Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin-Piotrowska o Zieniu: "Szokujące pranie brudów! MUSI BYĆ NAPRAWDĘ ŹLE"

113
Podziel się:

"Chyba ktoś stracił rozum".

Korwin-Piotrowska o Zieniu: "Szokujące pranie brudów! MUSI BYĆ NAPRAWDĘ ŹLE"
bEEyuYiJ

Od wczoraj w sieci głośno jest o nowej aferze z udziałem Macieja Zienia, ulubionego "projektanta gwiazd". Wygląda na to, że Zień jest, albo już niedługo będzie, bankrutem. Sprawa wyszła na jaw po tym, gdy policja musiała interweniować w jego butiku, gdy wynosił z niego ubrania własnego projektu oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce. Sam projektant twierdzi, że winni są jego wspólnicy.

Sytuację skomentowała oczywiście Karolina Korwin-Piotrowska, która kpi z Zienia i jego błyskotliwej kariery. Jej zdaniem Zień przesadził dwa lata temu, gdy zorganizował pokaz mody w kościele. Kożuchowska chyba się wtedy obraziła, ale drugiej "muzie" projektanta bardzo się to spodobało.

bEEyuYiL

Od kilku lat u Zienia było już z górki - pisze Korwin-Piotrowska. Gwoździem do przygotowanej od jakiegoś czasu zapewne eleganckiej trumny z napisem Zień, był niesławny pokaz mody w kościele dwa lata temu. Tani i głupi skandal, nie wiem, na co obliczony. Skandal, po którym wycofali się sponsorzy, zabrakło po prostu pieniędzy. A media, do tej pory zakochane, ślepo zapatrzone, odwróciły się szybciutko od swego namaszczonego beniaminka.

Wczorajsze oświadczenie, bardzo dziwne, jest dowodem na to, że skończyła się na pewno pewna epoka. Oświadczenie, które jest szokujące, bo pranie brudów firmy publiczne zawsze wygląda słabo - komentuje. Wziął, nie wziął, miał do tego prawo, czy nie, fora internetowe się gotują. Naprawdę musi być źle, jeśli ktokolwiek decyduje się na upublicznienie spraw tak, moim zdaniem, wstydliwych, trudnych, wrażliwych. No chyba, że ktoś stracił rozum. Albo to świadoma gra, może samego Zienia, który sobie pozuje z dziennikarką, Ewą Wojciechowską w Warszawie, jakby żadnego oświadczenia, żadnego skandalu finansowo-towarzyskiego nie było. Reklama? Nowy PR marki? Jeśli tak, to po bandzie.

bEEyuYiR
bEEyuYiS
bEEyuYiT
bEEyuYjm
KOMENTARZE
(113)
Gość
6 lat temu
A ja sie pytam ktora aktoreczka zamykała dziecko w samochodzie??!! Ładny przelew dostaliście za milczenie
gość
6 lat temu
Nie wiem co ma jedno do drugiego. Ludzie miewaja chybione pomysły ( tamten pokaz) . I nie do końca rozumiem ten komentarz, co on wnosi?
gość
6 lat temu
czasem ona rację ma
bEEyuYjn
gość
6 lat temu
!!!!
gość
6 lat temu
No no no to Ci historia. Pozdrawiam z Norwegii
Najnowsze komentarze (113)
gość
6 lat temu
Obrzydliwy .
Gość
6 lat temu
Niewiadoma jak było a sie wypowiada. W papierach firmy grzebała ze jest taka pewna swego.
polak
6 lat temu
trzeba bylo nie pajacowac w kosciele a teraz trzeba za to ponosic konsekwencje
gość
6 lat temu
wygląda jak majli sajrus
gość
6 lat temu
Nie rozumiem, co to znaczy :"policja musiała interweniowac w jego butiku..."Dlaczego musiała?Co ja zmusiło?
gość
6 lat temu
właśnie - czy on w ogóle ma jakąś maturę??? albo egzamin zawodowy?????
Gość
6 lat temu
PAni Karolino nie przystoi doswiadczonej dziennikarce wypisywac nie sprawdzone informacje prawdziwy dziennikarz pyta zawsze u zrodla czyli w tym przypadku M.Zien a nie w pierwszej kolejnosci zamieszcza list od jego wspolnikow.
gość
6 lat temu
nie obrażaj krawców - on nie ma żadnego wykształcenia! bez hojnych sponsorów nie stać go na krawcowe i promo
bEEyuYjf
gość
6 lat temu
czytaj ze zrozumieniem..
gość
6 lat temu
... zagdakała Śnięta Zezowata Krowa.
Gość
6 lat temu
Ta j*******a...znowu? Znawczyni wszystkiego... Krytyk z d**y.
gość
6 lat temu
Ale on jest brzydki xd
gość
6 lat temu
chora sytuacja...jak mozna byc sadzonym za rozporzadzanie swoja frima.
gość
6 lat temu
Te nasze "celebryty", Zienie, Baczyńskie, Parocki i inni nic nie warci ludzie, w większości beztalencia kreowane na siłę przez durne i sprzedajne media, te wszystkie Siwcowe, Dody, Trobsony i inne gwiazdy z gołymi d,,ami pchane na siłę gdzie się da. Tylko że nikt normalny już tego nie kupuje oprócz garstki małolatów i nadzianych histerycznych paniuś które same nie wiedzą co zrobić z forsą.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEyuYjY
bEEyuYjZ
bEEyuYka
bEEyuYkb
bEEyuYkc
bEEyuYjH