Trwa ładowanie...
Przejdź na

Warszawski meczet OBRZUCONY ŚWIŃSKIMI ŁBAMI! (FOTO)

984
Podziel się:

Ośrodek Kultury Muzułmańskiej otwarto kilka dni temu. Incydent określono jako "atakiem chamstwa, nietolerancji, aktem złamania praw zwierząt".

Warszawski meczet OBRZUCONY ŚWIŃSKIMI ŁBAMI! (FOTO)
bEDxOSXp

Wczoraj popołudniu w warszawskim meczecie doszło do incydentu, który łączony jest z wyrażeniem polskiego rządu zgody na przybycie do naszego kraju 2000 uchodźców z Syrii i Erytrei. W muzułmańskiej świątyni na Ochocie rozrzucono... świńskie łby. Przypomnijmy, że wieprzowina jest dla wyzawców Islamu, zgodnie z zapisami w Koranie, mięsem "nieczystym" i "zakazanym".

Kamery monitoringu zarejestrowały, jak na teren Ośrodka Kultury Muzułmańskiej weszła młoda, ubrana na czarno kobieta w okularach przeciwsłonecznych i z reklamówką w dłoni. Część głów zostawiła na parkingu należącym do meczetu, następnie zaś weszła do samej świątyni i tam rozrzuciła kolejne z nich.

O zdarzeniu na swoim profilu poinformowała grupa Islam Na Polski, zajmująca się tłumaczeniem na język polski materiałów o tematyce muzułmańskiej. Incydent określono jako "atakiem chamstwa, nietolerancji, jak również aktem złamania praw zwierząt".

bEDxOSXr

Ośrodek Kultury Muzułmańskiej otwarto w ubiegłym tygodniu. Wcześniej, jeszcze na etapie projektowania i budowy, inicjatywie towarzyszyło wiele kontrowersji i protestów. We wrześniu ubiegłego roku meczet ostrzealno z broni pneumatycznej.

bEDxOSXx
bEDxOSXS
KOMENTARZE
(984)
gość
6 lat temu
Ten meczet nie powinien był tam stanąć....
gość
6 lat temu
podziekujcie hance g-w i calej Po za taki piekny budyneczek
Gość
6 lat temu
stawiają świątynie dla obcokrajowców, zapomogi i schronienie a setki polskich rodzin żyje w ubóstwie, chory kraj, dlatego tam nie mieszkam :/
bEDxOSXT
Gosia UK
6 lat temu
Skoro chcá meczety w Pl (i Europie) - niech nie prześladujá chrześcijan w muzułmańskich krajach!!!
gość
6 lat temu
Korwin nas może ochronić przed islamizacją, on nie jest poprawny politycznie.
Najnowsze komentarze (984)
gość
4 lata temu
J***c arabskie k***y
gość
6 lat temu
Chrześcijańska żona muzułmanina, a jej praktyki religijne: Z banku fatw: "Jeśli chrześcijanka godzi się na małżeństwo z muzułmaninem, musi być świadoma kilku rzeczy: 1 - Żona ma NAKAZ okazywania posłuszeństwa mężowi, dopóki nie pociąga to za sobą grzechu. Nie ma rozróżnienia miedzy żoną muzułmanką a niemuzulmanką w tej kwestii. Jeśli jej mąż mówi jej, by zrobiła coś, co nie jest grzechem, wtedy ona ma OBOWIĄZEK usłuchania go. (...) 2 - Islam zezwala na małżeństwo z chrześcijanką czy żydówką, tzn. pozwala mężczyźnie poślubić taką kobietę, podczas gdy ona wciąż podąża za swoją religią. (...) Mąż ma prawo ZABRONIĆ jej wychodzenia z domu, nawet jeśli wychodzi ona do kościoła, a ona musi go usłuchać. (...) To również obejmuje obchodzenie innowacyjnych świąt, jak Wielkanoc, ponieważ jest to zły czyn według islamu (...). Mąż nie ma prawa zmuszać jego chrześcijańskiej żony, by porzuciła te wierzenia, ale może POTĘPIĆ jawne wyznawanie przez nią fałszu. Musimy rozróżnić między jej prawem do ciągłego podążania za jej religia a manifestowaniem ZŁYCH czynów jawnie w domu. (...) Ibn al-Qajjim (oby Allah się nad nim zmiłował) powiedział: „Mąż ma prawo POWSTRZYMANIA jej od chodzenia do kościoła.” Tak stwierdził Imam Ahmad odnośnie mężczyzny, który miał chrześcijańską żonę. Powiedział: „Nie powinien pozwolić jej chodzić na chrześcijańskie święta czy do kościołów.” I powiedział odnośnie mężczyzny, który miał chrześcijańską niewolnicę, która poprosiła go, by pozwolił jej iść i wziąć udział w ich świętach, kościołach i spotkaniach: „On nie powinien dawać jej na to pozwolenia.” (...) Nie jest dozwolone muzułmaninowi, by pozwalał swej żonie spośród Ludzi Księgi na świętowanie/obchodzenie jej świąt w domu, bo to mężczyzna jest odpowiedzialny za tę kobietę i ona nie ma prawa otwarcie obchodzić swych świąt w domu, ze ...
gość
6 lat temu
pisanki nas zjedza, juz teraz dostaja wiecej niz przecietny polak bezrobocia i nikt z polakow sie publicznia sie nie zali-tylko wiaze koniec z koncem. pisanki nas wykorzystuja - niech odbudowywuja swoj kraj a nie korzystaja z zasobow uni- na gotowe przyjechali
gość
6 lat temu
dobrze zrobiła. niech nie myślą, że tylko oni mogą prześladować innowierców!
gość
6 lat temu
powybijają Polaków ja Wam to mówię na ch się Polski rząd godzi na to
gość
6 lat temu
Widze na Forum sami wielbiciele swin...i tych porozrzucanych i tych rozrzucajacych...typowa mentalnosc prawdziwych Polakow-Katolikow!!!
gość
6 lat temu
Wiktoria Gorodeckaja jes CUDOWNA!
gość
6 lat temu
Zabić ich wszystkich. W ogóle zniszczyć islam. W*n z naszego kraju!!!
bEDxOSXL
MAGDA☝🏽️
6 lat temu
hitler ze swoimi podwładnymi byli katolikami, wybijał innych w tym was polanow jak bydło! nie karzdy muzułmanin to terrorysta! isis i inne grupy terrorystyczne nie maja nic wspulbego z islamem! my muzułmanie sie ich wypieramy! dowiedzcie sie czegoś zanim zaczniecie mowić bez sensu! astafirullah, wstyd za ta babe i was nie tolerancyjnych idiotów którzy to chamstwo chwalą.
gość
6 lat temu
Nie ma pieniędzy dla Nas w naszym kraju,a sprowadzają taki chory naród do nas
gość
6 lat temu
Ty jestes c****e dno i w*********j z POLSKI j****y p********y islamisto !!
Gość
6 lat temu
gruba s****a wlasna glowe powinna tam wrzucic. prenie jakis Arab ja w******* i zostawil i teraz sie msci😊
gość
6 lat temu
nie imigrantom tak repatriantom ze wschodu. stanowcze nie islamowi w Polsce w jakiejkolwiek postaci, nawet tatarskiej.
spoko
6 lat temu
jaki "ATAK"? nikt nie zginął, nikogo nie zabito, to piękny i sugestywny pokojowy performance, bliski artyzmowi, po co to oburzenie? należy pochwalić za kulturę i delikatność wyrażania opinii, tak dalekiej od serii z broni automatycznej.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDxOSYE
bEDxOSYF
bEDxOSYG
bEDxOSYH
bEDxOSYI
bEDxOSYn