Trwa ładowanie...
Przejdź na

Diablo nadal nie płaci alimentów! "Naślę na niego komornika!"

300
Podziel się

"Przyszło jakieś zawiadomienie, ale go nie odebrałem" - tłumaczy się. "Ostatni raz widział Zuzię w styczniu. Nie było go na jej urodzinach".

Diablo nadal nie płaci alimentów! "Naślę na niego komornika!"
bCMZbXcR

Magdalena Radomska 2 miesiące temu zdecydowała się ujawnić smutną prawdę o swoim związku z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. 24- latka opowiedziała w Fakcie o miłości, która skończyła się, gdy na świat przyszła ich córka. Mimo że Włodarczyk namawiał ją na dziecko, po urodzeniu Zuzi uznał, że jednak przeszkadza mu ona w karierze.

Krzysztof uznał, że jesteśmy, ja i córka, przyczyną przegranej przez niego walki i dlatego, gdy stracił pas mistrza świata, nasze relacje zmieniły się o 180 stopni - wspomina Radomska. Zuzia miała wtedy zaledwie dwa miesiące. Odciął się od nas, blokował mój numer, gdy czegoś potrzebowałam.

Na odchodne kochanek jeszcze... wziął pieniądze, które uzyskała za sprzedaży samochodu, otrzymanego od rodziców. Zobacz: Kochanka Włodarczyka: "NAMÓWIŁ MNIE NA DZIECKO, a teraz nie płaci!"

bCMZbXcT

Radomska długo miała nadzieję, że jakoś się dogadają. Szczególnie, gdy Włodarczyk na łamach tabloidu odpowiedział jej, że chce być ważną częścią życia córki. Okazało się, że to tylko puste obietnice.

Kłamał, żeby ratować wizerunek - mówi Radomska w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Zuzia miała w lipcu pierwsze urodziny, ale nie było go. Ostatni raz widział ją w styczniu. Nie zobaczy jej pierwszego kroku, nie usłyszy pierwszego słowa, które brzmiało "tata".

Podczas rozprawy o alimenty, na której Włodarczyk się nie pojawił, sąd nakazał mu płacić Radomskiej 2,5 tysiąca złotych miesięcznie, z datą wsteczną od kwietnia. Bokser twierdzi, że... nie wie nic o wyroku sądu.

Przyszło jakieś zawiadomienie, ale go nie odebrałem - tłumaczy w tabloidzie. Nie zdążyłem.

bCMZbXcZ

Dlatego naślę na niego komornika - komentuje krótko Radomska.

Gratulujemy Włodarczykowi i jego żonie, która wybacza mu wszystkie kolejne zdrady.

bCMZbXda
bCMZbXdu
KOMENTARZE
(300)
gość
5 lata temu
P***c a nie facet.
gość
5 lata temu
brzydki dziad
Wiocha jednym...
5 lata temu
Gość, który nie potrafi wziąć odpowiedzialności za swój seks, za swoje dziecko, za konsekwencje - to zero, to nawet nie mężczyzna.
bCMZbXdv
gość
5 lata temu
typowy zakompleksiony brzydki p******k
gość
5 lata temu
Co za h*j! Ale niestety tacy sa faceci i co co raz czesciej sie zdaza
Najnowsze komentarze (300)
gość
5 lata temu
Facet jest dla mnie skończony !!!! żeby nawet na chrzcinach dziecka nie być ,nie mieści się to w głowie -masakra -dno !!!!!!
gość
5 lata temu
Czego się po nim spodziewałaś, Kobieto!? Przecież to nieodpowiedzialny p***c odstawiający szopki w stylu rzekomego samobójstwa...
Gość
5 lata temu
Mogę podać sobie rękę z ta kobieta bo z moim jest tak samo.... Z tym ze dziecko ma juz 5 lat. Zdzieraj z niego jak najwięcej!
gość
5 lata temu
Mój były mąż też nie płaci, jak i nie widuje , od 4 lata gada że nie ma pieniędzy :)... żałosne .... A najlepsze jest to że Kochanki dziecko utrzymywać może jak i nowe swoje ;) Faceci....
gość
5 lata temu
jak dla mnie facet jest skończony ...pod każdym względem !!!!
mezatka
5 lata temu
nie dawac d.... żonatym,proste.bardzo dobrze takim k....
gość
5 lata temu
nie wierzę w jego wrażliwośc,w jego bogobojność . Myślę,że wszystko jest tu na pokaz -małżeństwo , działalność charytatywna. itd. Pozbywaj się dalej sprawdzonych przyjaciół a zostaniesz całkiem sam z wianuszkiem otaczających cię małolatek .
Gość
5 lata temu
To ze między nimi się nie ułożyło to trudno ale żeby dziecko cierpiało to już inna sprawa ono same na świat się nie prosilo. .... szkoda ale wiem z własnego doświadczenia ze za błędy się płaci i nie ważne czy się jest razem. dzieci się kocha bezwarunkowo ...naprawdę trzeba mieć serce z kamienia żeby nie utrzymać kontaktu z własnym maleństwem. ? ?
bCMZbXdn
gość
5 lata temu
ale on OHYDNY!
gość
5 lata temu
a z fejsa wyrzuca wszystkie swoje byłe kochanki ....
gość
5 lata temu
T**y brzydal. A te wszystkie ściery-żałosne, ze się z nim puszczają bo on ma zonę.
Fox
5 lata temu
Oj Krzysiu Krzysiu - porzucając swoje własne dziecko jesteś ś******m! To właśnie twoja córka powinna dodawać ci sił i cie napędzać! Podczas walki jak dostajesz w pysk powinieneś myśleć o niej i stawać na nogi! To powinien być twój motywator a nie wróg! Jeśli tak myślisz to życzę ci takiego w******l przy następnej walce - jeśli jakaś będzie, że do końca życia będziesz inwalidą!
gość
5 lata temu
Nie rozumiem jak koleś może tak traktować swoje dziecko przecież potrzebuje ojca co ono jest winne p****t i tyle mam nadzieje ze wszystkie walki bedzie przegrywał za cierpienie tego maleństwa fajura
gość
5 lata temu
zwykły dziad :( wstydz sie d***u :(
...
Następna strona
bCMZbXdP