Trwa ładowanie...
Przejdź na

Organizator Miss Wielkopolski stracił licencję! Co dalej z Miss Polski?

132
Podziel się

Decyzję podjęto z powodu "obniżenia prestiżu konkursu regionalnego"... Naprawdę tylko tyle?

Organizator Miss Wielkopolski stracił licencję! Co dalej z Miss Polski?
bDgrVNDp

Zaledwie tydzień temu Miss Wielkopolski Maja Nizio postanowiła ujawnić kulisy konkursu piękności. Zrobiła to, gdy tylko przestał obowiązywać ją kontrakt podpisany z organizatorami wyborów, zabraniający jej wypowiadania się publicznie na temat konkursu. W zaistniałych okolicznościach nie musiała jednak czekać. Nie można zakazać dziewczynie żadną umową mówić o tym, że jakiś "sponsor" chciał ją molestować. Wydaje się, że ta afera jest początkiem końca tego typu "konkursów piękności" i ich organizatorów, którzy wciąż myślą, że wszystko im wolno.

Nizio zamieściła na swoim Facebooku długi wpis, w którym zdradziła, że nagrodą za "zwycięstwo" okazała się wycieczka ze sponsorem do Hiszpanii. Ponieważ z niej zrezygnowała, wysłano ją do Międzyzdrojów, gdzie w pokoju także czekał na nią "sponsor".

Newsweek w okładkowym artykule Korona za seks dotarł do innych uczestniczek konkursu, które potwierdziły wersję Nizio. Okazało się, że wiele dziewczyn jest zmuszana do "prezentowania się w klubach", a obleśni znajomi organizatorów dobijają się do ich pokojów w hotelach. Zobacz: Uczestniczki konkursów piękności: "Organizator nie funduje ciuchów, tylko alkohol. 14-LATKI STRASZNIE WYMIOTOWAŁY

bDgrVNDr

Jaka była odpowiedź oskarżonych? Oczywiście chamska i wulgarna. Przypomnijmy:

W świetle tych informacji zarząd Nowa Scena, wykonawca Ogólnopolskiego Konkursu Pienności Miss Polski, ogłosił właśnie, że czasowo (!) odbiera licencję na organizowanie wyborów wykonawcy z Wielkopolski. Dowiadujemy się, że decyzję podjęto z powodu "doniesień medialnych, które mogą doprowadzić do obniżenia prestiżu konkursu regionalnego".

bDgrVNDx

"Mogą doprowadzić"? I na pewno tylko regionalnego? Myślicie, że ktokolwiek wierzy jeszcze w "prestiż" takich konkursów, a tytuł "Miss Polski" będzie jeszcze dla kogokolwiek powodem do dumy?

bDgrVNDS
KOMENTARZE
(132)
gość
5 lata temu
Jeden wielki burdel!!! zakazać takich konkursów!
Gość
5 lata temu
Naprawde nikt o tym nie wiedział?? Jasne!!
gość
5 lata temu
Należało się!
bDgrVNDT
Gość
5 lata temu
szkoda ze tylko to w wiezieniu powinien byc
gość
5 lata temu
no i bardzo dobrze - bo tolerował patologie na konkursie. Jeszcze tylko tego sponsora powinni sięgnąć!
Najnowsze komentarze (132)
gość
5 lata temu
SKANDAL! Pani Maj N. ma postawione zarzuty karne ws. pomowienia medialnego jednego ze sponsorów konkursu miss, prokuratura wszczeła śledztwo ws. szantażu organizatora konkursu miss wielkopolski! a piłkarze LECHA POZNAŃ robią z nią sesje zdjęciową?! w tym momencie to jest antyPR
gość
5 lata temu
jest prześliczna !!!!
gość
5 lata temu
"Piennosci" ?
gość
5 lata temu
Szczecin glosuje na Kukiza
gość
5 lata temu
BRAWO MAJA!!!!!
kovacs
5 lata temu
a g****a żarły w międzyzdrojach?
gość
5 lata temu
Takie konkursy sa tez organizowane dla dzieci ! Jesli ludzie sobie z tym nie radza i nie potrafia poprostu ich organizowac i dopilnowac to zakazac !
gość
5 lata temu
Model bitch to ty
bDgrVNDL
gość
5 lata temu
totalny burdel, kto z tym zrobi porządek?? dość k******a i degenerowania młodych dziewcząt przez bandę pijanych zboczeńców !!!!
HAHA
5 lata temu
"w*n ston" Lipiński ;ppppp
gość
5 lata temu
to jest nasz kraj banda zboczencow
gość
5 lata temu
a księżniczka urwała się z choinki chachachachach biedactwo o niczym nie wiedziało .... nie dostała czego chciała to ich załatwiła
PINEZKA
5 lata temu
Wybory tego typu to nic innego niż CASTING NA K***Ę !!!
gość
5 lata temu
imprezy w Polsce to czyste chamstwo i disco polo
...
Następna strona
bDgrVNEn