Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zmiany w TVN-ie: Wellman poprowadzi nowy "Piekielny hotel"?

502
Podziel się

"Rozenek boi się o przyszłość. Jeśli oglądalność się nie zwiększy, może stracić program. Jest za chłodna i mało wiarygodna".

Zmiany w TVN-ie: Wellman poprowadzi nowy "Piekielny hotel"?
bEhAmXSJ

Małgorzata Rozenek i dyrektor programowy TVN-u Edward Miszczak wiązali duże nadzieje z programem Piekielny hotel. Jak głosi plotka, format został kupiony specjalnie dla Małgorzaty, bo Miszczak nikogo innego nie widział w tej roli. Jak twierdzi tygodnik Na żywo, to nie do końca prawda. Pod uwagę była brana też Dorota Wellman, która w zeszłorocznym wywiadzie wyznała, że marzy o pracy, która wiązałaby się z podróżami.

Dorota miała wielu zwolenników, bo jest wygadana, potrafi zakląć, ale też przytulić i pocieszyć. To ciepła babka, którą widzowie uwielbiają - ocenia w tabloidzie pracownik stacji. Małgosia zaś, choć piękna i perfekcyjna, jest chłodna, co niestety przebija przez ekran. By pojawić się na wizji przeszła totalną metamorfozę. Schudła, zmieniła styl uczesania, ubierania się. Choć jest prawniczką, występuje jako specjalistka od prowadzenia domu, pisze książki o urządzaniu ogrodów, teraz ma rewolucjonizować hotele. Ekspertka od wszystkiego zaczyna być mało wiarygodna.

Widzowie chyba podzielają tę opinię, bo prowadzony przez Rozenek program ma coraz niższą oglądalność. Po 3 odcinkach ogląda go już tylko 1,65 miliona osób. Dla porównania, reality show Rolnik szuka żony ogląda ponad 4 miliony widzów.

bEhAmXSL

Jeśli oglądalność "Piekielnego hotelu" się nie zwiększy, Rozenek może nawet stracić program - ujawnia informator tabloidu.

Podobno na jej miejscu stacja chętniej widziałaby kogoś bardziej podobnego do Magdy Gessler... Czyli Dorotę?

Małgorzata jest tym wszystkim bardzo zmartwiona.

Boi się o przyszłość i swoje finanse - ujawnia jej znajoma. Zdaje sobie sprawę, że kariera w telewizji jest niepewna. Zwłaszcza w sytuacji, gdy TVN zmienił właściciela. Poprosiła swojego narzeczonego, Radka Majdana, by na razie odłożyli wszystkie plany ślubne, bo ona musi teraz skoncentrować się na pracy. On przyjął jej prośbę ze zrozumieniem.

bEhAmXSR
bEhAmXSS
bEhAmXTm
KOMENTARZE
(502)
Gość
6 lat temu
Rozenek już podziękujemy
gość
6 lat temu
Rozenek się nie nadaje,perfekcyjna baba domu
gość
6 lat temu
nie lubie tej perfekcyjnej za to Dorota jest ok
bEhAmXTn
gość
6 lat temu
I dobrze bo pani rozenek nadaje sie do czyszczenia muszli klozetowej :P
gość
6 lat temu
to się rozenkowa wkurzy...
Najnowsze komentarze (502)
Agnieszka
5 lata temu
Pani Rozenek była w tym programie profesjonalna, konkretna, może jej krytyka była wyrażona w niektórych sytuacjach w mało konstruktywny sposób. Uważam, że poradziła sobie dobrze.
nauczyciele
6 lat temu
Języki nauczyciele chcieli !! dołączyć Preply i jej zabawy metodę blended everAre jesteś nauczycielem z atrakcyjnymi umiejętności? Czy uczysz języka? Oto nauczyciel niemiecki praca w Krakowie
gość
6 lat temu
Rozenek jest sztuczna i lodowata.
gość
6 lat temu
Rozenek tylko się lansuje w tych programach i nic po za tym... w jej miejsce można wziąć każdego bo i tak od wszystkiego są eksperci .....
gość
6 lat temu
no dobra, ale co wie wellman ob hotelach? chyba jeszcze mniej... format bez sensu
gość
6 lat temu
Po jej goscinnej wizycie w Project Runway bylam wrecz zszokowana, Goasia jest bardzo nieprzyjemna, wyniosla .Stracilam reszti sypmati do tej Pani ....
gość
6 lat temu
tvn zszedl na psy kiedys po na wspolnej byl chociaz wydzial w 11 a teraz 4 matolow nie wiadomo co gotuja durnowaty program ktorego nie wiem czy ktos oglada
gość
6 lat temu
ogladal ten program chyba pijany co sasnal przu tvn zeru
bEhAmXTf
gość
6 lat temu
Można powiedzieć jedno o Rozenek zjedz Snikersa bo gwiazdorzysz babo a Dorota to fajna babka
gość
6 lat temu
widzialam ten program z zagranicy ,tam to jada po bandzie a ona ich wszystkich glaszcze ,nie nadaje sie
gość
6 lat temu
Do cholery dlaczego tym maja zajmować sie celebryci? Weźcie kogos ze swiata hotelarstwa i pomóżcie mu sie wybić czy cos!!!!
anula
6 lat temu
Rozenek jest wyniosła ,władcza, traktuje właścicieli hoteli jak ludzi niedorozwiniętych intelektualnie,a siebie przedstawia jako bóstwo wiedzy i przedsiębiorczości.Natomiast Welman byłaby w tej roli znakomita i podniosłaby oglądalność.
gość
6 lat temu
Ani ładna , ani mądra i dlaczego takie osoby ciągle bywają u nas w domu za pośrednictwem TVN -u . Ano dlatego , że traktuje się nas jak "ciemny ludek " , co to wszystko kupi i jeszcze będzie zadowolony . Niestety , ale taka jest prawda ...
gość
6 lat temu
Wcale nie odbieram Wellman jako ciepłej osoby. Nie lubię Rozenek ale Wellman też trąci u mnie wielkim "fejkiem". Wielokrotnie zdarzały jej się na wizji zachowania, które mnie raziły.
...
Następna strona
bEhAmXTH