Trwa ładowanie...
Przejdź na

Freeman: "Kocham marihuanę. Jadłbym ją, pił, palił i wciągał"

90
Podziel się:

Aktor otwarcie popiera legalizację marihuany.

Freeman: "Kocham marihuanę. Jadłbym ją, pił, palił i wciągał"

Morgan Freeman od lat jest zaangażowany w działalność organizacji popierających legalizacje marihuany. Gwiazdor wielokrotnie komentował decyzję amerykańskiego rządu zaostrzającego prawo przeciwko posiadaczom miękkiego narkotyku. Brał udział także w akcjach uświadamiających "medyczny, dobry wpływ marihuany" na wiele schorzeń oraz chorób przewlekłych.

W nowym wywiadzie dla The Daily Beast aktor przyznał otwarcie, że regularnie pali marihuanę. Oczywiście przepisał mu ją lekarz.

Kocham marihuanę. Jadłbym ją, pił, palił i wciągał. To najlepsza rzecz na świecie – powiedział gwiazdor. Moja pierwsza żona nauczyła mnie palić skręty wiele lat temu. To były piękne czasy. Dzisiaj lekarz przepisuje mi marihuanę na mój bolący bark. Ból zupełnie mija. Wielu osobom mogłaby pomóc. Dlatego powinna być zalegalizowana wszędzie.

Wiem, że wielu młodych ludzi zaczyna od marihuany i sięga po silniejsze narkotyki. Tym bardziej powinna być legalna, aby nie mieli kontaktu z handlarzami, ale kupowali ją w kontrolowany sposób – dodał gwiazdor.

KOMENTARZE
(90)
Gość
7 lat temu
Super aktor. Rola w Siedem, gdzie grał z Bradem Pittem świetna.
😈
7 lat temu
Mądre słowa! 80% młodych ludzi próbuje mądrych, a po co ma mieć kontakt z jakimiś podejrzanymi typami
Gość
7 lat temu
W Polsce to nie przejdzie
Gość
7 lat temu
Ja też:)
Gość
7 lat temu
Luzak
Najnowsze komentarze (90)
Gość
6 lat temu
Skoro alkohol jest legalny dla pełnoletnich i jakos 90% nie jest alkoholikami , to legalizując myśle ze na początku bedzie boom a potem zapomnienie.
gość
6 lat temu
Wielokrotnie miałam styczność z ludźmi, którzy palili codziennie, pracowałam z takimi i nikt mi nie powie, że to nie jest szkodliwe! Zamulali, potrafili zawiesić się w połowie zdania i ogarnąć po 30 min, opowiadać jakieś niestworzone historyjki, (że niby to przeżyli). Litości, ale ja nigdy nie będę takim jełopem!
gość
6 lat temu
Dobrze, że zęby sobie zrobił, były okropne...
gość
7 lat temu
Musi przynajmniej jakieś ustalenie wartości granicznych nastąpić by było lepiej.
sara
7 lat temu
głosnie
sara
7 lat temu
to jest prawdziwa GWIAZDA ,, pamiętam jego wywiad mówił jak żyło się w biedzie mając parę groszy w kieszeni siedział na drodze na krawężniku i zastanawiał się jak przeżyć kolejny dzień ,,, piękny utalentowany człowiek o spokojnym głoscie,,,
gość
7 lat temu
wiadomo, marihuana medyczna to lekarstwo, i mniej szkodzi niż wóda
Gość
7 lat temu
Spoko mowi ☺
gość
7 lat temu
UWIELBIAM GO:-)
gość
7 lat temu
inteligentny jest
salceson
7 lat temu
bardzo chciałbym zajarać marihuanę, ale nie wiem gdzie można ją kupić, zapytałem w sklepie zielarskim , ale pani puknęła się w czoło, co robić ?
Gość
7 lat temu
co za gosc☺ co prawda nie pale ale popieram odwage w gloszeniu pogladow.
Gość
7 lat temu
Brawo!! Pale codziennie od 7 lat,6 lat temu byłam ostatni raz przeziębiona..nie sięgam po cięższe narkotyki,a nawet jestem przeciwna. Pale, bo lubię.zdecydowanie pomaga mi na bezsenność i wogole wszelkie dolegliwości. dzięki Morgan! :)
szustak krzyś
7 lat temu
czarne to i żre ziele
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie