMYKMtP

Jak przypomina tabloid, Leszczyński miał prawdopodobnie dostęp do insuliny, która w dużych dawkach może prowadzić do śmierci.

Faktem jest, że osoby chorujące na cukrzyce częściej chorują na depresję. Niestety, zdarza się też i tak, że ta depresja prowadzi do samobójstwa. Insulina bardzo obniża cukier. Zdarzają się przypadki, że cukrzycy skutecznie popełniają samobójstwo przez wstrzyknięcie sobie całej strzykawki insuliny - ujawnia pracownik Instytutu Diabetologii w Międzylesiu. Cała strzykawka obniża tak cukier, że może dojść do zgonu.

Prokuratura nadal wyjaśnia przyczyny śmierci dziennikarza.

Jeśli z końcowych wyników sekcji zwłok, którymi będziemy dysponowali w ciągu kilku, kilkunastu tygodni, wyjdzie, że przyczyną śmierci była substancja, którą mógł samodzielnie zażyć, to oczywiście w tym kierunku również będziemy to badali - komentuje prokurator Przemysław Nowak. Na tę chwilę dysponujemy wstępnym protokołem, który składa się w zasadzie z kilku zdań.

bCMYKMtV
bCMYKMuq
KOMENTARZE
(146)
Gość
5 lata temu
100% ludzi umrze. Potwierdzone info
gość
5 lata temu
ehhhhhhh nie ma co debatować, spekulować - jemu to życia nie wróci
gość
5 lata temu
No smutne to wszystko, ale życie toczy się dalej bez niego...
bCMYKMur
Gość
5 lata temu
Przykre...jeszcze młody był ..
gość
5 lata temu
oto cały dzisiejszy swiat....kasa,kasa,kasa wyścig szczurów .....żyja na świeczniku mają miliony fanów ,a tak naprawdę wszystko na pokaz...są samotnymi i nieszczęśliwymi ludźmi...
Najnowsze komentarze (146)
ja3
5 lata temu
Pirwsze slysze o szpitalu ludzie piszcie prawde na co to klamac ludzi i tak to wyjdzie na swiatlo dzienne i niesmak pozostanie a na co pamietajmy Roberta takiego jakim byl a pozostawil tu na ziemi swoja rodzine nikt nie pomyslal co oni przezywaja teraz sp.Robercie
gość
5 lata temu
Czy ktoś ma jeszcze coś do sprzedania tej " zakupoholiczce " ???
pomoże jak um...
5 lata temu
a to ostatnie namaszczenie jest ważne chyba tylko dla matki nieboszczyka. Leszczyński do Nieba się nie dostanie, bo Nieba nie ma. To cwaniacy wymyślili religie, żeby pasożytować na "ciemnym ludzie".
gość
5 lata temu
Faktycznie dziwne czytałam ze siostra nie mogąc się dodzwonić poszla do jego domu i zastala go martwego.Tymczasem teraz mowi się ze zmarl w szpitalu ize przyjal tam ostatnie namaszczenie i gdzie tu prawda?
gość
5 lata temu
pisaliście,że miał nie zdiagnozowaną cukrzycę,więc kto mu przepisywał recepty???
gość
5 lata temu
Witkowska kajdaniaro a ty nie masz innch zajęć niż pisanie komentów na pudelku? Nie musisz nikomu obciągnąć z rana?
gość
5 lata temu
ostatnie namaszczenie mozna otrzymac tez po smierci
gość
5 lata temu
incydent cukrzycowy .... ta
bCMYKMuj
gość
5 lata temu
Smutne, za młody był na śmierć :(
gość
5 lata temu
Kiedyś Kora deklarowała, jak to ona z Sipowiczem jest już umówiona - jeśli jedno zacznie być na granicy, to drugie pięknie zawiezie do Szwajcarii i dokona eutanazji. Kiedy tak za raczki się trzymali podczas jej walki z choroba, i każde z nich na gębie miało wypisaną nadzieję, to...ech... I po co to ludziom we łbach mieszać.
gość
5 lata temu
teraz jest opieka medyczna całodobowa. Nie musisz do rana czekać.
gość
5 lata temu
Wkurza mnie, że takim wstrętnym człowiekiem okazał się Witkowski. Nie pałałam to Niego sympatią nigdy, ale po tym, co mówił o Leszczyńskim już po śmierci przestałam go zauważać w ogóle. Leszczyński propagował tolerancję, walczył o nią również dla gejów, a teraz jeden z nich żeruje na śmierci. I kto jak kto, ale tak ograniczony człowiek jak Witkowski nie powinien oceniać intelektu innych.
gość
5 lata temu
Zabawne, ci sami ludzie którzy teraz mówią - to niemożliwe, coś tu jest nie tak... itd.kiedyś wyśmiewali innych że są teoretykami spisku.
gość
5 lata temu
mojej siostry szwagier walnąl sobie insulinę-jest cukrzykiem,aby popełnić samobójstwo.Odratowali go..Teraz niestety po tych dniach, w których leżal nieprzytomny na OIOMIE ma paskudne zmiany w mózgu.Pamiętam go przed chorobą-miał żonę, dziecko ,pracę itd. Niestety choroba alkoholowa wpłynęla na jego decyzję. Teraz przez te zmiany w mózgu źle kontaktuje,cierpi na wilczy głód, nie wytrzymuje w żadnej pracy dłużej niż tydzień...Czeka go sprawa o ubezwłasnowolnienie.Teraz nawet nie kuma,że ma dziecko i miał żonę...Masakra,co się z ludźmi dzieje...a nie tak dawno bawiliśmy się razem na weselu
...
Następna strona
bCMYKMuL