Korwin-Piotrowska o Musze: "Reklamuje MORDOWANIE BEZBRONNYCH ZWIERZĄT!"

368
Podziel się

"Jest naprawdę tak biedna, nie ma kasy, że robi takie rzeczy? Może trzeba jej na życie i rachunki pożyczyć? Mogę się dorzucić do tej "ściepy na Muchę"".

Korwin-Piotrowska o Musze: "Reklamuje MORDOWANIE BEZBRONNYCH ZWIERZĄT!"

Anna Mucha perfekcyjnie potrafi wzbudzić zainteresowanie swoją osobą. Celebrytka pokazuje się niemal na każdej imprezie i wypowiada prawie na każdy temat. Jako "sexy-mama" popierała już publiczne karmienie piersią a kilka dni potem postanowiła zabrać głos w sprawie molestowania i mobbingu. Przypomnijmy: Mucha: "TAK, BYŁAM MOLESTOWANA. Byłam wtedy dzieckiem"

W przerwach od bywania gościem w programach publicystycznych, Anna Mucha bryluje przy wieszakach z ubraniami, z którymi potem wdzięcznie się fotografuje. Wczoraj pojawiła się na otwarciu butiku Andrzeja Jedynaka, gdzie przymierzała eleganckie futra. Zobacz: Mucha znów pozuje z futrami (ZDJĘCIA)

Zachowanie Muchy zbulwersowało Karolinę Korwin-Piotrowską, która poświęciła jej najnowszy felieton.

Teraz kolejna celebrytka, oczywiście za pieniądze, promuje coś, od czego myślący i empatyczny świat odchodzi, czemu jest otwarcie przeciwny. Anna Mucha, królowa polskich celebrytek, po raz kolejny pozowała w sklepie z futrami - pisze dziennikarka. Po raz kolejny, za pieniądze, zaprezentowała swoją ignorancję. Rozumiem, że pieniądz nie śmierdzi i lepiej jest zarabiać niż kraść. Tu się zgadzamy. Rachunki trzeba płacić. Żyć trzeba. Tylko, że może jestem naiwna, ale myślę, że może czasem warto jakiejś kaski nie zarobić. I wrzucić w głowie funkcję o nazwie "myślenie" oraz "empatia".

Korwin-Piotrowska przypomniała sytuację sprzed czterech lat, kiedy Joanna Krupa ostentacyjnie wyszła z premiery na widok Muchy ubranej w naturalne, srebrne futro. Dziennikarka przyznała, że sama ma ochotę "wylać jakiś żrący płyn" na Muchę, która jej zdaniem promuje mordowanie bezbronnych zwierząt.

(...) Tu chodzi o świadomość. O myślenie. Nie tylko o zarabianie pieniędzy i podlewanie swojego wyolbrzymionego ego. W efekcie owych akcji w wielu krajach albo już zakazano hodowli zwierząt na futra, albo za chwilę to nastąpi. U nas lobby hodowców zwierząt na futra ma się świetnie. Niestety. I ich twarzą jest Anna Mucha. Reklamuje mordowanie bezbronnych zwierząt. Kolejna celebrytka, która zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że to, co robi, ma realny wpływ na ludzi. (...) - ocenia Korwin-Piotrowska.

Według dziennikarki Mucha przyszła na promocję futer dla pieniędzy i dla zbudowania popularności. Nie może jednak zrozumieć, że dla tych celów celebrytka jest w stanie upaść tak nisko:

Rozumiem, że jej za to płacą. Mucha kocha kontrowersje, kocha wbudzać szum, bo to daje jej kolejne artykuły, zdjęcia, okładki, w końcu pewnie spore zyski. Na tym buduje swoją markę. Taką ma strategię - pisze. Ale czy są to aż tak wielkie pieniądze, by pogrążać się znowu? Jest naprawdę tak biedna, nie ma kasy, że robi takie rzeczy? Może trzeba jej na życie i rachunki pożyczyć? Jakąś może specjalną zrzutkę zrobić w internecie, żeby więcej już takich głupot publicznie nie robiła? Mogę się dorzucić do tej "ściepy na Muchę". Serio.

Myślicie, że Mucha jej odpowie? Przy ostatniej okazji nie mogła się powstrzymać.

KOMENTARZE
(368)
gość
5 lata temu
Mucha to pusta dziewczyna a kiedyś zapowiadała się na fajną babkę
gość
5 lata temu
zalosne promowanie się na siłę ... wszystko kosztem biednych zwierzaków
gość
5 lata temu
futra są piękne... ale tylko na żywych zwierzątkach. lansowanie się w futrach to szczyt egoizmu i głupoty
gość
5 lata temu
Mucha na zwłokach zwierzęcia...
M.
5 lata temu
Zgadzam się z p.Karolina... ignorancja i brak zdolności myślenia
Najnowsze komentarze (368)
Gość
4 lata temu
Futro są cudowne !
Gość
5 lata temu
w*******a zwykla
gość
5 lata temu
W Irlandii zalegalizowano śluby par homoseksualnych, a Karolina Korwin-Piotrowska cofa nas do średniowiecza
gość
5 lata temu
ma rację Piotrowska, tu ma 100 procentową racje Mucha to i*****l i i*****a
gość
5 lata temu
Pani Korwin-Piotrowska naprawdę nisko upadła że broni nietolerancji. Człowiek myślący sprzeciwia się futrofobii czy homofobii
gość
5 lata temu
Matko, w całej Europie chodzi się w futrach, tylko jak zawsze Polacy mają problem
gość
5 lata temu
A czy to są na pewno naturalne futra? Bo ten kołnierzyk to wygląda jak sztuczny.Mam też sztuczne futerko,które na zdjęciu wygląda jak naturalne. .
Tomek Masłows...
5 lata temu
Polska to nie jest kraj dla homoseksualistów, kobiet w futrach i ateistów. Szkoda że pani Korwin-Piotrowska wpisuje się w ten trend, zamiast włączyć myślenie i empatię.
gość
5 lata temu
Typowa gadanina katola, nie spodziewałem się tego po Korwin Piotrowskiej
gość
5 lata temu
Jest zalosna najpierw widziałam ja w programie politycznym gdzie zawiodlam się na niej strasznie. A teraz zeruje na biednych zwierzatkach to straszne co niektórzy zrobią dla pieniędzy
gość
5 lata temu
myślałam, że to co jest naturalne jest najlepsze. I tyczy się to też futer:) Fala hejtów za 3... 2... 1...
Gość
5 lata temu
Bardzo mi przykro,spólczuje tym biednym zwierzątka :-( :'( 🐶🐱🇱🇴🇱 🇯🇪🇯🐭🐴😢😥
gość
5 lata temu
Mucha to sprzedajna d****** dla kasy zrobi wszystko, będzie reklamować kocyki, prezerwatywy, szamba, nieweażne co, byle dali kasę.
gość
5 lata temu
oj mucha mucha, fanow tymi fotami to ty nie zyskasz...
...
Następna strona