Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin-Mikke u Wojewódzkiego: "Kocham kilka kobiet naraz, to jest naturalne!"

512
Podziel się

Skomentował swój romans z 29-latką. I obiecał: "Kiedy zostanę prezydentem, zrobię wszystko, żeby nas wyrzucili z Unii".

Korwin-Mikke u Wojewódzkiego: "Kocham kilka kobiet naraz, to jest naturalne!"
bCPJActh

Janusz Korwin-Mikke, kandydujący obecnie na urząd prezydenta RP, był wczoraj gościem Kuby Wojewódzkiego. Nakreślił tam plany na swoją kadencję.

Kiedy zostanę prezydentem, zrobię wszystko, żeby nas wyrzucili z Unii - obiecał wyborcom. Tam siedzą niewolnicy poprawności politycznej. Jeśli ja nie mogę zdecydować, czy szczepić dziecko, czy nie, zapinać pasy, czy nie, to jestem niewolnikiem. Każdy młody chłopiec powinien mieć broń. Proszę nie mówić, że się pozabijają. Na ogół jak się strzelają to jacyś gangsterzy, wiec tym lepiej, jak się pozabijają. Gdyby przed wojną każdy Żyd miał pistolet to nie byłoby Holocaustu. Zresztą proszę się nie martwić, bo pierwsza ustawa, jaką zaproponuję, to będzie przywrócenie kary śmierci.

Oprócz tego Korwin-Mikke planuje likwidację podatku dochodowego. Chociaż, jak przyznał, "jakieś podatki muszą być", choćby na utrzymanie stanowiska, na które kandyduje.

bCPJActj

Czyli będą wysokie - przepowiedział Wojewódzki. Pan jest bogaty, prawda? Ja przy panu jestem tylko zamożny.

Korwin-Mikke wydaje się przekonany o swojej wygranej. Powołuje się na analogię do wyborów prezydenckich sprzed 25 lat, kiedy w drugiej turze rywalizowali Stan Tymiński i Lech Wałęsa.

Prawie na pewno nie przegram. Pan Tymiński początkowo miał 2 procent poparcia, ja mam 6. Dlatego on zajął drugie miejsce, a ja wygram w drugiej turze - wyjaśnił.

Przy okazji, na wyraźną prośbę Wojewódzkiego, zadeklarował, że nie jest wrogiem kobiet, które chce pozbawić prawa wyborczego.

bCPJActp

Ja kocham kobiety, zresztą są tego skutki - zadeklarował, odnosząc się do swojej sytuacji rodzinnej czyli dwóch żon, kochanki i ośmiorga dzieci. Kocham kilka kobiet naraz, to jest naturalne. Kobiety są bardzo mądre, w testach inteligencji wypadają oczywiście gorzej. Odróżnijmy mądrość od inteligencji. Ja jestem i mądry i inteligentny.

bCPJActq
bCPJActK
KOMENTARZE
(512)
Gość
5 lata temu
tak tak - zlikwiduje podatki, wprowadzi karę śmierci, każdy facet będzie mógł mieć broń, nie będzie trzeba zapinać pasów i dzieci posyłać do szkoły. ktoś w to wierzy???
gość
5 lata temu
że niby każda chętnie wskoczyłaby do łóżka obleśnemu, 73-letniemu starcowi, który twierdzi na dodatek, że jesteśmy głupsze i chce nam odebrać prawa wyborcze? Z takimi poglądami nawet najprzystojniejszy facet nie miałby szans u normalnych kobiet, nie na dłuższy związek w każdym razie. A ta dziewczyna, która ma z nim dzieci nie sypia z nim z miłości czy fascynacji idolem przecież
gość
5 lata temu
On jest nienormalny !!!
bCPJActL
Gość
5 lata temu
oglądałam... on jest żałosny, jakim cudem ma takie poparcie...?
Gość
5 lata temu
Oby nie doszedł do władzy
Najnowsze komentarze (512)
gość
5 lata temu
Witam :) Jeżeli ktoś z Was miałby ochotę skosztować wyjątkowego napoju Korwin Energy Drink to serdecznie polecam aukcję ! Cena napoju to tylko 3,99! Wybory parlamentarne już we wrześniu, dlatego my się nie poddamy, parafrazując JKM "Zawsze dążmy do zwycięstwa!!!" Napój wolnych Polaków! Prawe źródło mocy! Zatem niech Moc będzie z Wami ;)
gość
5 lata temu
k***in trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejśc
Gość
5 lata temu
No to straszne! PO, P****r, PSL, SLD i reszta napewno tak nie postępuje...
gość
5 lata temu
pryk se będzie dmuchał l***i, a kucom nawet nie pozwoli powąchać...
gość
5 lata temu
pasują do siebie: jeden wart drugiego...
gość
5 lata temu
zaraz zwymiotuję od patrzenia na niego!!!!!
gość
5 lata temu
no i zaprowadzi bigamie ,bedzie ustawowe wielorzenstwo tak jak w panstwach muslimskich np. stary pryk i cztery mlode dziewice i kupa dzieciakow
gość
5 lata temu
ludzie mysla , ze on mowi prawde, i wpuscili go do parlamentu. dziwie sie ludziom
bCPJActD
gość
5 lata temu
on jes cos jak erdogan, turecki "prezydent" kto na niego glosuje jako kandydata? nie jest mi znane.
Janusz-Korwin...
5 lata temu
Patrzę na was z pogardą lewackie k***y
gość
5 lata temu
Ja nie wiem, co się dzieje z tym światem. To co pokazują w dzisiejszej telewizji to jakieś nieporozumienie. Co wyrośnie z tych dzieci, które oglądają te głupstwa. Nawet normalnych bajek już nie ma. Dziękuję Bogu, że miałam okazję wychowywać się bez komputera, Internetu, tvn'u i disney channelu. I będę chronić przed tym moje przyszłe dzieci. Dzisiejsze autorytety to Kardashianki, M. Cyrus i inne tego typu pustostany. Świat stanie się burdelem już wkrótce, a co najgorsze - nikt nawet nie będzie się oburzał. Tylko, że to nikogo nie interesuje. Za to, to powinno cie zainteresować, bo tutaj chodzi o Ciebie, zrób więc to: NIE GARDŹ PROŚBĄ MOJĄ - jeśli dasz to w neta i wejdziesz na pierwszą stronę to uzyskasz niezwykłą pomoc w swoich
Duda wygra
5 lata temu
P***c chce być prezydentem.
gość
5 lata temu
B****n ja mam wrażenie że on z nas normalnych ludzi sobie KPI,on nas ciągle lekceważy.
gość
5 lata temu
A ja się dziwię tym kobietom. Chyba, ze Korwin kocha je bez ich wiedzy. kto by poleciał na takiego wymoczka. Raczej na jego kasę, ale wiadomo które kobiety lecą na kasę. Nie trzeba ich nazywać po imieniu.
...
Następna strona
bCPJAcuf