Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Opiekunka" Villas ścigana przez policję! W piątek miała stawić się w więzieniu

63
Podziel się:

Nikt nie wie, gdzie przebywa teraz Elżbieta B.

"Opiekunka" Villas ścigana przez policję! W piątek miała stawić się w więzieniu

Elżbieta B., "opiekunka" zmarłej tragicznie Violetty Villas, po trwającym 3 lata procesie została uznana winną nieudzielenia pomocy umierającej i przyczynienia się w ten sposób do jej śmierci. Sekcja zwłok gwiazdy wykazała, że konała w męczarniach, a na jej ciele stwierdzono liczne ślady przemocy fizycznej, nieleczone złamanie nogi, ciężkie zapalenie płuc, a nawet objawy zagłodzenia.

Mimo to świdnicki sąd ciągle nie mógł się zdecydować, czy rzeczywiście zawiniła "opiekunka". Ostatecznie w kwietniu tego roku została skazana na karę więzienia i... wypuszczona do domu. Zobacz: "Opiekunka" Violetty Villas SKAZANA! Na 10 MIESIĘCY WIĘZIENIA

Jak donosi Super Express, Elżbieta B. miała w piątek stawić się we wrocławskim więzieniu, ale się tam nie pojawiła. Sąd i policja są tym bardzo zaskoczone.

Zakład karny przy ul. Kleczkowskiej poinformował o zdarzeniu sąd. Ten natomiast musi nakazać policji odnalezienie i doprowadzenie Elżbiety B. do więzienia - informuje tabloid. Może to jednak zająć nawet kilka tygodni, bo nikt nie wie, gdzie przebywa B. Niektórzy mówią, że ciągle mieszka w Lewinie Kłodzkim, czyli tam, gdzie stoi dom rodzinny Villas. Musiała go jednak opuścić wiosną tego roku.

Jak ujawnia rzecznik prasowy wrocławskiego więzienia, za niestawienie się w wyznaczonym terminie nie grozi żadna kara.

Statystyki są takie, że zaledwie jeden procent skazanych przychodzi w terminie odbyć karę - wyjaśnia Tomasz Wołkowski, rzecznik prasowy zakładu karnego przy ul. Kleczkowskiej.

Syn zmarłej gwiazdy, Krzysztof Gospodarek, zapewnia, że nic nie wie na ten temat. Najważniejsze, że odzyskał dom matki w Lewinie Kłodzkim.

Najważniejsze, że mogę już mieszkać w domu matki - komentuje w tabloidzie. Pani B. już tu nie ma, a na temat jej aresztu nic nie wiem.

_

_

KOMENTARZE
(63)
gość
7 lat temu
wredna karierowiczka, jeśli piekło istnieje, to ona znajdzie się tam pierwsza
Gość
7 lat temu
Co za baba......
Gość
7 lat temu
Paskudne b****o ,hiena
Gość
7 lat temu
Przykre ze diwa polskiej piosenki musiala tyle wycierpiec
gość
7 lat temu
szkoda mi pani Villas nie zasłużyła na taką mękę przed śmiercią,, jakie to w życiu jest ważne, by mieć dobrych ludzi koło siebie
Najnowsze komentarze (63)
gość
7 lat temu
szkoda,że syn p.Wioletty nie interesował się mamą,publicznie się opowiadała w mediach,że nikomu nie życzy takiego syna,płacząc,a teraz co taki dobry ,powinien się matka zająć-nie mam dobrego zdania o nim,walczy sądownie,fuuuuu
ja?nie!
7 lat temu
Biedna Willas
gość
7 lat temu
Dalszy ciag cyrku w wykonaniu naszego wymiaru sprawiedliwosci. Jak to sie dzieje ze za batonika zwinietego w markecie dostaja wyrok i do odsiatki , a tu stara pijaczka i psychopatka [pomogla przez swe zaniedbania przeniesc sie na lono Abrachama V. V.,absorbuje nasze sady za pieniadze podatnika przez trzy lata ? Ile jeszcze trzeba wydac pieniedzy publicznych zeby to s****wo znalazlo sie za kratami?
gość
7 lat temu
A jak ktoś mógł ją widzieć, jak ma oczy zasłonięte i nazwisko ściśle tajne? Po tych artykułach o ofierze gwałtu myślę sobie... czemu chroni się dane przestępców? potem chodzą wolno i nikt ich nie widział bo ich dane są ściśle tajne, twarze zakryte... to jak można ich widzieć???
gość
7 lat temu
powinni współwięxniowe umilić życie tej pijaczce
gość
7 lat temu
a ta OPIEKUNKA to jaką pensje dostawała, ,,płacili jej ZUS? ,,,,,miała urlop? czy zapychała na umowy zlecenia aby PAŃCI jeść dać??
gość
7 lat temu
zawinił PSEUDO_SYN
jagoda
7 lat temu
dlaczego wieszacie na niej psy to synka powinni skazac za to ze przyczynił się do matki śmierci gdzie był nawet na koncetrach nie był aby zobaczyć matke a teraz wyciąga łapy po majatek matki obciąc mu te chciwe łapy,gzie była synowa i wnusio nic im sie nie należy cały majatek Pani Wioletty powinien iśc na pomoc dla ziwerząt to byli jej PRZYJACIELE a rodzinka pod sad
gość
7 lat temu
Dlaczego tak oczerniacie tę kobietę ??? Przecież jej nie znacie, ja też nie, ale jeśli tak wysyłacie ją do piekła, to trzeba było opiekować się Violettą Villas sami, a miała też bliską rodzinę jak widać. Trochę pokory i mniej kamieni.
gość
7 lat temu
Cóż to za sady-ta osoba powinna dostac wysoka karę więzienia za brak opieki nad Villas Ta pijaczka dopuściła sie strasznego czynu nad osoba chora
gość
7 lat temu
A policja niech ruszy d**e i wyśle list gończy.Co maja do roboty
gość
7 lat temu
PIĘKNA WYLLA
gość
7 lat temu
PIĘKNA WYLLA
gość
7 lat temu
PIĘKNA WYLLA
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie