Poniedziałek 18.05.2015 21:30

Agentka Urbańskiego SZUKAŁA MU DZIEWCZYNY NA IMPREZĘ! Zgodziła się tylko Majstrak...

Hubert Urbański Joanna Majstrak Julia Chmielnik

Agentka Urbańskiego SZUKAŁA MU DZIEWCZYNY NA IMPREZĘ! Zgodziła się tylko Majstrak...

Hubert Urbański ciągle nie może zapomnieć swojej byłej żonie, że to ona dostała się do ekipy programu Twoja twarz brzmi znajomo. Sam starał się o posadę prowadzącego, ale Polsat nie był zainteresowany. Zamiast Huberta wolał zatrudnić Julię Chmielnik jako trenerkę śpiewu. Podobno Urbański ma o to do niej żal. Liczył, że rozpacz po rozwodzie zajmie jej znacznie więcej czasu.

Ostatnio na bankiecie z okazji 25-lecia miesięcznika Twój Styl Hubert pojawił się w towarzystwie Joanny Majstrak. Aspirująca aktorka nie kryje się ze swoją słabością do starszych celebrytów. Kilka lat temu miała romans ze starszym od niej o prawie 50 lat Edwardem Linde-Lubaszenko. Przy nim Urbański wydaje się dla niej o wiele za młody, dzielą ich "zaledwie" 22 lata.

Podobno Hubertowi zależało na tym, by pokazać Chmielnik, jak świetnie radzi sobie bez niej. Zobacz: Urbański robi na złość byłej żonie? "Chce jej pokazać, że nie narzeka na brak zainteresowania". Na Majstrak trafił ponoć przypadkiem.

Agentka Huberta dzień wcześniej dzwoniła do kilku aktorek z pytaniem, czy któraś nie zechciałaby pójść z nim na galę - ujawnia informator tygodnika Twoje Imperium. Kilka odmówiło, ostatecznie zgodziła się Joanna Majstrak.

Niestety, sprytny plan nie odniósł spodziewanego sukcesu.

Wszystko mi jedno, z kim spotyka się mój były mąż - skomentowała Julia Chmielnik. Tak czy inaczej, życzę mu wszystkiego najlepszego.

Przypomnijmy, jak razem wyglądali. Dziwicie się Chmielnik, że nie jest zazdrosna?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (222)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 222
Odpowiedz
28 18
zgłoś
gość 18.05.2015 21:43
Pozdrawiam wszystkich fanów Teresy Werner
Odpowiedz
257 176
zgłoś
Gość 18.05.2015 21:43
Głosuję na Dudę przeciw Komorowskiemu: za pracę do śmierci pomimo gigantycznego sprzeciwu obywateli; za podwyżkę 21 podatków mimo, że w 2010 roku na debacie mówił, że ich nie podniesie; za możliwość genetycznego modyfikowania żywności, która sprzyja nowotworom; za obniżenie wieku szkolnego z 7 do 6 lat, tym samym odbierając dzieciom rok dzieciństwa; za przykrywanie niezliczonych ilości afer z udziałem partyjnych kolegów z PO i PSL; za doprowadzenie do ruiny milionów polskich rodzin, które zamiast żyć, koczują z dnia na dzień; za emigracje 3 mln rodaków za granicę; za prywatyzację służby zdrowia i lasów; za tysiące samobójstw ludzi wykluczonych; za przynoszenie obywatelom wstydu na całym świecie! Głosuję na Dudę przeciw Komorowskiemu: za pracę do śmierci pomimo gigantycznego sprzeciwu obywateli; za podwyżkę 21 podatków mimo, że w 2010 roku na debacie mówił, że ich nie podniesie; za możliwość genetycznego modyfikowania żywności, która sprzyja nowotworom; za obniżenie wieku szkolnego z 7 do 6 lat, tym samym odbierając dzieciom rok dzieciństwa; za przykrywanie niezliczonych ilości afer z udziałem partyjnych kolegów z PO i PSL; za doprowadzenie do ruiny milionów polskich rodzin, które zamiast żyć, koczują z dnia na dzień; za emigracje 3 mln rodaków za granicę; za prywatyzację służby zdrowia i lasów; za przynoszenie obywatelom wstydu na całym świecie! Dosyć tego!
Odpowiedz
620 72
zgłoś
gość 18.05.2015 21:43
żenada xd
Odpowiedz
565 65
zgłoś
Gość 18.05.2015 21:43
Mam nadzieje ze to plotki, bo zal
Odpowiedz
865 85
zgłoś
gość 18.05.2015 21:44
Desperacja starego faceta lvl 9999999999
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 222