Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zień oskarża: "Mój wspólnik jest OSZUSTEM! Zależy mu na zniszczeniu mojego nazwiska!"

181
Podziel się:

Projektant i ulubieniec gwiazd udzielił pierwszego wywiadu. "Sprawą zajmują się moi prawnicy!"

Zień oskarża: "Mój wspólnik jest OSZUSTEM! Zależy mu na zniszczeniu mojego nazwiska!"
bEDxJrtx

Miesiąc temu show biznesem wstrząsnęła awantura, której niechlubnym bohaterem został Maciej Zień, dotychczas uznany projektant i ulubieniec wielu gwiazd. Z oświadczenia przesyłanego do mediów przez wspólnika Zienia wynikało, że projektant zadbał o "zabezpieczenie" swojej kolekcji - wynosząc z warszawskiego butiku ubrania i pieniądze. Ten z kolei stwierdził, że awantura była celowo wymierzona w jego osobę. Przypomnijmy: Zień odpowiada wspólnikom: "To MANIPULACJA W KOMUNISTYCZNYM STYLU!"

Zień udzielił właśnie wywiadu w Dzień Dobry TVN, w którym wyjaśnił kulisy całej sprawy. Ponownie oskarżył o wszystko swojego byłego współpracownika, Józefa K.:

Z tego zawodu nie zrezygnuję, to będzie część mojego życia, czy w Brazylii, czy gdziekolwiek. Moim wspólnikiem jest Józef K., który jest oszustem. Oszukał mnie wielokrotnie, tą sprawą zajmą się moi prawnicy. Oni dojdą może do jakiegoś porozumienia - powiedział. Dzieci ze slumsów nie mają co jeść, mój wspólnik może ma ich za dużo. On jest złośliwym człowiekiem i zależy mu na zniszczeniu mojego nazwiska. Jestem w trackie przygotowywania materiałów dowodowych.

bEDxJrtz

Na szczęście w Brazylii Maciej Zień odnalazł spokój i myśli już o powrocie do zawodu. Na razie pomaga biednym dzieciom:

W Brazylii zmieniło się moje życie, zwolniło, ale głowa zaczęła szybciej pracować, bo przestałem gonić za swym ogonem i powiem, że chcę tam pomieszkać, chcę spędzić tam czas, poznać nową kulturę, która jest wspaniała, ludzie są uśmiechnięci, zadowoleni. Pomagam dzieciom ze slumsów, uczę ich rysować i angielskiego. Mieszkam w centrum Rio, mam 7 małp, papugi, kawałek dżungli, mam dwa domki, to miało być połączone moje atelier i część hotelowa, bo bardzo tęsknię za przyjaciółmi z Europy i mam nadzieję, że będą mnie odwiedzać, a że zawsze marzyłem o hotelu, to pomyślałem, że będzie to bardzo gościnne miejsce - wyjaśnia.

Warszawskie celebrytki z pewnością odetchnęły z ulgą.

bEDxJrtF
bEDxJrtG
bEDxJrua
KOMENTARZE
(181)
Gość
6 lat temu
Dziś jadę na urlop! Zyczcie mi fajnej pogody!:)
gość
6 lat temu
jak to media potrafia zniszczyc czlowieka nawet nie wiedzac czy jest winny
gość
6 lat temu
TVN pogotowie ratunkowe dla celebrytów w potrzebie. Ogarnijcie się wreszcie.
bEDxJrub
gość
6 lat temu
Miałam dokładnie to samo wrażenie, brak argumentów, często nie wiedział co powiedzieć,a jego mimika,zachowanie,gesty świadczą przeciw niemu.
gość
6 lat temu
właśnie skończyłam 18 lat!!!
Najnowsze komentarze (181)
gość
6 lat temu
Ostrzeżenie przed oszustem MK Estate Michał Konieczny z Krotoszyna. Wszyscy inwestujący w nieruchomości muszą być świadomi zagrożenia i muszą uważać na takich co nie wstają rano i nie idą do pracy lecz siadają przed monitorem i zastanawiają się kogo dziś naciąć. Naciągacz zbiera najgorsze opinie i bez skrupułów naciąga następne niczego świadome ofiary.
gość
6 lat temu
Antychrystem promującym Kabałę w Polsce oszust z Krotoszyna. Podający się za inwestora z dobrą opinia ,,rabi’’ Michał Konieczny proponuje super-dochodowe lokaty w nieruchomości. To następna afera typu Amber Gold tylko pod znakiem MK Estate. Jeszcze odbiera telefony i zapewnia o zwrotach pieniędzy uduchowionymi kazaniami ale pieniędzy z lokat jak nie było ta nie ma.
gość
6 lat temu
UWAGA NA KABAŁĘ. To okultyzm i magia! Antychrystem promującym Kabałę w Polsce jest oszust z Krotoszyna. Podający się za inwestora ,,rabi’’ Michał Konieczny proponuje super-dochodowe lokaty w nieruchomości. To następna afera typu Amber Gold, tyle że MK Estate z Krotoszyna. Jeszcze odbiera telefony i zapewnia o zwrotach pieniędzy uduchowionymi kazaniami ale pieniędzy z lokat jak nie było ta nie ma. OSZUST Z POLSKI ZDEMASKOWANY
gość
6 lat temu
Czyżby w Brazylii był kryzys że Zień przyjechał zarobić kilka tysięcy????? ŻAL GEEJJU ŻAL Byc sponsorowanym i dupczyć to nie sztuka.
maja
6 lat temu
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia. Chciałabym mieć takie problemy. Człowiek zarobi 1200 zł przerabiając tony papierów w biurze miesięcznie, zapłaci rachunki, kredyt i zostanie mu 200 zł na przeżycie miesiąca a takie celebryty najadły się milionów i teraz wielce są skrzywdzeni.
NOCNA
6 lat temu
Pomaga dzieciom ze slumsów??? Pewnie tylko chłopcom....jak dwaj słynni wielebni....tfu!!!
NOCNA
6 lat temu
Pomaga dzieciom ze slumsów??? Pewnie tylko chłopcom....jak dwaj słynni wielebni....tfu!!!
gość
6 lat temu
Zień=pedał
bEDxJrtT
gość
6 lat temu
tylko czeakc jak mu się pół Polski pseudo-przyjaciół zwali na darmową wyżerę w ciepłym klimacie.
Gość
6 lat temu
Zwykle Szmaty dajcie spokoj
Gość
6 lat temu
Tak to jest kiedy chlopcgy innej orientacji sie kloca. Nkasa kasa kasa.
gość
6 lat temu
och jaki on sztuczny...
CELEBRYTKA FI...
6 lat temu
zień w brazylii dołączy do innego oszusta polskiego projektanta arkadiusa. po 10 latach długi ulegną przedawnieniu i dwóch hochsztaplerów wróci do polski.
gość
6 lat temu
tvn promotor oszustów
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDxJruM
bEDxJruN
bEDxJruO
bEDxJruP
bEDxJruQ
bEDxJruv